Weleda, Hafer Aufbau - Shampoo (Szampon odbudowujący z owsem do włosów suchych i zniszczonych)

Szampon łagodnie oczyszcza, wygładzając strukturę włosów i zamykając ich łuski, odbudowując je i zapobiegając rozdwajaniu. Bio-olej jojoba i bio-wyciągi z owsa i szałwii przywracają włosom naturalny blask. Przypominająca aromat marcepana kompozycja tonkowca wonnego, mimozy i drzewa cedrowego nadaje włosom cudowny zapach. Ochronne, odbudowujące i wygładzające właściwości owsa wspierają rozwój zdrowej struktury włosów, nadając im naturalną gładkość i jedwabistą miękkość.

Bardzo rozczarowana

Samą markę Weleda cenię za naturalne produkty i takież zapachy.
Mam wrażliwą skórę głowy i ten szampon niestety mi ja podrażnił, dostałam łupieżu.
Włosy były sianowate, bez połysku, fatalne.
Bardziej skłaniałam się ku temu, że dodatek owsa podziała kondycjonująco i kojąco na moje włosy a efekt był odwrotny.
Stanowczo jestem na nie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Fantastyczny

Same superlatywy, no moze poza wyjatkiem ceny... Staram sie nigdy nie oceniac szamponow i odzywek po pierwszym razie ale tu zrobie wyjatek. Mialam wrazenie, ze wlosy sa pelniejsze, tzn. pierwszy zauwazyl to moj luby:) Teraz jestem po miesiacu stosowania i uwielbiam ten szampon.
Zreszta jak nie lubic Weledy?
+Zadnych sls-ow!
+Bogaty sklad.
+Opakowanie, ktore nie krzyczy agresywnie jakie to cuda potrafi zdzialac a w rzeczywistosci to zwykle g....
+Widoczne rezultaty
Dodam, ze bardzo dbam o wlosy i przed kazdym ich myciem nakladam odzywke i mieszanke olejkow, po myciu rowniez laduje na nich odzywka, potem tonik a na koniec olejek zabezpieczajacy. Ten szampon idealnie uzupelnia te zabiegi. Nie zamienie juz go na zaden inny.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/3- 190ml