Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Janssen Cosmetics, Body, Perfect Bust Formula (Koncentrat liftingujący i ujędrniający biust)

Janssen Cosmetics, Body, Perfect Bust Formula (Koncentrat liftingujący i ujędrniający biust)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 75 ml
Cena 91,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Koncentrat liftingujący i ujędrniający biust. Innowacyjny preparat pielęgnacyjny do powiększania i modelowania biustu oparty na intensywnym kompleksie Perfect Bust. Ultra lekka konsystencja skrywa w sobie moc substancji aktywnych, które wzmacniają napięcie tkanek skórnych biustu, wywołując efekt ujędrnienia. Kompleks Perfect Bust zawiera w swoim składzie: pigwę, zieloną algę, biały łubin oraz mangostan właściwy, tropikalne drzewo, którego owoce czczone są jako „królowa owoców” w Azji. Krótko – i długołańcuchowy kwas hialuronowy utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i chroni skórę przed utratą wilgoci. Olej z orzechów makadamia odżywia, wygładza i pielęgnuje skórę biustu i dekoltu. Przy regularnym stosowaniu preparat ujędrnia piersi, modeluje i unosi jak naturalny biustonosz.
Kompleks Perfect Bust zawiera w swoim składzie: pigwę, zieloną algę, biały łubin oraz mangostan właściwy, tropikalne drzewo, którego owoce czczone są jako `królowa owoców` w Azji. Krótko – i długołańcuchowy kwas hialuronowy utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i chroni skórę przed utratą wilgoci. Olej z orzechów makadamia odżywia, wygładza i pielęgnuje skórę biustu i dekoltu.
Raz lub dwa razy dziennie delikatnie, ruchami okrężnymi wmasować serum w skórę piersi i dekoltu, zaczynając od ich części zewnętrznych i przesuwając palce ku środkowi.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  262
  recenzji

  318
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  112
  recenzji

  283
  pochwał

  6,28

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  248
  pochwał

  5,86

Zobacz cały ranking