L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Kremowa odżywka

L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Kremowa odżywka

Formuła odżywki łączy moc 6 olejków w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od kąpieli i oczyszczenia włosów szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

Dobry produkt za nieduże pieniądze

Lubię szampony jak i odżywki tej firmy. Ta m bardzo ładny zapach. Włosy łatwo się po niej rozczesują, co jest u mnie mega plusem bo mam długie i gęste i ciężko się z nimi współpracuje. Po wyschnięciu są lśniące, pachnące i mięciutkie, czyli wszystko co najlepsze :) Odżywka jest wydajna.

Najlepsza :)

Mam dość problematyczną skórę głowy i problem z przesuszaniem się końcówek włosów i puszczeniem ich. Jednak po tej odżywce włosy są całkiem inne, po prostu rewelacyjne. Nie puszą się, nie elektryzują, bardzo fajnie się rozczesują. Póki co nie mam zamiaru zmieniać na inną :)

Gładkość bez kołtunów.

Lubie odżywki Elseve bo są w miarę tanie i nadają życia włosom.
To odżywka która sprawia że nawet bardzo zniszczone i suche włosy
po jej zastosowaniu są gładkie ,miękkie i wyglądają zdrowo.
Skład odżywki jest zachęcający zawiera6 olejków kwiatowych: olejek lniany, rumiankowy, słonecznikowy, różany, z gardenii tahitańskiej oraz z kwiatu lotosu
Prosta i szybka w użyciu.
Ma kremową konsystencje koloru brzoskwiniowego ,pięknie pachnie,
po nałożeniu nie spływa z włosów.
Po jej użyciu włosy łatwiej się rozczesują i nie elektryzują.
Pięknie pachną są nawilżone , wygładzone i błyszczące.

Fajna

Lubie te odzywki z Elseve, fajnie sie spisuja i nie trzeba ich trzymac dlugi czas zeby poczuc efekt na wlosach. Łatwo sie aplikuje i zmywa, ladnie pachna, dobrze odzywaja. Wlosy są gładkie, ladnie sie rozczesuja i sa lsniace.

Dobra

Lubie te markę. Rzadko używam drogeryjnyvh kosmetyków do włosów ale tym razem się skusilam i jest ok. Moje przesuszone, długie do pasa włosy lubią się z tym produktem. Włosy dobrze się rozszwsuja są miękki i bkyszczace

Ujdzie

Odżywkę zakupiłam z braku laku w kryzysowej sytuacji.
Zachęcił mnie rzekomo emolientowy skład - moje włosy przesuszone po rozjaśnianiu piją oleje w niesamowitych ilościach.
Postanowiłam sprawdzić ile prawdy w obietnicach L'Oreala.

Efekty są przyzwoite, jak na odżywkę drogeryjną w tej cenie - ok.
Po zastosowaniu włosy rzeczywiście są nieco bardziej miękkie i delikatnie wygładzone. Za pewne jest to efekt współpracy silikonów i olejków.

Ale z tą szumną nazwą 'Magiczna moc olejków' to przesadzili, bo niestety typowego dla olejów zbawiennego działania tutaj nie widać, zapewne dla tego, że nie stanowią one podstawy składu tego produktu, a są jedynie dodatkiem do innych, tańszych wypełniaczy.
Dlatego niestety odżywka nie poradziła sobie z przesuszeniem i puszeniem moich niesfornych włosów, co zwykle emolienty ogarniają cudownie .
Efekt jest powierzchowny, a działanie nie odżywi włosów, jedynie delikatnie poprawia ich wygląd - przynajmniej w przypadku moich włosów. One potrzebują znacznie bardziej treściwej formuły, zdecydowanie więcej emolientów i naturalnych wyciągów.

Podsumowując: w razie konieczności i braku alternatywy - znośna.
Ale z naturalnymi i treściwymi konkurentami nie ma szans (np. Anwen, Insight, Natura Siberica,czy nawet Babuszka Agafia).

Ratunek dla splątanych włosów!

Kupiłam tę odżywkę zachęcona świetnym działaniem Low Shampoo tej samej firmy, który miałam okazję wcześniej testować. I się nie zawiodłam, jestem naprawdę zachwycona!

Moje włosy są bardzo wymagające, dlatego staram ciągle szukam nowych produktów, żeby jak najlepiej je pielęgnować. Moją największą zmorą jest to, że włosy bardzo się plączą i tworzą się duże kołtuny. Przy rozczesywaniu zawsze wyrywam przez to mnóstwo włosów, a że mają one tendencję do wypadania, to jets to dla mnie dodatkowy problem. Ta odżywka świetnie radzi sobie z tym problemem - włosy są po niej jedwabiście gładkie i bardzo dobrze się rozczesują. Różnicę czuć już podczas spłukiwania.

Dodatkowo odżywka bardzo dobrze odżywia włosy - lepiej się układają, są bardzo przyjemne w dotyku. Po prostu wyglądają o wiele ładniej, lśnią i widać, że są zdrowe i zadbane.

Dodatkową zaletą jest też przyjemny, delikatny zapach i śliczny złoty kolor. Butelka jest bardzo poręczna i wygodna. Dozownik znajduje się na dole, przez co łatwiej wydobyć produkt.

Ta odżywka to dla mnie absolutny hit. Naprawdę długo szukałam produktu, który poradzi sobie z moimi problemami, a tu wyraźnia różnica jest zauważalna już po pierwszym użyciu.

jest ok

Odżywka jest jedną z lepszych, jeśli chodzi o tę półkę cenową. Zmiękcza włosy i je nawilża. Bardzo dobrze się po niej rozczesują. Nadaje im blask i wyglądają po suszeniu zdecydowanie lepiej. Warta polecenia.

Ulubieniec

Jedna z moich ulubionych odżywek do włosów. Dzięki niej łatwo je rozczesuje i są miekkię, przyjemne w dotyku. Wydaje mi się że jest wydajna, a na pewo bardzo łatwo dostępna.

Fantastyczne uczucie

Moja ulubiona odżywka. Używam jej zamiennie z Elseve TR, w miarę potrzeb czy pogody, bo to jednak olejki. Moje włosy nigdy nie były tak przyjemne w dotyku--podobny efekt jest po dobrych silikonach, ale silikony przecież nie odżywią.

Nie znalazłam lepszej odżywki

Opakowanie idealne ułatwia wydobycie produktu również przy samym końcu można otworzyć i całą zawartość wykorzystać.
Odżywka ma śliczny zapach, konsystencja nie jest lejąca dzięki czemu produkt nie wycieka nam między palcami. Dobrze się rozprowadza na włosach oraz nie ma problemu spłukanie jej.
Włosy zdecydowanie lepiej się rozczesują, nie puszą się i są nawilżone. Super efekt daje używanie wraz z szamponem z tej serii.
Jest również bardzo wydajna przy moich długich włosach starcza naprawdę długo. Zapach utrzymuje się bardzo długo na włosach co u mnie jest na plus.

dobra

Fajna odżywka , w której urzekł mnie nie tylko zapach, ale też bardzo ładnie wyglądające włosy.
Odżywka o perłowo kremowej konsystencji, bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Włosy po niej są miękkie, lśniące i bez problemu się rozczesują.
Nie puszą się i ładnie układają.