Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

• Aqua,
  • Parfum,
  • Hexyl Cinnamal

Napisanych recenzji: 1

Cos w sobie ma!

Jest to moj pierwszy szampon ziolowy, ktory zaczelam niedawno stosowac. Mam problem z wypadaniem wlosow, a ten szampon naprawde sie sprawdza i widze efekty :) Niestety sa tez minusy, szampon ten wysusza i placze moje wlosy..
Mysle, ze moze temu zaradzic stosowanie odzywki lub ampulek z tej samej serii. Szkoda tylko, ze odzywka z radicala ma w sobie alkohol, bede musiala zatem kupic odzywke z jantara ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232398].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bez szału

Szampon kupiłam dość dawno temu, leżał zapomniany gdzieś w łazience i w końcu nadszedł jego czas. Butelka dość poręczna, zamykanie czasami może irytować ale da się przeżyć :D Ogólnie szapom jak szampon, pieni się, oczyszcza. Niestety na moich włosach bez użycia odżywki nie sprawdził się. Włosy bez życia, trochę wyglądające jak siano, puszące się. Zdecydowanie nie kupię kolejny raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223171].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Nigdy więcej!

Koszmar! Miałam ochotę zmienić produkty które używam na bardziej naturalne i zawiodłam się. Szampon Nie nadaje się do suchych włosów. Pogorszył stan moich, w dotyku były okropnie szorstkie i łamliwe. Nigdy więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216191].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 20

szału nie ma

fajnie działa jeżeli chodzi o przetłuszczanie się włosów i podrażnienia skóry głowy, faktycznie wpływa na zmniejszenie częstotliwości mycia, łagodzi podrażnienia.
Zmniejszonego wypadania nie zauważyłam. Nie wpływa też korzystnie na zniszczone włosy, - trochę wysusza, bez odżywki ani rusz.
Jest też średnio wydajny. I do tego ta butelka bez dozownika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189633].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 31

Bardzo dobry

Używałam zawsze w wakacje kiedy moje włosy szybciej się przetłuszczały, głowa głowa swędziała i włosy mi troszkę bardziej wypadały. Super koi skórę głowy i ładnie pachnie, nie ma chemicznego zapachu, tylko jest taki naturalny. Również oczyszcza. Ale według mnie jest mało wydajny, trzeba go użyć trochę więcej i szybko schodzi. Mimo wszystko polecam, bo po nim włosy są zdrowe i oczyszczone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174623].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 102

Rewelacja!

Szamponu zaczełam używać w momencie wypadania włosów-nie wiem co mi pomogło, suplementy diety, ten szampon,lekkie odżywki, świeże soki-ale pomogło.Szampon ma krótki skład,dość naturalny, piękny zapach skrzypu, gęstą konstystencje, łatwo dostępny, niedrogi-czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 x 300ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136256].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 32

Wróce

Odkąd bardziej dbam o włosy(wrzesień), próbuje nowych szamponów które będą dla mnie idealne.
Zazwyczaj używałam tanich, biedronkowych szamponów ale.....
Szampon kupiłam w Rosmanie, spodobała mi się jego etykieta i otwór, jakiego nigdy prędzej nie widziałam, także obietnice producenta, więc wziełam go ze sobą do domu.
Szampon ma piękny, nienachalny zapach, jego kontystencja nie jest perłowa (co widać przez opakowanie), jest żółta. Jest bardzo wydajny*-* kupiłam go w październiku, myłam nim włosy raz w tygodniu na zmianę z innym. Mycie nim, było prawdziwą przyjemnością, te uczucie odświeżenie i oczyszczenia:D!(spowolnił przetłuszczanie, ale nie jakoś mocno)
Nadawał włosom gęstości, no tylko pod koniec opakowania nie(włosy się przyzwyczaiły albo nwm co). Szampon przypasował każdej masce.(główny atut)
Włosy po nim się kotłuniły i nadal wypadały.
Nwm czy mi przyciemnił włosy czy to wina pory roku ;/

Używam tego produktu od: Październik
Ilość zużytych opakowań: 1 dopiero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123361].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 181

Na pewno dobra regeneracja

Jako że kończę moje pierwsze opakowanie tego szamponu, przystępuję do napisania recenzji ;)

Zanim sięgnęłam po ten produkt, moje włosy rzeczywiście nadmiernie wypadały. Używałam szamponów różnego rodzaju, ale na pewno nie typowo ziołowych. Czasami zdarzyło się szampon suchy i forma włosów zrobiła się dramatyczna.

Czy przestały wypadać dzięki temu produktowi? Być może w małej części - tak.
Na pewno jednak stały się zdrowsze, mniej obciążone i wyglądają bardziej świeżo i puszyście niż ostatnio.

Ładny zapach, konsystencja gęsta (dla mnie na plus, nie lubię za rzadkich), do tego wydajny, pieni się.

Minus taki, że czasami włosy są po nim od razu klapnięte, są problemy z ułożeniem ich.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Jest OK

Kupiłam go kiedy miałam problem z wypadaniem włosów. Mogę powiedzieć, że mi zdecydowanie pomógł.
Plusy
+ cena
+ zmniejszył wypadnie włosow
+ odświeża
+ wydajność
Minusy
- zapach

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1060436].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Już go więcej nie zdradzę!

Ja cię szamponie bardzo przepraszam za to, że pół roku temu pomyślałam, że gdzieś w innej butelce trawa może jest zieleńsza. Nie jest!

Mam włosy kręcone, do łopatek. Po użyciu tego szamponu są znów miękkie, łatwo się układają, nie mam na głowie suchego niedomytego siana.

Owszem, należy użyć odżywki do włosów, by móc je potem rozczesać, jednak nie jest to niedogodność spędzająca sen z powiek.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040346].usefull || 0 }}% pomocna.