Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Taki sobie

Zalety:
- szampon dobrze oczyszcza włosy
- ma lekki ziołowy zapach
- gęsta konsystencja, dobrze się pieni
- lekko usztywnia włosy

Wady:
- przesusza końce
- nie zauważyłam żeby zahamował wypadanie
- sprawia że włosy są plączą, ciężko je rozczesać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329301].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykły szampon.

Szampon jak szampon. Dobrze oczyszcza i jest ziołowy, to na plus. Nie zmniejsza jednak wypadania włosów ani nie poprawia ich kondycji. Taki zwyklak, ale niedrogi. Niewygodne opakowanie (zwykła butelka - ciężko wylać odpowiednią ilość szamponu).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323981].usefull || 0 }}% pomocna.

FUJ!

Miałam ten szampon rok temu i poprzysięgłam sobie, że już nic z tej serii nie kupię. Okropieństwo! Miałam po nim tak okropne swędzenie głowy, że dostawałam szału (SLSy w składzie plus inne dodatki). Oprócz tego włosy po nim były przyklapnięte i smętne. Szybciej się też przetłuszczały. Acha, i po umyciu były okropnie poplątane, użycie odżywki było koniecznością.
Słabo się pienił, wydajność bardzo mała.
Po kilku użyciach oddałam go mężowi, ale wyświadczyłam mu tylko niedźwiedzią przysługę, bo dostał po nim łupieżu...
Szampon powędrował do kosza. Nie polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322866].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Bardzo dobry.

Kupiłam ten szampon, ponieważ chciałam powstrzymać wypadanie włosów.
Trochę obawiałam się, że je wysuszy, jak to ziołowe kosmetyki mają w zwyczaju. Na szczęście tu miłe zaskoczenie - zero wysuszenia. Może to dzięki sls-om w składzie (które moje włosy bardzo lubią) po myciu włosy pięknie się błyszcą i są bardzo przyjemne w dotyku (myję włosy codzinnie).
Jeżeli chodzi o wypadanie, to zauważyłam tu znaczne zmniejszenie problemu! :) Za taką cenę na prawde warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322596].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Używałam tego szamponu już jakiś czas temu, ponieważ miałam problem z wypadaniem włosów. Efektów nie zobaczy się po jednym czy dwóch myciach i trzeba go stosować co najmniej kilka miesięcy, że zobaczyć, że coraz mniej włosów zostaje na szczotce. Koniec końców efekty są i rzeczywiście zmniejsza on wypadanie włosów, ale niestety nie jest zbyt wydajny ponieważ nie pieni się dobrze, dlatego trzeba go nakładać na włosy w większej ilości niż zwykłego szamponu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303651].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Dostałam go od siostry, ucieszyłam się bardzo, ponieważ zawsze chciałam go mieć. Codziennie myję włosy i nie dostrzegłam po tym szamponie większych zmian a szkoda...liczyłam na więcej. Plusem było to, że lepiej włosy się rozczesywały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249858].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

całkiem dobry szampon, mi pomógł na jakiś czas z problemem wypadania włosów

plusy:
+cena
+wzmacnia włosy!

minusy:
-mało wydajny
-zapach (nie utrzymuje się za to na włosach!:)))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247998].usefull || 0 }}% pomocna.

OKROPNY!

Mam bardzo długie i rozjaśniane włosy, więc zawsze szukam szamponów nawilżających, regenerujących i odżywczych. Skusiłam się na Radical ze względu na obietnice producenta, ale moim zdaniem nie dotrzymał żadnej. Ten szampon jest tragiczny! Być może w porządku dla osób z mocnymi i normalnymi włosami, ale ja myślałam, że się popłaczę jak zobaczyłam efekt po pierwszym użyciu.

Plusy:
nie widzę absolutnie żadnego

Minusy:
-szampon właściwie się nie pieni, myjąc nim włosy miałam wrażenie, że pocieram włosy namoczone wodą bez żadnego produktu. Efekt? Splątane, sfilcowane i skołtunione włosy, właściwie nie do rozczesania.
-bardzo niewydajny. Na jedno mycie wylewałam co najmniej 2 razy tyle, co innego szamponu.
-włosy są po nim "tępe" i bardzo ciężkie do rozczesania
-miałam wrażenie, że nawet po wysuszeniu plączą się bardziej niż zazwyczaj
-po umyciu włosy się puszą
-nie muszę chyba mówić, że nie zauważyłam żadnego nwilżenia, regeneracji czy połysku
-niewygodne opakowanie
-nieprzyjemny ziołowy zapach (na szczęście nie utrzymuje się na włosach)
-zbyt płynna konsystencja

Podsumowując: absolutnie odradzam ten szampon wszystkim osobom z włosami suchymi czy zniszczonymi!! Prawie nigdy nie wyrzucam kosmetyków, bo szkoda mi pieniędzy, które na nie wydałam, ale tutaj kiedy skończyłam butelkę, poczułam prawdziwą ulgę. Nigdy nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245088].usefull || 0 }}% pomocna.

Cos w sobie ma!

Jest to moj pierwszy szampon ziolowy, ktory zaczelam niedawno stosowac. Mam problem z wypadaniem wlosow, a ten szampon naprawde sie sprawdza i widze efekty :) Niestety sa tez minusy, szampon ten wysusza i placze moje wlosy..
Mysle, ze moze temu zaradzic stosowanie odzywki lub ampulek z tej samej serii. Szkoda tylko, ze odzywka z radicala ma w sobie alkohol, bede musiala zatem kupic odzywke z jantara ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232398].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Szampon kupiłam dość dawno temu, leżał zapomniany gdzieś w łazience i w końcu nadszedł jego czas. Butelka dość poręczna, zamykanie czasami może irytować ale da się przeżyć :D Ogólnie szapom jak szampon, pieni się, oczyszcza. Niestety na moich włosach bez użycia odżywki nie sprawdził się. Włosy bez życia, trochę wyglądające jak siano, puszące się. Zdecydowanie nie kupię kolejny raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223171].usefull || 0 }}% pomocna.