Clochee, Anti-Wrinkle Day Cream (Przeciwzmarszczkowy krem na dzień)

Clochee, Anti-Wrinkle Day Cream (Przeciwzmarszczkowy krem na dzień)

Zawarty w nim olej jojoba powoduje spłycenie powierzchniowych zmarszczek i wzrost sprężystości skóry. Dzięki czemu staje się ona bardziej miękka, elastyczna, gładka i wygląda młodziej. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, a szczególnie polecany jest do cery wrażliwej. Drugim ważnym składnikiem aktywnym jest Halymenia durvillei, czyli czerwona tropikalna alga. Działa ona nawilżająco i łagodząco. Poprawia stan cery odwodnionej, napina i rozjaśnia zmęczoną skórę. Dodatkowo opóźnia procesy starzenia i wspomaga prawidłowe ukrwienie.

na dzień
z pompką
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Nie nazwalabym tego produktu przeciwzmarszczkowym

Z marka Clochee zapoznalam sie na krakowskim lotnisku i skusilam sie od razu na kilka produktow. Lubie wspierac polskie marki. Mam bardzo sucha skore, potrzebuje naprawde duzej dawki nawilzenia plus mam calkiem spore jak na swoj wiek bruzdy nosowo wargowe. Krem calkiem niezle radzi sobie z nawilzeniem nawet najbardziej suchych partii twarzy, jednak nie zauwazylam by zapobiegal poglebianiu sie zmarszczek. Swietnie wspolpracowal z innymi kosmetyki i jak najbardziej nadaje sie jako krem pod makijaz. Jako produkt uzywany solo niestety pozostawia tlusty filtr na skorze.

Dla mnie jest to swietny krem nawilzajacy, jednak w walce ze zmarszczkami kompletnie sie nie sprawdzil.

przyjemny

Krem ten stosowałam jakiś czas temu.Raczej byłam zadowolona ale skusiłam się na inny i już do niego nie wróciłam.Bardzo odpowiadał mi zapach tego kremu.Taki owocowy ,słodki ale delikatny i w miarę szybko się ulatniał.Konzystencja dość gęsta ale dobrze się rozprowadzała i o rolowaniu nie było mowy.Raczej nie wchłaniał się do matu ,u mnie zostawiał lekko świecącą powłokę. Cera wydawała się dobrze nawilżona ,nie powodował wyprysków ani mnie nie uczulał.Oczywiście wygładzenia zmarszczek to on nie daje ,cudów nie ma.Jednak cera wydawała się w dobrej kondycji.Opakowanie jedynie na końcu sprawiało problem bo trudno było wydobyć produkt.Grzebałam więc rurką plastikową aby maksymalnie go użyć.Trochę mnie irytowało to ,że krem na noc tej marki ma to samo opakowanie ,tan sam kolor i można się po mylić .Trzeba dobrze spojrzeć na który to krem jest pora.Podobało mi się też to ,że opakowanie było szklane.