Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

L'Oreal Paris, Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Szlachetna formuła łączy moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od zmysłowej kąpieli i oczyszczenia włosów lekkim szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby zawsze po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

Ulubiony olejek

Bardzo żałuje, że ma w składzie alkohol. Na szczęście daleko, za olejami.
Przy moich kręconych włosach jeżeli nie chcę puchu kompletnego, muszę nałożyć jakieś silikony. Dzięki temu olejkowi moje włosy ładnie wyglądają z i bez stylizacji.
Wypróbowałam już wiele i ten jak do tej pory jest najlepszy.

Cudo dla włosów

Moje włosy uwielbiają olejki ale ten kochają! Dwie pompki wystarczają żeby wygładzić moje długie włosy. Są zdyscyplinowane i się nie puszą. Olejek spełnia swoje zadanie, a dodatkowo nadaje połysk. Ładnie pachnie, jest wydajny i ma niezacinajacą się pompkę.

Cudowny

Olejek jest świetny, stosuję go na moje mocno zniszczone końcówki włosów. Od razu widać efekt, włosy wydają się być zdrowsze, a co za tym idzie, piękniejsze. Produkt jest też bardzo wydajny, codziennie zużywam po dwie krople i są one wystarczające, żeby odżywić włosy.

Salon fryzjerski

Must have

Ulubiony olejek do włosów , przepięknie pachnie , cudownie wygładza włosy i co najważniejsze nie obciąża ich ( tak jak większość olejków) .Stosuję na mokre włosy a później również gdy wyschną.Po jej użyciu włosy wyglądają na zdrowe i takie są :) Olejek jest baaaardzo wydajny , także cena nie jest zła.Przez 4 miesiące zużyłam może 1/6 butelki ( mam długie włosy).

Nie obciąża włosów

- opakowanie z pompką
- dostępność

Minusy ( - )
- cena

Podsumowując produkt bardzo fajny można go używać na mokre jak i suche włosy. Niesamowicie je odżywia

miękkie i nabłyszczone włosy

stosuję olejek na wilgotne włosy, po umyciu, a następnie je spłukuję. po wysuszeniu są miękkie, nie elektryzują się, są bardziej błyszczące. olejek je nawilża, do tego nadaje ładny zapach. podobny efekt uzyskałam stosując go na suche włosy wieczorem jako maseczkę (myłam je dopiero rano). produkt jest raczej wydajny, opakowanie przy codziennym myciu włosów zużywałam w ciągu miesiąca. w porównaniu do olejku Biovax jest dużo skuteczniejszy.

Ogromne zadowolenie.

Eliksir kupiłam jeszcze na początku wakacji. Używałam wtedy prawie wszystkich produktów z serii ,,Magiczna moc olejków'', więc postanowiłam wypróbować działanie również tego olejku.
Eliksir nakładam na końcówki włosów po każdym ich myciu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Obietnice producenta spełniły się: moje końcówki są odżywione i wygładzone, a najważniejsze jest to, że olejek okazał się pomocny w przypadku ich rozdwajania.
Na całej długości włosów produkt sprawdza się również dobrze, jednak największy efekt widoczny jest na końcówkach. :)

Mnie nie zachwycił

Olejek nakładałam tylko po umyciu na lekko mokre włosy. Włosy były po użyciu błyszczące, gładkie, olejek nie przetłuszczał ani nie obciążał. Zapach mocny, który utrzymywał się na włosach. Opakowanie ładne, z pompką. Nie wiem, ale jak za tą cenę oczekiwałam coś więcej, mnie nie zachwycił, używam tańszego i według mnie lepszego. Cena jednak nie adekwatna co do jakości produktu.

Dobry

Produkt ten zakupiłam pod wpływem wyczytanych opinii na internecie i akurat trafiłam w promocję w drogerii Superpharm. Używam już chyba szóstego opakowania, które przy codziennym stosowaniu wystarcza na naprawdę bardzo długo.

Olejek zamknięty jest w plastikowej i przezroczystej buteleczce, dzięki czemu widzimy ile produktu zostało do końca. Wygodna pompka umożliwa łatwą aplikację kosmetyku, jednak przy końcówce kosmetyku działą ona już trochę ciężej. Ale to nie problem, ponieważ możemy odkręcić pompkę i resztki kosmetyku wylać spokojnie na rękę.

Konsystencja olejku jak to w olejkach. Niezbyt tłusta i nie jest rzadka, ani nie za gęsta. Dobrze się rozprowadza na włosach. Do tego olejek bardzo ładnie pachnie, zapach orientalny, dosyć intensywny, nawet mam wrażenie że zapach podchodzi pod męskie perfumy, które bardzo wielbię. Ale mnie się bardzo podoba.

Olejek stosowałam codziennie na mokre włosy, po każdym myciu głowy rano (taki mam zwyczaj). Aplikowałąm go od połowy długości włosów.
Muszę powiedzieć, że pomaga w rozczesywaniu włosów, dobrze się w nie wchłania i nasze pukle nie są tłuste z jego powodu. W ciągu dnia włosy są miękkie i nawilżone. Efekt utrzymuje się w zasadzie do konca dnia.
Produktu tego uzywałam także na sucho - wtedy, gdy moje włosy są niesforne i puszą się i elektryzują- olejek mi w tym pomaga. Co do jakiegoś wielkiego odżywienia włosów, to nie zauważyłąm wielkich efektów, ale olejek oceniam na plus :) Wg zapewnienia producentów produkt przywraca włosom blask - tutaj się z nim zgodzę, bo włosy faktycznie były nabłyszczone.

Olejek ma wygodne opakowanie wraz z pompką. Jest konsystencji płynnej, tłustej oraz dość mocnym zapachu olejków przeróżnego pochodzenia.
Ja go używam na końcówki i efekt jest naprawdę dobry. Ładnie wygładza końcówki, które są nawilżone, gładkie oraz odżywione. Nie wiem czy poradziłby sobie z bardziej zniszczonymi końcówkami, ale jak na razie spełni swoją rolę.

Dobry produkt

Mam naprawdę zniszczone włosy. Wielokrotnie rozjaśniane, farbowane, stylizowane i długie. Ten olejek nadaje im miękkość i blask. Nie wiem od czego to zależy, możliwe, że od zastosowanej odżywki, ale czasem daje efekt przesuszonych końców. Ale czasem daje efekt lśniących i zdrowych włosów. W sumie to najlepszy olejek na jaki trafiłam do tej pory. Mam przetłusczające sie włosy, a ten olejek nie obciąża ich jakoś bardzo, co bardzo cenię.

odkrycie roku!

Zdecydowanie mój ulubieniec jeśli chodzi o olejki do włosów.
Przede wszystkim jest niesamowicie wydajny, chyba nigdy nie skoncze pierwszej butelki. Bardzo przyjemny i elegancki design, wygląda jak produkt wyższej rangi. Cudowny delikatny zapach, długo sie utrzymuje, nie podrażnia, wręcz zachęca.
Nie obciąża włosów, nie zostawia tłustego śladu, po prostu ujarzmia je pięknie i nadaje połysk.