L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Szampon odżywczy

L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Szampon odżywczy

Szampon Elseve Magiczna Moc Olejków zawiera szlachetną formułę łączącą moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamide Mipa, Sodium Chloride, Cl 19140, Chamomilla Recutita Extract, Cocos Nucifera Oil, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Xylose, Nelumbium Speciosum Extract, Linum Usitatissimum Flower Extract, Isostearyl Neopentanoate, Amodimethicone, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caramel, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Rosa Canina Flower Extract, Bisabolol, Methyl Cocoate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Glycine Soja Oil, Parfum

Na początku ok, ale później...

Na początku super się sprawdzał. Moje włosy lśniły, były lekkie, ładne. Później zauważyłam, że nie domywa moich włosów, skóra głowy zaczęła mnie swędzieć i dostałam ŁZSG. Dawał wrażenie ciągle tłustych włosów.

Świetny

Szampon kupiłam po raz pierwszy,skusiła mnie promocja i pomyślałam,że wypróbuję bo szamponu idealnego nie znalazłam nadal,prawie z każdym jest coś nie tak...Właśnie prawie bo ten zaskoczył mnie pozytywnie,trochę w domu już po jego zakupie pomyślałam,że ta konsystencja przypomina mi jakaś oliwkę dla dzieci..i te zawarte w szamponie olejki,że mogłam wziąć inny,że przetłuści mi włosy i będę biec po inny szampon..A tu taka niespodzianka,nic takiego nie miało miejsca,szampon włosów mi nie przetłuszcza jak inne ,że mam po 2-3 dniach włosy jakbym z co najmniej tydzień nie myła i co ważne nie swędzi mnie po nim skóra głowy,szampon nie ma perfumowanego zapachu!Jego zapach jak 1 raz nim myłam włosy skojarzył się z jakimś naturalnym ziołowym szamponem babci,typu:pokrzywa czy coś koło tego...Zapach ma tak delikatny,że coś tam czuć ale na szczęście nie perfumowany!Wystarczy nie wielka ilość aby ładnie się spienił,coś fajnie i szybko się spłukuje,oczywiście jak da się mniej nie tyle co ja :D czasami mi się "nabierze" więcej ...Ogólnie u mnie się sprawdza,jest wydajny,ma fajną konsystencję,fajnie się pieni,oczyszcza,delikatnie pachnie,zapach nie drażni.Na pewno sięgnę po kolejne jego opakowanie.Włosy po jego użyciu mam miękkie i fajnie się rozczesują.Bardzo przypadł mi do gustu.

Jeden z lepszych szamponów

Moje włosy bardzo polubiły ten szampon. Ma piękny zapach, jest wydajny, mam wrażenie, że nawilża włosy. Konsystencja jest dosyć gęsta, dobrze się pieni. Cena nie jest wygórowana jak na taką pojemność i wydajność. Nie przesuszył moich włosów oraz nie podrażnił skóry głowy. Na pewno kupię ponownie

Opis Produktu:

Bardzo fajny szampon. Ładnie doczyszcza skore głowy jednocześnie nie obciążając przy tym włosów u nasady głowy :). Ładnie pachnie :)Dobrze się pieni :) Łatwy w aplikacji i łatwo też go zmyć ze skóry głowy :)

Fajny

Dużym plusem tego produktu jest cudowny zapach który utrzymuje się długo na włosach. Włosy po umyciu są miękkie,delikatne,dobrze się rozczesuja, lśnią. Szampon nie obciąża włosów. Dobrze się pieni i jest gęsty co za tym idzie produkt jest bardzo wydajny.

Pachnące włosy.

Zawartość olejków w szamponie trochę mnie przerażała , bo bałam się ze włosy będą niedomyte i tłuste. Miło się jednak w tym przypadku zaskoczyłam .
Produkt w dużej , poręcznej i łatwo odmykanej butelce.
Dzięki zawartości olejków pięknie pachnie ,zapach utrzymuje się długo na włosach.
Ma bardzo gęstą, przezroczystą i delikatną konsystencje ,dobrze się pieni i jest wydajny.
Włosy po jego użyciu są jedwabiście miękkie i lśniące .
Nie obciąża włosów i nie powoduje ich szybkiego przetłuszczania.
Ułatwia rozczesywanie , włosy wyglądają na gładkie i zdrowe.

Ogromne zaskoczenie!

Muszę przyznać, że raczej nie sięgnęłabym po ten szampon, gdyby nie to, że był w bardzo niskiej cenie. Wydawało mi się, że szampon z olejkami może obciążyć moje włosy lecz nic takiego się nie stało. Mam włosy mocno przetłuszczające się u nasady, a ten szampon je bardzo dobrze oczyścił. Włosy były po nim bardzo miękkie i sypkie. Jestem zachwycona!

Niestety szampon posiada w swoim składzie olejki które nie każdemu przypadną do gustu.
Moje włosy nie polubiły się z tym szamponem, po umyciu i wysuszeniu włosów wyglądały jak bym ich nie myła, były obciążone i nie układały się tak jak powinny.

Kocham<3

Szampon, który kocham i kochać będę zawsze. Jestem wierna temu szamponowi od dawna. Kupuje inne lecz zawsze wracam do niego. Dzięki niemu moje wlosy sa cudowne. Pachną pięknie. Są odżywione. Lekkie. Łatwo się rozczesują dobrze się układają. Kupuję zawsze szampon w dużej butelce. Uwielbiam go. Zdecydowanie z serii elseve to moj faworyt. Jest do idealny szampon jeśli ktos potrzebuje odzýwienia dla lekkich wlosow

Nie dla każdego ...

Zachęcona reklamą tego szamponu, pojechałam go kupić. Oczyma wyobraźni widziałam już swoje pięknie odżywione dzięki olejkom włosy. Niestety... Szampon jest ciężki, po umyciu włosów, wysuszeniu włosy są po prostu tłuste. Tak tłuste jakbym nie myła ich przez miesiąc. Próbowałam używać go przez tydzień, lecz za każdym razem było to samo. Nie polecam...

Odżywczy szampon do włosów.

Bardzo lubię tę serię kosmetyków od L'Oreal . Szampon jest bardzo wydajny - starcza na długo. Podczas mycia zamienia się w gęstą pianę i co najważniejsze - dostatecznie oczyszcza i nie obciąża włosów u nasady. Szampon nadaje włosom subtelny, zmysłowy kwiatowy zapach. Sprawia, że włosy są odżywione, lekkie w dotyku i pełne życia. Ładne solidne opakowanie i przyzwoita cena. Łatwo dostępny :)

okropny

Tak jak lubię produkty tej marki, tak o tym szamponie nie mogę powiedzieć nic dobrego. Momentalnie swędziała mnie po nim głowa i pojawił się łupież. Niestety nie dokończyłam opakowania. Dobrze, że kupiłam go w promocji, przynajmniej nie żałowałam aż tak wielu straconych pieniędzy.