Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon do włosów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym

Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Napisanych recenzji: 3

Może być

Dostałam go od siostry, ucieszyłam się bardzo, ponieważ zawsze chciałam go mieć. Codziennie myję włosy i nie dostrzegłam po tym szamponie większych zmian a szkoda...liczyłam na więcej. Plusem było to, że lepiej włosy się rozczesywały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

dobry

całkiem dobry szampon, mi pomógł na jakiś czas z problemem wypadania włosów

plusy:
+cena
+wzmacnia włosy!

minusy:
-mało wydajny
-zapach (nie utrzymuje się za to na włosach!:)))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247998].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 145

OKROPNY!

Mam bardzo długie i rozjaśniane włosy, więc zawsze szukam szamponów nawilżających, regenerujących i odżywczych. Skusiłam się na Radical ze względu na obietnice producenta, ale moim zdaniem nie dotrzymał żadnej. Ten szampon jest tragiczny! Być może w porządku dla osób z mocnymi i normalnymi włosami, ale ja myślałam, że się popłaczę jak zobaczyłam efekt po pierwszym użyciu.

Plusy:
nie widzę absolutnie żadnego

Minusy:
-szampon właściwie się nie pieni, myjąc nim włosy miałam wrażenie, że pocieram włosy namoczone wodą bez żadnego produktu. Efekt? Splątane, sfilcowane i skołtunione włosy, właściwie nie do rozczesania.
-bardzo niewydajny. Na jedno mycie wylewałam co najmniej 2 razy tyle, co innego szamponu.
-włosy są po nim "tępe" i bardzo ciężkie do rozczesania
-miałam wrażenie, że nawet po wysuszeniu plączą się bardziej niż zazwyczaj
-po umyciu włosy się puszą
-nie muszę chyba mówić, że nie zauważyłam żadnego nwilżenia, regeneracji czy połysku
-niewygodne opakowanie
-nieprzyjemny ziołowy zapach (na szczęście nie utrzymuje się na włosach)
-zbyt płynna konsystencja

Podsumowując: absolutnie odradzam ten szampon wszystkim osobom z włosami suchymi czy zniszczonymi!! Prawie nigdy nie wyrzucam kosmetyków, bo szkoda mi pieniędzy, które na nie wydałam, ale tutaj kiedy skończyłam butelkę, poczułam prawdziwą ulgę. Nigdy nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245088].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Napisanych recenzji: 1

Cos w sobie ma!

Jest to moj pierwszy szampon ziolowy, ktory zaczelam niedawno stosowac. Mam problem z wypadaniem wlosow, a ten szampon naprawde sie sprawdza i widze efekty :) Niestety sa tez minusy, szampon ten wysusza i placze moje wlosy..
Mysle, ze moze temu zaradzic stosowanie odzywki lub ampulek z tej samej serii. Szkoda tylko, ze odzywka z radicala ma w sobie alkohol, bede musiala zatem kupic odzywke z jantara ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232398].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bez szału

Szampon kupiłam dość dawno temu, leżał zapomniany gdzieś w łazience i w końcu nadszedł jego czas. Butelka dość poręczna, zamykanie czasami może irytować ale da się przeżyć :D Ogólnie szapom jak szampon, pieni się, oczyszcza. Niestety na moich włosach bez użycia odżywki nie sprawdził się. Włosy bez życia, trochę wyglądające jak siano, puszące się. Zdecydowanie nie kupię kolejny raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223171].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Nigdy więcej!

Koszmar! Miałam ochotę zmienić produkty które używam na bardziej naturalne i zawiodłam się. Szampon Nie nadaje się do suchych włosów. Pogorszył stan moich, w dotyku były okropnie szorstkie i łamliwe. Nigdy więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216191].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 20

szału nie ma

fajnie działa jeżeli chodzi o przetłuszczanie się włosów i podrażnienia skóry głowy, faktycznie wpływa na zmniejszenie częstotliwości mycia, łagodzi podrażnienia.
Zmniejszonego wypadania nie zauważyłam. Nie wpływa też korzystnie na zniszczone włosy, - trochę wysusza, bez odżywki ani rusz.
Jest też średnio wydajny. I do tego ta butelka bez dozownika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189633].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 33

Bardzo dobry

Używałam zawsze w wakacje kiedy moje włosy szybciej się przetłuszczały, głowa głowa swędziała i włosy mi troszkę bardziej wypadały. Super koi skórę głowy i ładnie pachnie, nie ma chemicznego zapachu, tylko jest taki naturalny. Również oczyszcza. Ale według mnie jest mało wydajny, trzeba go użyć trochę więcej i szybko schodzi. Mimo wszystko polecam, bo po nim włosy są zdrowe i oczyszczone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174623].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 102

Rewelacja!

Szamponu zaczełam używać w momencie wypadania włosów-nie wiem co mi pomogło, suplementy diety, ten szampon,lekkie odżywki, świeże soki-ale pomogło.Szampon ma krótki skład,dość naturalny, piękny zapach skrzypu, gęstą konstystencje, łatwo dostępny, niedrogi-czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 x 300ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136256].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 32

Wróce

Odkąd bardziej dbam o włosy(wrzesień), próbuje nowych szamponów które będą dla mnie idealne.
Zazwyczaj używałam tanich, biedronkowych szamponów ale.....
Szampon kupiłam w Rosmanie, spodobała mi się jego etykieta i otwór, jakiego nigdy prędzej nie widziałam, także obietnice producenta, więc wziełam go ze sobą do domu.
Szampon ma piękny, nienachalny zapach, jego kontystencja nie jest perłowa (co widać przez opakowanie), jest żółta. Jest bardzo wydajny*-* kupiłam go w październiku, myłam nim włosy raz w tygodniu na zmianę z innym. Mycie nim, było prawdziwą przyjemnością, te uczucie odświeżenie i oczyszczenia:D!(spowolnił przetłuszczanie, ale nie jakoś mocno)
Nadawał włosom gęstości, no tylko pod koniec opakowania nie(włosy się przyzwyczaiły albo nwm co). Szampon przypasował każdej masce.(główny atut)
Włosy po nim się kotłuniły i nadal wypadały.
Nwm czy mi przyciemnił włosy czy to wina pory roku ;/

Używam tego produktu od: Październik
Ilość zużytych opakowań: 1 dopiero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123361].usefull || 0 }}% pomocna.