Yves Rocher, Elixir 7.9, Youth Intensifier Serum [Youth Intensifier Serum] (Rewitalizujące serum usuwające oznaki zmęczenia)

Serum posiada niezwykle gładkie wykończenie dzięki swojej lekkiej, delikatnej konsystencji. Po zastosowaniu skóra jest przygotowana do nałożenia codziennie stosowanego kremu. Serum może być też stosowane osobno jako intensywna miesięczna kuracja przywracająca skórze blask, dodająca energii i redukująca pierwsze zmarszczki.
Działanie:
- przywraca skórze miękkość i komfort
- dodaje energii i blasku
- zmniejsza pierwsze zmarszczki
- wspomaga i intensyfikuje działanie kremu
Składniki:
- mangiferyna z aphloi - chroni komórki skóry
- wyciąg z ziaren tara - walczy z wiotczeniem skóry
- inositol z zielonego ryżu - opóźnia proces starzenia się skóry oraz poprawia oddychanie komórkowe
- oligozydy z jabłka - poprawiają komunikację i spójność międzykomórkową
- betaina glicynowa - chroni komórki przed stresem
- wyciąg z ziaren rokitnika- poprawia gęstość skóry, jej elastyczność i sprężystość
- wielocukry z aloesu - posiadają właściwości nawilżające, łagodzące i przyspieszające gojenie.

Tęsknie za nim

Aktualnie przechodzę odwyk zakupowy, bo muszę wykorzystać zapasy, ale ten produkt ciągle chodzi mi po głowie. Co jakiś czas sprawdzam na stronie YR czy może jest jakaś promocja na niego i warto będzie złamać postanowienie o braku zakupów, ale na razie trwam w postanowieniu ;)
Na pewno do niego wrócę, bo bardzo dobrze działa. Skóra po użyciu jest miękka, świetlista, nawilżona. Faktycznie sprawia wrażenie wypoczętej i zadbanej. Jednocześnie ma lekką konsystencje, szybko się wchłania, nie lepi się. Nadaje się pod makijaż. Polecam

Zielono mi ; )

Produkt ten kupiłam głównie ze względu na moje problemy z cieniami pod oczami. Chcąc mieć komplet, zaopatrzyłam się w krem i właśnie to serum. Serum ma fajną, lekko żelową konsystencję, która bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając kleistej warstwy na buzi. Nie doprowadza też do tego, żeby robiąc makijaż podkład się nam rolował przez to serum. Zapach również na plus: roślinny, delikatny. Skóra jest fajnie wygładzona, czuć, że robi się delikatna w dotyku. Polecam stosować razem z kremem na dzień, efekt jest bardzo dobry! :) Moim zdaniem jeden z najlepszych kremów od YR, dodatkowo wcale nie patrzcie na to, iż jest on w przedziale +30, gdyż jest lekki i głownie ma za zadanie rewitalizować oznaki zmęczenia, czyli np. jak w moim przypadku cienie pod oczami, a to sprawdziło się u mnie bardzo dobrze, mimo iż mam 22 lata, a nie 30 :)

fantastyczne serum dla młodej cery !

Serum jest idealne dla młodej cery.
szybko się wchlania !
ma zelowo- płynną konsystencję
Pipetka bardzo ułatwia nakładanie na twarz (z palców by splywalo)
Dobrze nawilża i wygładza
cera jest zdrowo zarozowiona/promienna
nie pozostawia tłustej warstwy !!!
CALKOWICIE SIĘ WCHLANIA

jestem bardzo zadowolona !

P.S.
Ten sam specyfik już co cery wrażliwej nie jest tak fajny...

Ilość zużytych opakowań: 1.5 flakonu po 30ml

świetny kosmetyk!

Szklana buteleczka z pipetką jest wygodna w użyciu, jednak pod koniec jest problem z wydobyciem kosmetyku, ponieważ pipetka jest za krótka...
Serum ma lekką konsystencję, szybko się wchłania do pół-matu. Niewielka ilość wystarczy by posmarować nim twarz, mimo to sam kosmetyk nie jest zbyt wydajny.
Serum na pewno nie pomoże w usuwaniu zmarszczek, jednak u mnie świetnie się sprawdziło. Wygładzało skórę, sprawiało że wyglądała na bardziej napiętą oraz nabierała zdrowego wyglądu :)

mało skuteczny

Nie oczekiwałam cudów, no ale ten produkt mógłby trochę bardziej się postarać, a tak owszem przywracał komfort, leciutko nawilżał, ale żadnego rozjaśnienia cery, poprawy ogólnego wyglądu, nie mówiąc już o zmniejszaniu zmarszczek nie zauważyłam. Samo stosowanie dość męczące, bo serum ma budyniowatą konsystencję, trzeba je wstrząsać przed użyciem żeby "budyń" nabrał jednolitej konsystencji. Pipetka działa poprawnie, ale nie sięga dna, nie wiem jak producent wyobraża sobie wydobycie tego "budyniu" z dna szklanego opakowania gdy zaczyna się już kończyć. Po za tym trzeba uważać z ilością, bo minimalnie za dużo powoduje problem z rolowaniem się, gdyż pozostaje wtedy na skórze dość lepki film. Zapach przyjemny, delikatny, charakterystyczny dla całej serii, produkt dobrze się rozprowadza. Prawie zużyłam już całe opakowanie, używanie przyjemne ale efekty mizerne, gdybym kupiła w pełnej cenie to bym była mocno niezadowolona.