Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Cena już od 8,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szlachetna formuła łączy moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od zmysłowej kąpieli i oczyszczenia włosów lekkim szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby zawsze po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

Dobry produkt

Kupiłam ten olejek w Rossmanie. Używam go zawsze na wilgotne włosy po ich umyciu. Nakładam olejek na włosy od połowy długości. Według mnie oprócz zalet posiada też wady. Ogólnie nie wiem czy wrócę do tego produktu jeszcze raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575246].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny.

Olejek stosuję przed suszeniem, na wilgotne włosy - dla lepszego rozczesywania oraz ochrony przed ciepłym powietrzem suszarki, a także na "wykończenie" stylizacji, w celu wygładzenia i nabłyszczenia włosów. Sprawdza się naprawdę świetnie.
Mam dość wymagające włosy - gęste, trudne do ujarzmienia, puszące się, przesuszone. Ten produkt bardzo dobrze sobie z nimi radzi.

PLUSY:

Przede wszystkim działa!
-Ułatwia rozczesywanie
-Zapewnia termoochronę
-Nadaje gładkość i delikatny blask
-Niweluje puszenie włosów
-Nie obciąża, nie daje efektu nieświeżych włosów ( no chyba, że naprawdę przesadzimy z ilością :) )
-Ma wygodne opakowanie z pompką
-Jest bardzo wydajny - jedna pompka zazwyczaj wystarcza na jedno użycie, pierwsze opakowanie służyło mi ponad rok

Minusów nie zauważyłam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574286].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mam wlosy dlugie, geste, rozjasniane z tendencja do platania sie i puszenia.

Ten olejek pomaga zmiekczyc i wygladzic wlosy, przy tym ich nie obciazajac. Staja sie bardziej blyszcace i duzo latwiejsze w rozczesaniu.

Wygodne opakowanie, ladny zapach, niska cena.

Wlasciwie nie ma minusow :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574186].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zamaskować siwe włosy

Uwielbiam

Uwielbiam za ten zapach i działanie! Idealnie sprawdza się przed suszeniem, skutecznie chroni moje włosy. Stają się one miękkie i przyjemne w dotyku, cena jak najbardziej uzasadniona do efektu. Szczerze polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558956].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go

Olejek jest baaardzo wydajny. Używam go od ładnych paru miesięcy a zużyłam dopiero połowę. Nakładam go na mokre włosy tak mniej więcej od połowy, bardziej skupiając się na końcówkach. Włosy mniej się puszą po nim, są miękkie. Formuła nie jest bardzo tłusta, nie obciąża moich włosów (suche). Opakowanie z pompką, którą można przekręcić i zamknąć bardzo wygodne – przetestowanie w podróży, nic się nie wylewa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552581].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

Plusy
+pojemność
+wydajność
+opakowanie z pompką
+ułatwia rozczesywanie
+włosy po nim są miękkie i lśniące
minusy
- mam wrażenie, że po jakimś czasie moje włosy się do niego przyzwyczaiły i nie działał tak dobrze jak na początku stosowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546421].usefull || 0 }}% pomocna.

eliksir odżywczy i wygładzajacy

eliksiru elseve "magiczna moc olejków" stosuję około pół roku,
zazwyczaj po umyciu włosów, na wilgotne wlosy, mnie więcej od połowy ich długości (niezależnie od tego czy suszę włosy suszarką czy też nie),

+ kosmetyk jest niezwykle wydajny,
+ jednorazowo należy stosować go 1-2 pompki (tyle stosuję na długie włosy),
+ bardzo przyjemny zapach,
+ wygładza i pielęgnuje włosy,
+ nadaje miękkość,
+ dodaje trochę blasku - delikatny efekt,
+ pozwala na łatwiejsze rozczesywanie włosów,
+ sądzę, że stanowi ochronę przed ciepłym powietrzem suszarki,
+ nie obciąża,
+ nie powoduje, że włosy wyglądają nieestetycznie - ważne, by nie przedobrzyć z ilością :-)
+ dużym plusem jest również estetyczne opakowanie i wygoda w dozowaniu, pompka znakomicie się sprawdza w tego rodzaju produktach,

jeżeli nie mam czasu na zastosowanie odżywki, po umyciu włosów nakładam eliksir,

polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522211].usefull || 0 }}% pomocna.

Do stylizacji a nie pielęgnacji.

Jak dla mnie nie jest to produkt pielęgnacyjny a do stylizacji. Próba pielęgnacji nim wlosow kończy sie tłustymi końcówkami na cały dzien. A szkoda bo wydaje sie nawilżać całkiem dobrze włosy. Jego forma to nie tylko olejki. Jest w nim pełno innych składników bo ma formule o wiele bardziej gęsta od olejków. Powiedziałabym ze to produkt juz w kierunku żelu. Osobiscie używam na wieczorne wyjścia do ulizania wlosow do tylu i uzyskania efektu mokrych wlosow.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493731].usefull || 0 }}% pomocna.

Dostałam ten olejek do testowania, i zakochałam się w nim. Przede wszystkim polubiłam go za łatwość stosowania, lekkość, pomimo odżywczego działania. Włosy po zastosowaniu eliksiru są miękkie, idealnie nawilżone, niezwykle gładkie i odżywione. Naprawdę z dnia na dzień stają się zdrowsze i mocniejsze. Na pewno się z nim nie rozstanę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481886].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Olejek pięknie wygładza, włosy są idealne, sprężyste i lśniące. Ogromny plus za to, że nie skleja włosów i ich nie obciąża- myślę, że będzie świetnym rozwiązaniem również dla posiadaczek cienkich włosów. Widocznie odżywia włosy, które lepiej się układają, a końcówki nie rozdwajają się. Podoba mi się też zapach kosmetyku :) Niewielka ilość produktu starcza na całe włosy, co czyni ten olejek wyjątkowo wydajnym :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478486].usefull || 0 }}% pomocna.