Clochee, Rich Body Butter (Bogate masło do ciała `Mango`)

Clochee, Rich Body Butter (Bogate masło do ciała `Mango`)

Odżywia i regeneruje suchą skórę pozostawiając na niej przyjemny aromat. Zawiera między innymi Olej jojoba, który powoduje wzrost sprężystości skóry. Dzięki niemu Twoje ciało staje się bardziej elastyczne, gładkie i wygląda młodziej. Znajdziesz w nim także Masło Shea, które jest doskonałym źródłem witamin A, E, F. Działa łagodząco i antybakteryjnie, dodatkowo regeneruje, uelastycznia i natłuszcza przesuszone ciało. Zabezpiecza również skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Zapach: Mango Typ skóry: wszystkie typy skóry, szczególnie skóra sucha.

100 – 250ml
masło
balsamy
w słoiku
Struktura
bogate

rolujący się tłuścioch

Wprawdzie bardzo lubię tonik tej firmy i używam już od bardzo dawna ale niestety ten produkt nie przypdał mi do gustu. Wprawdzie mam serie almond ale to tylko zapachem się chyba różni.Jest gęsty ,dosyć ciężko się go nakłada ,a jeśli tylko niechcący nałożymy więcej zaraz nie możemy tego rozsmarować i tworzą się takie farfocle.Niestety to zniechęciło mnie do niego ostatecznie .Dosyć długo się wchłania ale to bogate masło ,a nie emulsja. Jednak się nie klei.Zapach jakiś taki sztuczny.

Dobre, ale za drogie

Masło kupiłam z ciekawości daawno temu (ponad rok i to nie znaczy grudzień 2015 :) ). Jeszcze je mam reszteczki, bo używam nieregularnie.
Opakowanie jest poręczne przy otwieraniu i zamykaniu, natomiast ciężko z nim, jak z każdym innym kosmetykiem, zamkniętym w pudełku, z którego trzeba wyciągać zawartość palcami... Ale to moja opinia.

Masło ma gęstą konsystencję, naprawdę maślaną, ale szybko nabiera temperatury dłoni i daje się rozprowadzić. Może nie sunie po skórze niczym łagodny powiew wiatru, raczej jest jazdą sanek na pierwszym sypkim śniegu i to po asfalcie, ale można się przyzwyczaić.

Zapach mnie zaciekawił na początku, mango to jest to! Ale: albo za długo kosmetyk czeka na zużycie, albo zapach jest nietrwały na tyle, że teraz z pudełka dolatuje mnie bardziej zapach samego... pudełka, a w każdym razie cuś chemicznego, a nie owocowego.

Skóra po nałożeniu masła: jest gładka, tłusta (to zawartość shea) i nie woła "pić!". Znaczy się - mimo wszystko działanie nawilżające jest. Na pewno na bogato - tłusty film utrzymuje się bardzo długo.

Przez swoją konsystencję jest wydajne - im więcej się go nałoży, tym trudniej się go wklepuje, wchłania, usuwa z rąk. Za to wszystko jest maślane :)

Za to nie uczula i świetnie nadaje się na szybki ratunek dla suchej skóry. Kilka razy masło ratowało mi ciało po zmianie wody lub innych kosmetyków.

Czyli jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. No i cena...

Cena jest dość wygórowana, jak na masło do ciała. Ja swoje kupiłam w promocji, ale przy regularnej cenie będę szukać czegoś innego.

Aha, zdarzyło mi się zostawić opakowanie otwarte przez cała noc, widać wtedy na jego brzegach zaschniętą warstwę kosmetyku, która jednak nadal nadaje się do użycia. Trzeba ją tylko uplastycznić w dłoniach.

Używam tego produktu od: ponad rok