Sally Hansen, Hard As Nails, Lakier do paznokci odporny na czynniki zewnętrzne

Sally Hansen, Hard As Nails, Lakier do paznokci odporny na czynniki zewnętrzne

Pojemność 13,3 ml

Lakier do paznokci, który poradzi sobie w ekstremalnych warunkach. Jest odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, detergenty. Pokryje Twoje paznokcie pięknym kolorem oraz lustrzanym blaskiem i utrzyma się na długi czas. Dodatkowo lakier wspaniale się rozprowadza na płytce paznokcia dzięki specjalnemu, cienkiemu pędzelkowi oraz odpowiedniej konsystencji.

Konsystencja na minus

Kupiłam za granicą. Nie znałam tej marki więc stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować. W końcu to zwykły lakier do paznokci. Jakże się myliłam. Po pierwszej próbie pomalowania paznokci odłożyłam w ciemny kąt na dobre kilka miesięcy. Potem spróbowałam znów. Bez skutku. Za trzecim razem opatentowałam metodę... Ale od początku.

Lakier ma bardzo lejącą konsystencję. Nie jest taki, jak wszystkie inne moje lakiery, że pierwsza wartstwa już prawie zakrywa płytkę paznokcia. Nie, nie... Tutaj takie malowanie kończy się spłynięciem lakieru na boki paznokcia. Czyli trzeba zmywać.
Mój patent polega na tym, aby najpierw nałożyć bardzo cienką warstwę tego lakieru, która szybko wysycha i można przejść do nałożenia drugiej warstwy. Tutaj też trzeba uważać, aby nie nałożyć za dużo lakieru. Po prostu trzeba go wyczuć, metodą prób i błędów dojśc do tego ile lakieru można nałożyć a ile nie. Kiedy już do tego dojdziemy to nawet paznokcie ładnie wyglądają ;)

PLUSY:
- mam bardzo ładny, fioletowy kolor (zdjęcie w załączniku),
- duża buteleczka (ale przy mojej "miłości" do tego lakieru wydaje się, że to nie jest plus...).

MINUSY:
- zbyt lejąca konsystencja,
- trochę za cienki pędzelek,
- bez nałożenia na wierzch jeszcze czegoś utrwalającego lakier potrafi zejść nastepnego dnia płatami,
- trudna aplikacja,
- wszystko, o czym zapewnia producent, to kłamstwo.

Jest to pierwszy lakier od Sally Hansen i pozostaje niesmak. Wszak wiadomo, że lakiery tej marki do najtańszych nie należą. Nie wiem czy skuszę się na inny lakier tej marki.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat