Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Radical, Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Przecietnie dobry

Przecietnie dobry. Wlosy po nim wydaja sie mocniejsze (a przynajmniej bardziej sztywne), ale za to - przynajmniej moje - sa bardzo trudne do ulozenia. Mimo to od czasu do czasu do niego wracam, jest ogolnie ok jako szamponowa odmiana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570471].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny

+ zapach (lubię zapach ziół)
+ solidne opakowanie
+ cena
+skład
+ przyśpieszył porost włosów
+ sprawił, że zaczęły rosnąć nowe

- słabo się pieni, ale wystarczy dać trochę wody i jest okej
- konieczne jest nałożenie odżywki po umyciu włosów, bo inaczej włosy ciężko rozczesać

Jak dla mnie jest to produkt idealny, po ktory bardzo często sięgam na zmianę z innymi szamponami :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561811].usefull || 0 }}% pomocna.

Radical

Mi osobiście nie przypadł do gustu. Choć zapowiadał się obiecująco to jednak na obietnicach się skończyło. Plącze włosy i bez zastosowanie odżywki miałam na głowie siano. Słabo się pieni i jest mało wydajny. Znaczącej poprawy kondycji włosów nie zauważyłam, ale ze względu na plątanie i wysuszanie szybko go odstawiłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558846].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

mięciutkie włosy

Nie spodziewałam się zbyt wiele po ziołowym szamponie za kilka złotych, a jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Produkt bardzo dobrze się pieni i ma przepiękny zapach, który na długo pozostaje na włosach. Moje włosy po nim są gładkie, mięciutkie i bardzo przyjemne w dotyku. Żaden inny szampon nie dawał mi tego efektu. Podoba mi się też opakowanie tego produktu, wygodnie się z niego korzysta. Cena jest wręcz niewyobrażalnie niska, jakieś siedem złotych bez promocji. Nie znalazłam żadnych wad, z pewnością będę wracać do tego produktu, bo robi niesamowite rzeczy z moimi zniszczonymi włosami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558346].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam szampon w promocyjnej cenie w hebe. Opakowanie niezbyt przypadło mi do gustu . Zapach ziołowy. Konstytucja wmiarę okey. Włosy po umyciu były matowe i szorstkie. Rozczesanie ich było wyzwaniem. Jeśli ktoś ma choć trochę łupież to odradzam w zupełności ponieważ po szamponie będzie tylko gorzej :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532856].usefull || 0 }}% pomocna.

Super do płukanki rozjaśniającej

Sceptycznie podchodzę to podejrzanie tanich kosmetyków, jednak robiłam sobie płukanki rozjaśniające i postanowiłam go wypróbować.
Cena jest bardzo atrakcyjna, zakupiłam go w promocji za 5,99zł.
Konsystencja jest raczej dość rzadka, zwłaszcza w porównaniu do szamponów, których normalnie używam. Zapach... kwestia gustu. Chociaż nie jest zły. Plus za dużą pojemność.
Byłam zaskoczona jego działaniem: nie przesuszał włosów, nie obciążał, nie uczula. Przy stosowaniu płukanek rozjaśniających nie wypadł mi ani jeden włos. Nie wiem jak to możliwe, bo kiedyś wypadały garściami. Niech będzie, że szampon zdziałał cuda :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498921].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Szampon który ma dawać nam wrażenie że kupiliśmy coś o naturalnym, ziołowym, zdrowym dla nas składzie ale niestety ma dawać tylko takie wrażenie.

Już na drugim miejscu mamy SLS więc zupełnie normalny zakup.
W dodatku nie pachnie zbyt przyjemnie a juz na pewno nie ma działania wzmacniającego włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498521].usefull || 0 }}% pomocna.

Leczniczy a nie leczy

Szampon w kwestii mycia jest naprawde dobry. Jest piana jest i nieskazitelna czystość. Zapach - leczniczy. Gruszek na wierzbie jednak nie ma. Wypadanie wlosow pozostało takie jak było. A przeciez to było jego głównym zadaniem. Straciłam szczerze juz wiarę w produkty na wypadanie wlosow. Ide zbadać tarczyce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489706].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam - przy systematycznym stosowaniu poprawia kondycję włosów

Używam od pół roku. Włosy mocniejsze, nie wypadają .
Widzę dużą różnicę odkąd zaczęłam używać tego szamponu. W połączeniu ze szczotką tangle teezer daje naprawdę dobre rezultaty. Mam długie włosy sięgające pasa.
Moja fryzjerka także zauważyła że włosy są odżywione i rośnie dużo nowych krótkich :)
Stosując pół roku nie mam łupieżu, czytałam że inne dziewczyny miały z tym problem.

+ odżywia i wzmacnia, włosy mniej wypadają
+ cena, można kupić już za 6,99zł

- trzeba uzywam odżywki bo włosy są raczej szorstkie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481756].usefull || 0 }}% pomocna.

Idelany

Poleciła mi go koleżanka, używam od 2-ch lat. Włosy dobrze się rozczesują, pachnie ziołowo, ale przyjemnie, mniej wypadają i wydają się dobrze odżywione.
Oczywiście pierwsze kilka użyć włosy były szorstkie, bo otworzyły się łuski włosa, ale później się to unormowało :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475011].usefull || 0 }}% pomocna.