Montibello, Treat Balance, Control Shampoo (Szampon regulujący do włosów przetłuszczających się)

Głęboko oczyszcza i przywraca równowagę skóry głowy. Delikatnie eliminuje nadmiar sebum z włosów i skóry głowy. Włosy lżejsze przez dłuższy czas. Szampon regulujący wydzielanie łoju do włosów przetłuszczających się. Ma świeży zapach owoców cytrusowych i egzotycznych, który łączy sok z pomelo, mango skórkę z kumkwata i cytryny, które zapewniają uczucie świeżości i czystości
Składniki aktywne:
Aktywny składnik regulujący wydzielanie sebum, pochodzenia roślinnego (manuka i wierzba) - normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega rozwojowi bakterii. Zmniejsza podrażnienia i uczucie pieczenia. Wzbogacony o pochodne salicylowe, które wywołują eksfoliację i usuwają martwe komórki z powierzchni skóry, rewitalizując i oczyszczając ją
Aminokwasy morskie - zmniejszają wywołane nadmiarem sebum podrażnienia i nadwrażliwość skóry głowy

Bardzo dobry szampon do tłustych włosów

Mam włosy przetłuszczające się i rzadkie. Stosowałam wiele szamponów z marnym skutkiem. Myłam włosy codziennie , bo przy skórze przetłuszczały się codziennie. Po nocy tragedia. Opinia o tym produkcie zachęciła mnie do zakupu.
To był strzał w 10. Myję włosy co 3-4 dni , ma to dla mnie duże znaczenie. Włosy po wymyciu są szorstkie (mokre) tzn. że dobrze oczyszczone z sebum i produktów do pielegnacji , kurzu itp. Po wyschnięciu sypią się i leciutkie jak puch. Skóra nie swędzi . Jestem zachwycona .Polecam. Kupiłam po 1 opakowaniu 1000ml. I znowu zakupię . Moi synowie w okresie dojrzewania podbierają mi go i bez niego nie wyobrażają sobie pielęgnacji włosów.