L'Oreal Paris, Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

L'Oreal Paris, Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy

Szlachetna formuła łączy moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od zmysłowej kąpieli i oczyszczenia włosów lekkim szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby zawsze po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

Świetnie się spisuje

Olejek kupiłam zachęcona dobrymi opiniami. I nie zawiodłam się. Moje włosy bardzo polubiły się z tym olejkiem. Widocznie je wygładził, przestały się puszyć. Ma dosyć mocny, perfumowany zapach, który zostaje na włosach, ale mi to nie przeszkadza. Bardzo ładne opakowanie z pompką, nie ma problemu z wydobyciem produktu. Jeśli chodzi o konsystencję, to jest ona dosyć gęsta. Olejek jest bardzo wydajny. Cena jest dosyć wysoka, jednak wydajność ją rekompensuje. Sama kupiłam go na promocji. Obecnie mam od niego przerwę, ponieważ testuję coś innego, ale na pewno do niego wrócę.

przyjemny dodatek

Olejek pięknie pachnie, jest dość gęsty, dobrze chroni końcówki włosów, nieźle wygładza.
Włosy są śliskie, sypiące się, ładnie błyszczą, nie plączą się.
Olejek nie regeneruje, z resztą nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek kosmetyk był w stanie od zewnątrz wpłynąć na uszkodzenia włosa.
Opakowanie wytrzymałe, dość wydajne, dobrze działająca pompka.
Cena zbyt wysoka.

Dobry

Olejek kupiłam ponieważ nie miałam w tym czasie dostępu do mojego ukochanego olejku z Dove. Zachęciła mnie jego łatwa dostępność oraz pozytywne opinie innych recenzentek. Opakowanie jest fajne, estetyczne z blokadą co jest bardzo praktyczne. Olejek fajnie działa na włosy, używałam bardzo małej ilości aby nie uzyskać efektu przetłuszczenia i włosy były wygładzone. Jednak jest coś, co mi w tym olejku nie pasuje - zapach... bardzo intensywny oraz taki specyficzny. Dla mnie jest drażniący, olejek z Dove z którego korzystałam i korzystam ma ten zapach delikatniejszy. Jednak poza "intensywną wonią" nie można olejkowi nic zarzucić

Magiczna moc olejków

Wśród kosmetyków do włosów Marka loreal jest ze mną nierozłączna. Produkt pierwszy raz kupiłam rok temu na promocji w hebe. Uważam że jest to jeden z lepszych olejków na rynku, pomocny szczególnie podczas regeneracji włosów. Mam włosy rozjasniane, po zabiegu niestety pojawił się problem z kruszeniem końcówek. Jeśli chodzi o wyglądzie włosów i ukrycie pokruszonych końcówek jest idealny. Niestety jeśli chodzi o.regenerację niewiele zdzialal, końcówki jakie były takie były.
Produkt jest bardzo wydajny jedno opakowanie starcza mi na 3 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Świetne serum silikonowe do włosów

WSTĘP
To typowe serum silikonowe, którego zadaniem jest ochrona włosów przed uszkodzeniami oraz wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Dużo osób błędnie myśli, że takie serum ma właściwości nawilżające, odżywcze i w ogóle sprawi, że nasze włosy będą "zdrowe". To po części wina producenta, który obiecuje odżywienie. Silikony nigdy nie odbudują naszych włosów, jednak optycznie poprawiają ich wygląd, dają efekt wygładzonych i lśniących włosów.
Jest to ostatni etap pielęgnacji, bardzo ważny, jeśli mamy problem z rozdwajaniem końcówek i wykruszaniem włosów.

SKŁAD
W składzie znajdziemy dwa rodzaje silikonów: Cyclopentasiloxane - odparowujący oraz Dimethiconol - zmywalny szamponem z SLS/SLES. Dlatego ważne jest, aby przy stosowaniu tego typu produktów raz na jakiś czas umyć włosy mocniejszym szamponem, który zmyje silikony i nie pozwoli im się nabudowywać. To serum jest o tyle ciekawe, że w składzie obok silikonów mamy również ekstrakt z rumianku, olej kokosowy oraz wyciąg z kwiatu lotosu.

KONSYSTENCJA
Konsystencja jest rzadka, lekko tłustawa.
Moje włosy są cienkie i jest ich niewiele i zawsze przy tego tupu produktach spotykałam się z problemem obciążenia włosów, wyglądały tłusto i nieestetycznie. Przy tym produkcie nie zaobserwowałam żadnego obciążenia. Nie pozostaje żadna tłusta, wyczuwalna warstwa.

DZIAŁANIE
Serum spełnia swoje najważniejsze działanie - chroni włosy przed uszkodzeniami. W dodatku sprawia, że są wygładzone, ładnie błyszczą i przepięknie pachną!

WYDAJNOŚĆ
Opakowanie z pompką mieści 100ml. Serum rozprowadzam na długości poniżej ucha w dół, szczególnie skupiając się na końcówkach i wystarcza mi do tego jedna pompka. Czasami w ciągu dnia dokładam produktu i póki co, zużycie jest niewielkie. Myślę, że będzie bardzo wydajne.

Prawdziwa magia!

Zawsze podchodzilam z duza rezerwa do olejkow do wlosow. Ale z drugiej str podobal mi sie efekt. Podczas wizyty u fryzjera moja fryzjerka po cieciu/koloryzacji/ukladaniu wlosow zawsze stosowala olejek. Ale ona wiedziala ile dac olejku zeby wlosy byly blyszczace a nie tluste. A przede wszystkim stosowala olejki z gornej polki.
Jednak podczas wizyty w drogerii trafilwm na promocje tego olejku. 15zl za takie opakowanie. Mysle czemu nie. I kupilam. Wieczorem po myciu wlosow nalozylam doslownie 2 krople z racji krotkich wlosow uznalam ze wiexej nie trzeba i sie nie pomylilam. pierwsze co mnie zachwycilo to konsystencja tlustwa ciecz o pieknym kolorze. Z racji ze nakladam olejek na mokre wlosy bardzo szybko moje dlonie wrocily do normy i nir byly tluste. Po drugie ten cudowny kwiatowy zapach. Po wysyszeniu wlosy bardzi dlugo pachnialy olejkiem. Po trzecie efekt. Wlosy byly miekke, mile w dotyku. Latwo sie rozczesaly, dobrze sie ukladaly. Po wysyszeniu byly dalej lsniwce miekke wygladzone. Oczywiscie im dluzej stosowalam olejek tym bardziej widzialam magiczny efekt na moich wlosach. Poniewaz farbuje wlosy na ciemny kolor to chce odiagnac efekt zdrowych lsniacych wlosow ktore nawet po koloryzacji wygladaja na zdrowe a nie na kask. Jest to naprawde magia, ktora jest w zlotym kolorze zamknieta w pieknej buteleczce.

Dobry nawilżający produkt

Produkt mocno nawilza wlosy, latwo się nakłada, ma fajną konsystencję i ładny zapach.
Po użyciu włosy są lśniące, wyglądają na nawilżonie, zdrowe i mocne.
Przeszkadza mi tylko fakt, że przy zastosowaniu odrobinę większej ilości produktu włosy wyglądają na tłuste. Trzeba uważać żeby nie nabrać odrobinę za dużo.

Cudo

Olejek jest produktem bardzo wydajnym. Mam długie, proste blond włosy, bardzo długo szukałam produktu, który nie będzie ich obciążał i powodował ich przetłuszczania się, Doskonale radzi sobie ze zniszczonymi końcówkami. Jest bardzo lekki i bardzo wydajny. Doskonały do stosowania na mokro ale też i na włosy suche do ich stylizacji. Nadaje im blask i niesamowitą miękkość. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości, która jest na absolutnie najwyższym poziomie.

Olejek do zadań wszelakich

Mam długie, gęste falowane włosy, które lubią się puszyć. Zwykle noszę wyprostowane więc w ciągu dnia sięgam przynajmniej raz po dodatkowe nabłyszczenie- stosowałam jedwabie i argany a jednak zawsze wracam do tego olejku ponieważ ma wszystko czego innym brakuje: jest lżejszy niż jedwab, nie przetłuszcza jak argan. Gdy nie mogę rozczesać włosów nakładam go na wilgotne włosy i zawsze po prostowaniu na suche działa pięknie nabłyszczająco.
Po czesaniu w ciagu dnia gdy robię kucyk zawsze wmasowuję go w "ogon" i pięknie układa włosy w jednej linii.

Pierwszy olejek do włosów, po którym rzeczywiście stały się miękkie, gładkie, lśniące. Nie skleja, nie usztywnia włosów. Chroni końcówki w trakcie prostowania (widocznie mniej uszkodzeń). Bardzo miłe zaskoczenie!

Cudeńko!

Długo szukałam najlepszego olejku do moich włosów. Miałam juz Garniery, Dove, Mariona.. ale szukałam dalej bo jakoś żaden nie zachwycił mnie tak, żebym nie miała już ochoty testować dalej. I parę miesięcy temu kupiłam Magiczną Moc Olejków, w sumie do dziś nie wiem czemu zdecydowałam się na niego Tak późno... jest to mój absolutny HIT i wiem, że już się nie rozstaniemy.
Olejek ma świetny zapach i rewelacyjną konsystencję, taką lekką jak na tego typu produkt. Bardzo łatwo i równomiernie rozprowadza się na włosach, szybko się wchłania i lubię go zarówno na mokro jak i na sucho.
Po nałożeniu na mokre włosy ulatwia rozczesanie i po wysuszeniu są one gładkie i błyszczące.
Uwielbiam nakładać go na suche włosy. Nie obciąża włosów, nie skleja, nie wyglądają na tłuste. Szybko się wchłania, nadaje połysk i miękkość. Włosy wyglądają na zdrowe i zadbane. Ja używam go również do podkreślenia moich naturalnych fal. Jest lepszy niż pianki :-) Rozcieram porządnie porcję olejku w dłoniach, nastepnie rozczesuje włosy palcami, dzięki czemu uzyskuję piękne fale, które są zdyscyplinowane, a nie spuszone, chociaż wcale nie tracą na objętości.
Ten olejek to kosmetyk wielozadaniowy, bardzo wydajny i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam.

Jest okej.

Zacznijmy od tego, że mam zdrowe włosy więc nie jestem w stanie ocenić czy faktycznie jest taki "magiczny" i ratuje włosy. Dla moich włosów jest przyjemny, może nie zapobiega rozdwajaniu się końcówek no, ale umówmy się, nasze włosy siłą rzeczy się psują na końcach i raczej żaden produkt nie jest w stanie temu w 100% zapobiec :). Pachnie przyjemnie, ładnie rozprowadza się na włosach, nawilża je i zbytnio nie obciąża, jest naprawdę przyjemny :).