Nivea, Honey & Milk, Odżywczy żel pod prysznic `Mleko & miód`

Nivea, Honey & Milk, Odżywczy żel pod prysznic `Mleko & miód`

Nivea, Honey & milk żel pod prysznic. Pozwól, aby pielęgnująca formuła wzbogacona proteinami mleka otuliła skórę jedwabistą pianą, podczas gdy wyjątkowy zapach miodu rozbudzi zmysły.

Miodek

Kupiłam go bo lubię testować wszystkie żele od Nivea.
Ten jest bardzo kremowy i delikatny. Pachnie ewidentnie miodem. Jest słodki, ale nie przesłodzony. Można by rzecz, że to miły, uroczy zapach.Dobrze się pieni i oczyszcza. Produkt jest bardzo wydajny. Może być :)

Słodziak

Żel ma cudowny miodowo - mleczny zapach. Jest on bardzo, bardzo słodki. Po kąpieli pozostaje na skórze, ale nie jest już tak intensywny jak przy myciu.
Opakowanie jest klasyczne jak na Nivea. Przyzwyczaiłam się już do ich butelek. Są one poręczne i solidnie wykonane.
Żel ma kremową konsystencję. Jest ona niezbyt gęsta. Produkt dobrze rozprowadza się na skórze. Zmiękcza ją i wygładza. Dobrze się przy tym pieni. Nie przesusza, ani nie podrażnia. Skóra po umyciu jest przyjemna w dotyku i pachnąca. Po użyciu tego żelu czuję się zadbana i dopieszczona. Sądzę, że będzie to fajny produkt na zimę ze względu na swoje właściwości odżywcze. Swój egzemplarz kupiłam na promocji za niecałe 7 zł. Wybrałam dużą pojemność 500 ml, która wystarczyła mi na długo, gdyż żel jest bardzo wydajny. Z tego co zauważyłam kosmetyki do pielęgnacji ciała Nivea często bywają na promocjach, więc można upolować je taniej. Mi ten żel przypadł do gustu. Kupię go ponownie.

Czysta przyjemność

Na Nivea jeszcze nigdy się nie zawiodłam i nie było tak tym razem. Żel ma fajną konsystencję, bosko pachnie, jest wydajny i pozostawia skórę nie tylko odświeżoną ale też zadbaną. Do tego całkiem ładne i poręczne opakowanie w niezbyt wygórowanej cenie (szczególnie na promocji). Co tu dużo gadać, produkt na 5 ;)

Super

Bardzo fajny żel pod prysznic. żel ma piękny zapach, mega się pieni co bardzo lubię w żelach, ma fajną kremową konsystencję, bardzo dobrze myje i odżywia skórę podczas kąpieli a co dla mnie najważniejsze nie przesusza mojej skóry.

prysznicowe szaleństwo

+ niesamowity, obłędny i apetyczny zapach
+ wydajny (dobrze się pieni)
+ delikatnie myje i pielęgnuje skórę
+ nie wysusza
+ aksamitna konsystencja
+ łatwe rozprowadzanie (krem nie jest ciężki)

Świetny zapach !!!

Bardzo fajny żel pod prysznic o pysznym miodowym zapachu. Świetnie się pieni po użyciu żelu skóra staje się miękka a zapach utrzymuje się dość długo. Polecam ten produkt.

Przyjemny

Zgłosiłam to oceniam :)

Pracuję w Naturze i żel był po okazyjniej cenie, więc postanowiłam się skusić. Ślicznie pachnie! Słodko, ale nie przesadanie.
Wrażenia pod prysznicem? Fajnie się pieni ;) Zapach unosi się w całej łazience, chociaż nie jest aż tak intensywny, to pewnie dzięki mleku. Nie nawilża, ani nie przesusza. Zawsze używam balsam po kąpieli, więc to nie jest jakiś mega minus. Ma myć i to robi ;)

+ cena
+ zapach
+ konsystencja [nie jest zbyt rzadki]
+ opakowanie

- dostępność [przychodzi w bardzo ograniczonej ilości.. mi udało się urwać jeden z nielicznych egzemplarzy :( ]

Nie wiem czy kupię, bo rzadko wracam do żeli pod prysznic, raczej ciągle wypróbowuję coś nowego ;)

Używam tego produktu od: Od 20 stycznia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego