Yves Rocher, Anti-Pelliculaire [Anti - Dandruff] Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy z granatem)

Szampon przeciwłupieżowy z granatem Yves rocher łagodzi podrażnienia skóry, likwiduje łupież i skutecznie zapobiega jego nawrotom. Dzięki potrójnemu działaniu wyciągu ze skórki granatu, już po pierwszej aplikacji skóra głowy jest wyraźnie oczyszczona i złagodzona. Szampon pomaga odzyskać jej naturalną równowagę.
Działanie Szampon przeciwłupieżowy z granatem Yves rocher:
- oczyszcza skórę głowy
- przywraca skórze naturalną równowagę
- eliminuje łupież i zapobiega jego nawrotom
Sposób użycia: Stosować na mokre włosy. Obficie spłukać.

Wydajny

Przeciwłupieżowy szampon do włosów Yves Rocher kupiłam w Rossmanie i jestem z niego zadowolona. Szampon bardzo jest wydajny, obficie się pieni i super oczyszcza moje włosy. Ten szampon sprawia, że moje włosy nie przetłuszczają się tak szybko jak dawniej, łupież nie pojawia się i głowa mnie nie swędzi. Włosy po tym szamponie mam lśniące, są uniesione, lekko się puszą, ale układają się bez problemu.

Bardzo dobry szampon

Od jakiś 17 lat zmagam się z łupieżem. Są momenty bardzo złe, gorsze i lepsze. Nawet szampony z apteki, czy drogeryjne przeciwłupieżowe nie dają rady, wręcz czasem pogarszają stan skóry głowy. Jednak ten szampon zadziałał na mnie bardzo dobrze. Uspokoił moją skórę, oczyścił ją z łupieżu. Oczywiście nie na cały czas, bo moje kłopoty z łupieżem zawsze prędzej czy później w jakimś stopniu powracają, jednak on nie pogarsza stanu wręcz polepsza, a włosy przy tym nie są suche, lecz gładkie i nawilżone.

Nie bardzo..

Szamponu tego używałam dość długi czas i jak na początku było w miarę dobrze to po dłuższym, regularnym stosowaniu (myję głowę co drugi dzień) skóra głowy zbuntowała się i był ogromy łupież. W zwalczeniu go nie pomagał w ogóle ten szampon - musiałam zainwestować w inny, apteczny i dopiero on pozwolił pozbyć się problemu. Później wracając do tego szamponu z Yves Rocher znów - prędzej czy później - łupież się pojawiał. I tak w kółko. Dodatkowo zaczęły mi się bardzo przetłuszczać włosy.. więc zmieniłam na inny z Yves Rocher, ale to już nie o tym recenzja. Wiązałam bardzo duże nadzieje z tym szamponem, ponieważ nie zawiera on silikonów, a to jest ważne dla moich kręconych włosów, bo ich obecność powoduje mocne obciążenie moich włosów.. no ale niestety. Jak dla mnie ten produkt jest beznadziejny jeśli oceniać jego właściwości przeciwłupieżowe. Niby też jest bez SLS - ok - ale wysoko w składzie ma ALS, który jest nieznacznie słabszy od SLS, więc czemu tu się dziwić, skoro są to substancje podrażniające. Na pewno do tego produktu nie wrócę. Daję 2 gwiazdki, bo mimo wszystko jest bardzo wydajny, świetnie pachnie i nie ma silikonów.

Raczej nie dla włosów z łupieżem

Jak obiecuje producent 96% składników jest pochodzenia naturalnego. Mi chyba nie służą.
-konsystencja zbyt gęsta
-brzydki zapach
-brak sylikonu, a włosy po umyciu były obciążone i tłuste
-po użyciu łupież się nasila
-brak efektu odświeżenia

bardzo dobry

Ja go nie używałam, ale mój chłopak go używa. Borykał się z łupieżem, kupował co jakiś czas szampon apteczny, ale to dalej wracało, wreszcie kupiłam mu ten szampon i o dziwo działa! Łupieżu brak. A do tego bardzo ładny zapach.

Dobry, lekki szampon

Plusy:
+konsystencja: niezbyt lejący, ale też niezbyt galaretowaty. Dobrze się pieni, nie ścieka po rękach
+wydajność: ja jedno opakowanie, przy codziennym myciu włosów mam na 2 miesiące
+lekki, orzeźwiający zapach
+nie podrażania skóry głowy
+nie nasila łupieżu

Minusy:
-nie eliminuje łupieżu (ale też go nie nasila)
-czasem, bardzo rzadko, swędzi po nim głowa
-plącze włosy

To jeden z nielicznych szamponów, które nie wywołują u mnie łupieżu

Tylko po nim nie mam łupieżu.

Nie wiem jaki problem ma moja skóra głowy ale każdy szampon wywołuje łupież, za wyjątkiem tych specjalistycznych ,leczniczych przeciwłupieżowych. Ale te apteczne jak powszechnie wiadomo cudownie zmywają każdą farbę z włosów w tempie ekspresowym. Miałam ciągły dylemat na temat tego co wolę: swędzącą głowę czy sprany kolor włosów? Tak było dopóki nie kupiłam szamponu z YR . Ten szampon nie jest okrutny dla mojej farby ale jest bezwzględny dla łupieżu. To moje cudowne odkrycie, działa niezawodnie na moją głowę, nie wiem jaki składnik lub też jego brak to powoduje, ale od lat kupuję szampony YR z serii przeciwłupieżowej ( wcześniej był z nagietkiem) i nigdy się nie zawiodłam. Jestem mu wierna bo każda zdrada kosztuje mnie natychmiast swędzącymi plackami i to niezależnie po jaki inny szampon sięgnę. To jest mój KWC ponieważ żaden inny szampon nie wchodzi w rachubę w moim przypadku.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Gdzie to działanie przeciwłupieżowe?

-konsystencja
-plącze włosy
-nie eliminuje problemu łupieżu
-słabo się pieni
-nakrętka od opakowania-zdzieram na niej lakier

+cena
+zapach
+dobrze oczyszcza
+wydajność

Używam tego produktu od: luty 2015

średnie odczucia

+/- produkt ma galaretkowatą konsystencję, przez co jest średniowydajny, nie pieni się, albo mówiąc inaczej: pieni się dopiero przy drugim myciu co też przekłada się na wydajność produktu
+ przyjemny zapach
+ nie podrażnia skalpu
- nie eliminuje problemu łupieżu, nie nasila go, ale też nie radzi sobie z istniejącym problemem, a tego bym oczekiwała od szamponu reklamowanego jako przeciwłupieżowy
+ dobra butelka, która pomaga zużyć produkt do końca, zamknięcie na klik, plus za możliwość recyklingu

Używam tego produktu od: jeden miesiąc

Bardzo średni ...

Szampon kupiłam dla męża, który zmagał się od pewnego czasu z łupieżem. Niestety produkt nie pomógł mu go pokonać. Dobrze oczyszczał skórę głowy i włosy, ale to za mało... Od produktu tej marki oczekiwałabym czegoś jeszcze. Nie jest to produkt wydajny. Nie chce się pienić. Pachnie przyjemnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne