Oriflame, My Naked Truth EDT

Oriflame, My Naked Truth EDT

Delikatny, kobiecy zapach, który obsypie Twoją skórę deszczem zwiewnych pocałunków-aksamitnych płatków jabłoni, wirujących w wiosennym słońcu. Miękkość pudrowego kwiatu bawełny przeplata się z niewymuszonym wdziękiem zielonych nut japońskiego osmanthusa. Odkryj zachwycającą lekkość naturalnego piękna, uchwyconego w nutach My Naked Truth.

Nuty zapachowe: japoński osmanthus, kwiat bawełny,kwiat jabłoni.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml
Nuty
owocowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

W sam raz na słoneczny dzień :)

Perfum jest bardzo kobiecy. Pachnie radośnie i kwiatowo. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego kojarzy mi się z... Wielkanocą. Po nazwie szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego. Czegoś bardziej... cielistego. Dobry na słoneczne dni, gdy trzeba lecieć na miasto pozałatwiać swoje sprawy :) Nie jest duszący, ale wydaje mi się ,że jest też"zwykły". Raczej go nie kupię.

Świetne perfumy

Bardzo ładny, kobiecy zapach. Nie przepadam za perfumami z Oriflame ze względu za ich wysoką cenę nawet w promocji i słabą trwałość ale ten zapach jest perełką oriflame.

Perfumy są delikatne, przyjemne, dosyć dobrze się utrzymują ok 5-6 godzin, nie męczą, nie są duszące. Zapach nie posiada dziwnej drażniącej nuty, która wyłania się podczas używania perfum i w trakcie noszenia ich na sobie. Po aplikacji i w trakcie rozwijania się zapachu bardzo ładnie pachnie bez brzydkiego wyłaniającego się smrodku. Czasem tak bywa że po aplikacji perfumy z Oriflamu i innych firm brzydko pachną, a te od samego początku do końca są bardzo przyjemne .

Zapach na pewno jest kwiatowy, delikatnie słodki ale nie duszący, subtelny, taki cielesny, intymny. Pudrowy, kremowo-mydlany, pościelowy, kaszmirowy. Kojarzy się z czystością, bielizną, ma coś wspólnego z perfumami z Avonu; SENSUELLE i PUR BLANCĄ BLUSH. Wszystkie te 3 zapachy są podobne do siebie ale jednak się różnią, mają wspólne cechy, kojarzą i pachną: czystością, kosmetykami Nivea, Dove, są kremowe, pudrowe, mydlane. Wszystkie te 3 zapachy uwielbiam. Wracając do tych perfum-MY naked truth, bardzo mi się podobają i uważam, że jest to zapach jeden z lepszych marki Oriflame a nawet jest moim ulubionym z tej firmy. Dosyć dobrze się utrzymuje, blisko skórny, najlepiej pachnie latem, dla kobiet w każdym wieku, które lubię też takie nuty zapachowe. Flakon ładny, oddaje charakter temu zapachowi, jego kształt przypomina kostkę mydła, korek taki sobie, plastikowy, ciągle spada gdy perfumy mam w torebce.
Ogólnie polecam perfumy, są warte przetestowania :)

extra

Jest to zapach kwiatowo- owocowy. Długo utrzymujący się i nieoczywisty. Jeden z ciekawszych w Oriflame. Wiosenny, dzienny. Bardzo podoba mi się tez jego flakon. Jednak nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ zapachy szybko mi się nudzą i mam ich sporo.

Lekki i świeży

Ładny zapach, może faktycznie nieco syntetyczny ale nie przeszkadza mi to. Kwiat jabłoni i liczi nuty głównie te pachną.
Lekki, świeży i słodki. Nieskomplikowany. Co może być zaletą, słodkość potem trochę łagodnieje i mniej jest wyczuwalna. Flakon mi się podoba.

Sama chemia

Nabyłam ten oto zapach już kilka miesięcy temu. Kupiłam w ciemno, przyznaję. Użyłam go raz. Dla mnie jest okropny. Pachnie jak sama chemia. Nie wyczuwam tam nic przyjemnego. Sztuczna słodycz. Jest nie do zniesienia. Po użyciu zaczęło mi się robić mdło i słabo. Czym prędzej chciałam się go pozbyć z siebie. Już po raz kolejny Oriflame mnie zawiódł.
Zapach jest jednym z trwalszych, niestety. Za tę cenę szału nie ma.
Zapach nudny, nie wyróżniający się niczym. Kojarzy mi się ze starszymi babciami i totalną tandetą.
Perfumę oczywiście musiałam komuś oddać. Zapach totalni nie dla mnie.
Plus za nawet fajny flakonik.

bliskoskórny, nie zachwyca

Czy ja wiem, czy pachnie kremem nivea.... Bardzo lubię krem nivea, a w tym przypadku nie miałam takich skojarzeń, no, może faktycznie po kilku godzinach obcowania z moją skórą, takie wrażenie można odnieść. Jest to zapach baaardzo spokojny, łagodny, bliskoskórny. Nie wnosi nic nowego do mojego życia. Ot, nie drażni nosa, ale też nie zachwyca. A ja lubię perfumy, które mnie zachwycają, powodują, że się uśmiecham, że rozpływam się w zapachu. Tu czegoś takiego nie ma.
My Naked Truth są bardzo neutralne. Flakonik ciekawy.

