Płatki kosmetyczne okrągłe Premium Soft & Puffy

Płatki kosmetyczne okrągłe Premium Soft & Puffy

Pojemność 60 szt

Bawełniane okrągłe płatki kosmetyczne, miękkie i puszyste o delikatnych brzegach, nie zostawiają włókien na twarzy, doskonałe do demakijażu i codziennej pielęgnacji.
100% bawełna

No fakt - niezłe :)

Klasycznych płatków Cleanic nie znoszę, są twarde i ostre, więc do spróbowania tych przymierzałam się długo. W końcu kupiłam.

Faktycznie są miłe, miękkie, delikatne, nie piją kosmetyku, nie rozwalają się i nie zostawiają masy włosków np. na rzęsach.

Ale że się nie rozwarstwiają to nie prawda. Co drugi raz zdzarza mi się wyjąć pół płatka. Zwłaszcza na początku paczki. Ale do tego jestem przyzwyczajona - lata używania Belli mnie zahartowały. :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

bardzo dobre

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych płatków, jedne z najlepszych jakie stosowałam. Nie strzępią się, nie rozdwajaja, nie rwą, mają odpowiednią grubość.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

w porządku

Używam tych płatków od dłuższego czasu i muszę przyznać że są jedynymi z najlepszych. Nie drapią skóry jak inne tego typu wyroby, są trwałe, w całości bawełniane, bez żadnych domieszek (a to dla mnie ważne), "nie rozchodzą się", choć mogłyby być grubsze. Nie pozostawiają żadnych bawłenianych niteczek choć to dla mnie żadna rewelacja bo podobnie jest z płatkami innych firm, których używałam. Są ciut za wiotkie ale i tak je lubię :P

ilość zużytych opakowań: ok.10

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

najlepsze

Właściwie nie byłam do końca przekonana co do zakupu tych płatków gdyż inne tej firmy wcale mi nie odpowiadały, ale skuszona ciekawością postanowiłam zaryzykować i opłacało się.Nigdy nie miałam płatków,które byłyby tak grube, wytrzymałe i nie pozostawiały włókienek na twarzy.Szkoda że jest ich tylko 60 (dla porównania większość firm oferuje 80 płatków w opakowaniu) ale i tak jest to bardzo korzystny zakup ze względu na przyjemność używania.Polecam!

Super!!!

Miałam nie kupować płatków tej firmy, bo bardzo nie podobała mi się inna wersja, ale akurat musiałam jakieś kupić, a miałam do wyboru 8 sztuk Belli i 2 sztuki tego (byłam w Selgrosie ;) ) więc zdecydowałam się na te
i nie żałuję - rzeczywiście są grube i mięciutkie, więc przyjemne w dotyku
nie rozłażą się, ani nie tracą kształtu, ani nie zostawiają włókienek
nie przesiąkają zbyt szybko, chociaż jeśli już to zrobią, to na drugą stronę wycieka spora część kosmetyku, więc mam całe palce "ubabrane". Nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją w innych płatkach, dlatego minus *
a tak poza tym super!

idealne

Kupiłam je bez większego zastanowienia i to od razu cały trójpak (skusiła mnie promocja 3 w cenie 2). I nie żałuję. Płatki te łączą w sobie najlepsze cechy płatków Bella i Cleanic Duo: są mięciutkie, puszyste, delikatne, dzięki czemu nie podrażniają, nie trą, nie drapią nawet w wydelikaconych ;) okolicach oczu, a przy tym są trwałe : nie rozłażą się nic a nic, nie zostawiają włókien. Chyba znalazłam te jedyne... ;)