Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Przeciętyny

Lubię kosmetyki Farmony, ale ten szampon mnie specjalnie nie zachwycił.
Jest bardzo przeciętny, wolę szampony mocniej oczyszczające, ma bardzo ładny zapach, włosy łatwo się rozczesują. kupiłam go, ponieważ moja babcia bardzo go lubi.

Codzienna pielęgnacja

Szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych i wypadających ale ja stosuję go codziennie bo tak sprawdza się najlepiej. Nie nadawał się do mocnego oczyszczenia raz w tygodniu, włosy są po nim miękkie, objętościowo większe i nie plączą się. Ponadto zauważyłam praktycznie całkowite zahamowanie wypadania włosów. Polecam!

Nie kupię więcej

Szampon niby dobry, ale po 3 miesiącach używania nie mogę rozczesywać włosów. Straszne kołtuny mi się po nim zaczęły robić. Ponadto chyba nie domywa włosów, bo po korzystaniu po miesiącu zaczęły być tłuste.

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

Jest dobrze

Był okres, kiedy bardzo wypadały mi włosy i szukałam czegokolwiek, żeby to powstrzymać. Przeszukałam forum i znalazłam Radical. Nie powstrzymał całkowicie wypadania włosów, ale trochę je ograniczył, także jestem zadowolona. Nie podoba mi się zapach, ale co kto lubi. Ja nie przepadam za ziołowymi preparatami. Mało się pieni, ale coś za coś. Ładnie oczyszcza włosy. Dobrze używać go razem z wcierką również z Radical.

Ok.

Szampon jest łagodny w działaniu, dobrze oczyszcza i nie wysusza włosów.Po umyciu włosy są puszyste,wydaje się,jakby było ich więcej, dobrze się układają,nie są obciążone i łatwo się rozczesują.Nie powoduje również szybszego przetłuszczania.Jest dość gęsty,łatwo się pieni.Mimo,że nie zaobserwowałam działania wzmacniającego i poprawy z wypadaniem włosów,to kupuję go dosyć często.Jest to dobry środek myjący,który nie pogarsza stanu zniszczonych i suchych włosów.

Znam lepszy, ale...

MOJE WŁOSY:
długie, lekko falowane, średniej grubości, albo bardzo gęste. Mam suchą skórę głowy.

Próbuje zapobiegać wypadaniu.Po wyleczeniu problemów z tarczycą ingeruje od zewnątrz, bacząc na to, co robię i jakie produkty mi pomagają w zmniejszaniu wypadania włosów.

Ten szampon na pewno nie zdetronizował wieloletniego już ulubieńca z ElfaPharm (łopianowy szampon do włosów), ale jest całkiem całkiem.

Ładnie oczyszcza (myję włosy, co 3-4 dni i w przypadku szamponu nic się nie zmieniło), domywa z brudu włosy. Jest jednak bardziej agresywny niż szampon z ElfyPharm. Mam u tak suchą skórę głowy, a on swoim działaniem jeszcze zwiększa wrażliwość na ten czynnik. W efekcie bez wykonania peelingu skóry głowy mam białe, suche skóry pośród włosów, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak łupież.

Co do samego wzmocnienia to da się zauważyć poprawę. Faktycznie włosy mniej wypadają, cebulki są mocniejsze. Na opakowaniu producent sugeruje, ze włosy staną się grubsze(!) i mocniejsze. O ile mocniejsze są, tak grubsze się nie stały i to już kwestia genetyki a nie szamponu, taka moja opinia. Ładnie się błyszczą, stosunkowo dobrze rozczesują bez odżywki, ale jak nie chcecie zaprzepaścić efektów wypracowanych poprzez wzmacnianie włosów od wewnątrz i zewnątrz, to warto użyć odżywki by sobie nie wyszarpać kilkunastu włosów przez kołtuny.

Ja polecam, choć jeśli ktoś myje włosy codziennie to jednak może być za bardzo agresywny. Póki co mój numer 2 w kwestii szamponów.

Przeciętny

Kupiłam ten szampon jeszcze w zestawie świątecznym w którym jest mgiełka i serum. Jednak jako pierwszy zużyłam szampon, ponieważ nie łączyłam tych 3 produktów razem.

Producent obiecuje, że jak będziemy stosować ten produkt to włosy będą wzmocnione, nie będą tak wypadać, będą grubsze, pełne witalności, blasku, a przy okazji bezproblemowo rozczesywały i układały. Dodatkowo na samym początku możemy przeczytać, że produkt jest delikatny dla skóry głowy. Co ja zauważyłam? Szczerze mówiąc nic nadzwyczajnego. Nie ocenię czy szampon jest delikatny dla skóry głowy, ponieważ nigdy nie widzę różnicy. Dla mnie wszystko jest takie samo pod tym względem. Czy wzmacnia włosy, nadaje grubości? Czy ja wiem.. Nic takiego nie zauważyłam. Pełne witalności? Też nic takiego nie zauważyłam, a zdarzało się, że niektóre produkty robiły dosłownie furorę na moich włosach. Blask? No do tego się zgodzę, bo akurat to się zdecydowanie sprawdziło. Włosy przestaną wypadać w ogromnej ilości? Myślę, że za krótko tego produktu używałam, żebym mogła to ocenić, ponieważ nie sądzę, żeby sam szampon bez pomocy dwóch innych produktów z tej serii sam mógł podźwignąć taki problem jak wypadające włosy. Nie zauważyłam jakiejś większej różnicy nawet po zużyciu dwóch opakowań. Bezproblemowe rozczesywanie? Zgoda, nie miałam żadnych problemów z rozczesywaniem. Lepsze układanie? Układały się tak jak zwykle. Od siebie mogę dodać, że włosy były bardzo przyjemne w dotyku, efekt odświeżenia na głowie nie znikał po kilku godzinach, więc produkt nie przyspiesza przetłuszczania się. Czy nadaje się on dla przetłuszczającego się typu włosów? Tak, bo radzi sobie bezproblemowo. Konsystencja produktu jest lekko gęstawa, całkiem nieźle pieni się nawet przy małej ilości produktu. Zapach jest ziołowy, nie każdemu przypadnie do gustu, ale wraz ze spłukaniem produktu cały zapach znika. Opakowanie jest przeźroczyste, dzięki czemu możemy kontrolować ile nam produktu ubywa, ale odkręcane opakowania szamponów nie są zbytnio przeze mnie lubiane. Z dostępnością nie widzę większego problemu, a cena jest na każdą kieszeń.

Czy wrócę do tego produktu? Nie wiem. Dla mnie jest to zwykły szampon, taki przeciętniak, który ma za zadanie po prostu oczyścić skórę głowy. Nie zauważyłam w nim nic nadzwyczajnego, ani żadnego rewelacyjnego działania, który skłoniłby mnie w najbliższym czasie do zakupu.

sama nie wiem

Szampon wzbudzil u mnie mieszane uczucia z jednej strony dobrze oczyszcza wlosy i skalp z drugiej sprawia ze moje wlosy zmieniaja sie w puszek. Nie wytrzymalam z nim dlugo w zwiazku byl burzliwy i dawalismy sobie kilka razy ponowna szanse niestety mimo wszystko odstawilam go na pulke i uzywalam go tylko do zmywania olei z wlosow kiedy jeszcze olejowalam je z gorliwoscia. Bardzo podobal.mi sie zapach szamponu. Czy pomogl z wypadaniem wlosow? Hmm chyba za krotko go stosowalam by zauwazyc poprawe badz nie. Moje serce skradl szampon z jantara i chyba zadnego innego nie pokocham nawet w polowie tak jak cudownego jantarka:)

bez zarzutu

Miałam mega obciążone włosy po szamponie z Avon, jak nie myte. Kupiłam ten by dobrze je oczyścić. Włosy od razu super oczyszczone, lekkie, bez obciążenia. Szampon gęsty, dobrze się pieni. Zapach ziołowy. Super oczyszcza włosy, nawet z różnych olejów. Trochę plącze włosy, ale nie są po nim takie mega suche i splątane jak po niektórych zwykłych ziołowych szamponach.
Używam do dopiero ok.2 tyg więc nie wiem czy to na pewno jego sprawka, ale włosy praktycznie już nie wypadają. Biorę tabletki na włosy, ale wypadały jeszcze troche. odkąd go używam to praktycznie wcale.
Myślę, że kupię go ponownie, bo fajnie myje, jest tani i krzywdy nie robi.

Przecietnie dobry

Przecietnie dobry. Wlosy po nim wydaja sie mocniejsze (a przynajmniej bardziej sztywne), ale za to - przynajmniej moje - sa bardzo trudne do ulozenia. Mimo to od czasu do czasu do niego wracam, jest ogolnie ok jako szamponowa odmiana.

rewelacyjny

+ zapach (lubię zapach ziół)
+ solidne opakowanie
+ cena
+skład
+ przyśpieszył porost włosów
+ sprawił, że zaczęły rosnąć nowe

- słabo się pieni, ale wystarczy dać trochę wody i jest okej
- konieczne jest nałożenie odżywki po umyciu włosów, bo inaczej włosy ciężko rozczesać

Jak dla mnie jest to produkt idealny, po ktory bardzo często sięgam na zmianę z innymi szamponami :)

Radical

Mi osobiście nie przypadł do gustu. Choć zapowiadał się obiecująco to jednak na obietnicach się skończyło. Plącze włosy i bez zastosowanie odżywki miałam na głowie siano. Słabo się pieni i jest mało wydajny. Znaczącej poprawy kondycji włosów nie zauważyłam, ale ze względu na plątanie i wysuszanie szybko go odstawiłam.