Używa produktu od: próbka

Pachnie jak krem nivea

Zapach przypomina mi bardzo Sensuelle z Avonu jednak ma w sobie troszkę więcej świeżości. Pachnie bardzo kremowo niczym tradycyjny krem z nivea bardzo dobry dla kobiet lubiących delikatne zapachy. Bardzo lubię czuć go na sobie w leniwy dzień kiedy nie mam ochoty wychodzić z domu. W tym zapachu czuje się czysto i świeżo. Trwałość zadowalająca ja wyczuwam go kilka godzin pózniej całkowicie znika.Myśle ze w przyszłości rozglądnę się za pełnowymiarowym flakonem ktorego stylistyka bardzo mi się podoba.

Chemiczne jabłka i gumowe kwiaty

Kupiłam za grosze, więc nie żałuję, ale gdybym miała za nie zapłacić cenę katalogowa, byłoby mi zwyczajnie szkoda wydanych pieniędzy.
Nie spodziewałam się co prawda cudu, bo znam wiele zapachów Oriflame, wiem jednak, że czasem można trafić na perełki sygnowane tymże logo.
Niestety MNT zawiódł mnie na całej linii. Jest do bólu przeciętny, sztuczny i nudny.
Słodkawo - mdly, gumowo - kwiatuszkowy, plastikowo - owocowy.
Nie umiem określić żadnej nuty, na upartego zgodzę się, że majaczy w nim jakieś slodkie białe , niezidentyfikowane kwiecie i pochodna zielonego jabłuszka znana z choinki Wunderbaum, pudru nie wykrywam. Ani to przyjemne, ani ciekawe. Zwykłe tanie psikadelko do użycia bez okazji, byle tylko czymkolwiek pachnieć. Nie warto zawracać sobie nim głowy.
Kupiłam, mam, pozbęde się przy pierwszej okazji.
Jedynie flakon zasługuje na uwagę, naprawdę jest uroczy.
Trwałość średnia - na mnie trzyma się ok 5 godzin.
Nie kupię ponownie, ani nikomu go nie polecę.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Delikatny krem

Zapach kupiłam po potarciu strony zapachowej. Kiedy do mnie dotarł, to przepadłam. Delikatny, kremowo- pudrowy zapach. Mega kobiecy, seksowny i odurzający. Raczej blisko skórny, nie zostawia żadnego ogona, chyba,że wylałybyśmy całą flaszkę na siebie. Mnie bardzo odpowiada, w sam raz na bliższe spotkania z facetem. Trwałość wystarczająca jak na oriflame, flakon ok. Polecam.

PRZEPIĘKNY!

Śliczne, cudownie pachnące perfumy, w których można się zakochać. Pięknie skomponowany zapach, subtelnie kremowy, nigdy się nie nudzi. Nie drażni, nie jest nachalny, za to trwały i wzbudzający zachwyt otoczenia. Mam wrażenie, że te perfumy nie mogą się nie podobać. Gorąco polecam! Oriflame się popisał!

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie 50 ml

Ahhh sie zakochalam...

Perfumy zamowilam z ciekowosci, byly nowscia w katalogu a ja lubie niespodzinaki I "blind buy". Lubie byc zaskoczona pozytywnie. Kiedy perfumy otworzylam moim oczom ukazal sie pieknie wykonany flakon, naprawde mistrzostwo, calosc jest spojna I bardzo dobrze wykonana,kolor flakonu elegancki majtkowy roz,szklo grubie i ciezkie,napis idealnie odbity i z ladna trzcionka. Przypomina mi flacon NR for Her.
A sam zapach.... kojarzy mi sie z kaszmirem, nie mam pojecia dlaczego. Zapach jest bardzo cieply i intymny.Zadnych swiezych nut nie wyczuwam, do mojego nosa dochodza mleczne i waniliowe akordy. My Naked Truth jest zapachem slodkim, eleganckim i otulajacym. Jest w nim cos pudrowego i takiego pysznego. Nie umiem tego slowani okreslic. Normalnie zapach mnie zauroczyl i dlugo w oriflame nie czulam tak spojnej komozycji. Perfumy te sa ulozone i spokojne, zarazem bardzo sexy bo przez nuty bawelny kojarza mi sie z bielizna i intymnoscia. No Oriflame sie postaralo, nie tylko piekny i uroczy flakon ale rozniez zapach ,ktory moglby rywalizowac z niejednym wysokopolkowym zapachem.
P.s Kiedy zapach dluzej osiadzie na skorze i sie na niej zadowmowi przypomina mi z czasem J.Lo Live ;)
MYsle ze jesli uda mi sie go kupic ponownie napewno nabede. Lubie tego typu zapachu: slodkie i otulajace.
Trwalosc dobra ok 6-8 h jest blisko skorny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Idealny świeżak na wiosnę

Zapach dostałam w prezencie od mamy. Długo się zastanawialam do czego jest podobny i w końcu doszlam - See by chloe. Jak dla mnie bardzo udana podróbka tego zapachu. Butelka bardzo ładna, kobieca. Trwałość tez w porządku, długo go na sobie czuje. Z tego co wiem, mama zakupiła go za 40zl, nie znam jego ceny katalogowej. Podejrzewam, że jak go skończę to skuszę się na kolejną buteleczke

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1