Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Szlachetna formuła łączy moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od zmysłowej kąpieli i oczyszczenia włosów lekkim szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby zawsze po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

Dobry wybór

Kupiłam na początku lata, przede wszystkich dlatego iż słońce strasznie przesusza włosy - szczególnie po basenie lub innych kąpielach. Na szczęście kolejny raz firma mnie nie zawiodła, olejek szybko się wchłania ( oczywiście dajemy kilka kropel a nie całą plamę produktu :-)), ładnie pachnie, a i aplikacja jest przyjemna.Cena dlatego nie jest za wyko ponieważ jest wydajny - nałożenie go za dużo po prostu "przetłuści" nam włosy - więc ostrożnie, na wyczucie. Nad wodą po kąpieli można użyć jako balsamu do ciała i twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1637276].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Moje włosy mają tendencję do puszenia się czego nie znosze :/ ale dzięki temu cudownemu olejkowi czuje ze sa wygladzone. Pieknie pachnie .Cena nie jest porywająca ale jak na takie dzialanie ... godna polecenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1634531].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Dostałam olejek w ramach testowania. Jestem wielką zwolenniczką nakładania olejków połączonych z silikonami ze wględu na puszące się włosy. Olejek Elseve nie dość, że je wygładza, to pozostawia przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny, a jego cena, w porównaniu z innymi produktami tego typu, też jest satysfakcjonująca. Jestem już w trakcie drugiego opakowania i jestem pewna, że zakupię go jeszcze ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1631526].usefull || 0 }}% pomocna.
Większa obiętość włosów w 5 minut

Rewelacyjny

Jest to mój ulubiony olejek do włosów! W końcu moje końcówki włosów są miękkie i świetnie odżywione. Zapach jest obłędny, buteleczka jest bardzo poręczna. Olejek jest również mega wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1625056].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest po prostu świetny. Moje zwykłe suche włosy w końcu odżyły i nabrały blasku. Przyjemny zapach i ekspresowa aplikacja to kolejne plusy. Kupiłam go z myślą aby nadać moim włosom odrobinę życia i też potrzebowałam czegoś co zapewni mi łatwiejsze rozczesywanie, a ten eliksir zapewnia obie rzeczy,to dla mnie takie 2w1 ,żałuję tylko, że tak późno go kupiłam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596766].usefull || 0 }}% pomocna.

Przy dłuższym używaniu chyba przestaje działać

Ogólnie jest bardzo fajny - pierwsze użycie i myśl: jak ja bez niego żyłam. Ładnie otula włosy przed suszeniem, nie elektryzują się dzięki niemu, nie plączą, mam wrażenie, że są dobrze zabezpieczone.
Ale to tylko na chwilę.
Nakładam go tylko na długość włosów, a potem ich jakoś mocno nie suszę, wolę, żeby schły same przez noc. Ale jak rano wstaję, to szybko włosy znowu są sianowate i przesuszone, cały ten czar który jest zaraz po nałożeniu znika. A przy dłuższym stosowaniu, takim 2-3 miesięcznym, mam wrażenie, że w ogóle przestał działać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Kupiłam ten olejek w Rossmanie. Używam go zawsze na wilgotne włosy po ich umyciu. Nakładam olejek na włosy od połowy długości. Według mnie oprócz zalet posiada też wady. Ogólnie nie wiem czy wrócę do tego produktu jeszcze raz.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575246].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny.

Olejek stosuję przed suszeniem, na wilgotne włosy - dla lepszego rozczesywania oraz ochrony przed ciepłym powietrzem suszarki, a także na "wykończenie" stylizacji, w celu wygładzenia i nabłyszczenia włosów. Sprawdza się naprawdę świetnie.
Mam dość wymagające włosy - gęste, trudne do ujarzmienia, puszące się, przesuszone. Ten produkt bardzo dobrze sobie z nimi radzi.

PLUSY:

Przede wszystkim działa!
-Ułatwia rozczesywanie
-Zapewnia termoochronę
-Nadaje gładkość i delikatny blask
-Niweluje puszenie włosów
-Nie obciąża, nie daje efektu nieświeżych włosów ( no chyba, że naprawdę przesadzimy z ilością :) )
-Ma wygodne opakowanie z pompką
-Jest bardzo wydajny - jedna pompka zazwyczaj wystarcza na jedno użycie, pierwsze opakowanie służyło mi ponad rok

Minusów nie zauważyłam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574286].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mam wlosy dlugie, geste, rozjasniane z tendencja do platania sie i puszenia.

Ten olejek pomaga zmiekczyc i wygladzic wlosy, przy tym ich nie obciazajac. Staja sie bardziej blyszcace i duzo latwiejsze w rozczesaniu.

Wygodne opakowanie, ladny zapach, niska cena.

Wlasciwie nie ma minusow :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574186].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Uwielbiam za ten zapach i działanie! Idealnie sprawdza się przed suszeniem, skutecznie chroni moje włosy. Stają się one miękkie i przyjemne w dotyku, cena jak najbardziej uzasadniona do efektu. Szczerze polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558956].usefull || 0 }}% pomocna.