Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Szlachetna formuła łączy moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od zmysłowej kąpieli i oczyszczenia włosów lekkim szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby zawsze po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

odkrycie roku!

Zdecydowanie mój ulubieniec jeśli chodzi o olejki do włosów.
Przede wszystkim jest niesamowicie wydajny, chyba nigdy nie skoncze pierwszej butelki. Bardzo przyjemny i elegancki design, wygląda jak produkt wyższej rangi. Cudowny delikatny zapach, długo sie utrzymuje, nie podrażnia, wręcz zachęca.
Nie obciąża włosów, nie zostawia tłustego śladu, po prostu ujarzmia je pięknie i nadaje połysk.

Must Have

Jedyny olejek, który robi cokolwiek z moimi rozjaśnianymi, przesuszonymi włosami. Stają się błyszczące, lekko dociążone (wolałabym mocniejszy efekt), puch zostaje zniwelowany :)

Polecam 4/5

Średni

Olejek nie zachwycił. Rzeczywiście, włosy są bardziej miękkie, łatwiej się rozczesują, ale nie jest to efekt wow. Moje włosy są dużo zdrowsze po balsamie. Ten olejek sprawia wrażenie jakby wysuszał dodatkowo moje końcówki. Jedynym plusem jest cudowny zapach

Konferencja babyliss

Na zmianę z innymi

Używam tego olejku na zmianę z innymi,aby włosy nie przyzwyczaiły się do jednego produktu.Moje puszące się włosy ten olejek ładnie dyscyplinuje.Jest pomocny przy rozczesywaniu włosów i prostowaniu.Jeden z lepszych drogeryjnych olejków o cudownym zapachu.

Przyzwoity

Nakładałam go głównie na końcówki włosów lub od połowy włosów, po myciu, na mokro, nie przesuszał, nie sklejał, nie tłuścił, ale też super efekt nie dał.
Włosy były odrobinę bardziej gładkie i błyszczące i to tyle.
Przyzwyczaiłam je do olejowania i dobrego serum więc zapewne stąd dla mnie mało widoczony efekt.
Zapach czuć trochę chemią, ale nie jest on uciążliwy.
Opakowanie wygodne, ładne i eleganckie.
Tylko, że za tą cenę oczekiwałabym więcej.

Warty uwagi

Mam wlosy farbowane, od jakiegos czasu rozjasniane. Olejek kupilam kikka miesiecy temu, jako tako nie zauwazylam by nawilzal wlosy, ale z pewnoscia ulatwianrozczesywanie i nadaje polysku suchym koncówką. Zdecydowanie nie skonczy sie na jednej buteleczce.

Ani tak ani nie

Nie jestem do końca przekonana do tego produktu. Olejek ma świetne opakowanie z pompką, zdecydowanie ułatwia to wydobycie odpowiedniej ilości produktu (jedna pompka starcza na całe końcówki!). Olejek łatwo się rozprowadza i co najważniejsze, w razie gdy przesadzimy z ilością idealnie wchłania się w końcówki i nie wyglądają one na przeciążone czy przetłuszczone. ALE nie zauważyłam, żeby były one jakoś specjalnie nawilżone, odżywione czy wygładzone. Produkt ma też świetny zapach, troszkę kojarzy mi się z męskimi perfumami, który utrzymuje się na włosach długo.

Naprawdę genialny!

Olejek Elseve zapakowany jest w wygodne opakowanie z pompką, która jednym kliknięciem aplikuje dokładnie taką porcję, jaka potrzebna jest na pokrycie końców i ujarzmienie spuszonych kosmyków.
Produkt ma piękny, wyrazisty zapach, który ładnie osiada na włosach i wyczuwalny jest przez cały dzień.
Konsystencja to typowy gęsty, olejek. Jest mocno wydajna i niewiele jej potrzeba by wygładzić włosy.
Po użyciu produktu kosmyki stają się bardziej ujarzmione, miękkie i cudownie pachną. Polecam szczególnie dla włosów ze skłonnością do puszenia :)

elseve

Super olejek, użyłam go przy okazji u przyjaciółki dy zostałam na noc a nie zabrałam swojego.Uważam że ten olejek działa juz po pierwszym użyciu, nie obciąża włosów , nie przetłuszcza ich , jest wydajny, i bardzo dobrze działa Byłam zaskoczona efektem juz po pierwszym użyciu. Polecam aby każda z nas trafiała na takie niespodzianki :)

Mocno na tak.

Najlepszy olejek jaki kiedykolwiek stosowałam (oprócz zwykłego kokosowego :))! Wystarczy jedna "porcja", żeby włosy stały się gładsze i bardziej lśniące. Stosuję go właściwie tylko wtedy, gdy włosy bardzo się puszą, ale czasami, gdy są bardziej przesuszone, jest to codzienny must-have. Końcówki od razu wyglądają na zdrowsze. No i ten zapach! Zawsze po wsmarowaniu go we włosy od razu wcieram trochę w ręce ;)

Odżywia !

Jeden z moich ulubionych olejków do włosów ze zdecydowanym działaniem odżywiającym to propozycja którą najlepiej kupować na promocjach ! Bardzo wydajny w pięknym, poręcznym opakowaniu.

uniwersalna pomoc do każdego typu włosów

Olejek drogi, bo kosztuje niemal 30zł ale wart jest każdej złotówki. Bardzo wydajny - wystarczy na kilka miesięcy. Uniwersalny w użyciu - na mokre i suche włosy. Pozwala okiełznać wystające kosmyki, lub zregenerować bardzo zniszczone partie. Nadaje się zarówno do prostowania jak i do nadania połysku kręconym włosom. Ten eliksir to dobra inwestycja.