Christian Dior, Diorskin Nude Air, Healthy Glow Ultra - Fluid Serum Foundation (Lekki podkład do twarzy)

Ultra lekki podkład do twarzy Diorskin Nude Air nadaje cerze efekt świeżości, promienności i naturalnego blasku. Diorskin Nude Air ma właściwości pielęgnacyjne. Zawarty w formule podkładu technologia Oxygen Activ stanowiąca połączenie olejków roślinnych, witamin i substancji mineralnych. Natleniony olejek z pęcherzykami powietrza nasyca komórki energią. Pobudzona od wewnątrz skóra oddycha i odzyskuje urodę. Olejek z żurawiny zapewnia skórze antyoksydanty, przyczyniając się skutecznie do jej promiennego wyglądu. Cera staje się aksamitna, zdrowa, a koloryt wyrównany.

Krycie
lekkie
fluidy
nawilżające, ujednolicające
w buteleczce
Cera
normalna

Dla ładnej, bezproblemowej cery

Dior to jedna z lepszych marek makijazowych - uwiebiam ich opakowania, reklamy i estetykę :)

Z chęcią wiec wypróbowałam ten podkład - jest świetny, ale dla skór, które nie wymagają wiele od podkładu.

+ opakowanie! Piękne
+ skład
+ efekt na skórze - skora oddycha, wyglada zdrowo
+ zapach

Gorzej, ze moja cera nie bardzo polubił sie z ta konsystencja - podkład było czuć na skórze. Po przypudrowaniu go, już było lepiej :)

Polecam ten podkład dla zdrowych, ładnych skór - pielęgnuje i ładnie podkreśla buźkę :)

Lubię go używać gdy gdy nie mam problemów ze skora i gdy chce trochę luksusu - uwielbiam już sam moment aplikacji, polecam!

Dla cery idealnej :)

Kupując ten podkład kierowałam się czymś co będzie lekkie na lato, spełniło swoja rolę. Latem zawsze mniej mnie wysypuje niż jesienią/wiosną dlatego podkład się spisał na medal.
Jednakże, jest on baaaardzo lekki, nie zakryje nawet średnich worów pod oczami czy mocniejszych zaczerwienień. Poradzi sobie tylko z delikatnymi zaczerwienieniami, więc można powiedzieć, że jest dla osób bez problemów skórnych.

Jednak na lato jest dla mnie idealny, dlatego na pewno jeszcze kupię, kiedy się skończy.

lekki i matowy

Mam kolor 020. Używam latem gdy cera jest opalona, mam jasną karnację a ten odcień jest zimą zdecydowanie za ciemny.
Lubię go za efekt jaki daje na skórze. Nie jest wyczuwalny, ultra lekki, lekko wygładza skórę, dobrze kryje pomimo lekkiej konsystencji. Bardzo wydajny, najlepiej nakładać go okrągłym pędzlem do podkładu.

Cena jednak mocno przesadzona. Owszem skóra jest długo matowa, podkład nie waży się i nie powoduje zaskórników jednak jednorazowo to spory wydatek.

BARDZO DOBRY PODKŁAD, CHOCIAŻ NIE JEST DOSKONAŁY

MINUSY:
-dosyć ciężkie szklane opakowanie i lekka część z pipetą- przy odkręcaniu trzeba być uważnym, żeby go nie upuścić
-średnia wydajność, zwłaszcza przy nakładaniu go gąbeczką, bardzo dużo się go wchłania bo jest bardzo płynny
-cena, troszeczkę zbyt wysoka w stosunku do jakości, jest wart tak o 50 zł mniej, dlatego polecam kupować go mając np. zniżkę w sephorze
-mała gama kolorystyczna, zwłaszcza dla Polek, większość z nas pewnie będzie potrzebowała czegoś pomiędzy 10 a 20, niestety nie ma pomiędzy tymi dwoma kolorami żadnego odcienia pośredniego
-trwałość - bez bazy - nienaruszona ok. 5 godzin, z bazą ok. 8 godzin (chodzi tu o idealne pozostawanie na twarzy, później zaczyna się już delikatnie ścierać i naruszać np. po dotknięciu )
PLUSY:
-nie widać go praktycznie na twarzy, jest jak druga skóra
-nie rozumiem komentarzy, że podkreśla suche skórki - to nie jest wina podkładu, tylko wasza wina, że je macie, więc trzeba dbać o skórę twarzy, bo podkład za was tego nie zrobi...
-daje bardzo piękny efekt gładkości i lekkiej promienności skóry
-polecam łączenie go z meteorytami Guerlaina, daje to cudowny efekt porcelanowości twarzy (nie chodzi tu o kolor, ale o strukturę oczywiście )
- bardzo dobry podkład na lato

Przyjemne efekty i trwałość

Nawet nie wiedziałam, że tyle ciekawych składników ma. Czytam dopiero teraz. Podkład mam od września...

Płynna konsystencja na początku sprawiała mi problemy, podkład przelewał się przez palce, pipeta (nie cierpię pipet!) nabierała za dużo produktu, tymczasem do makijażu wystarczy kilka kropli produktu, w końcu jednak się nauczyłam nakładać ten fluid delikatnie dłońmi, po czym wklepywać wilgotną gąbką i efekty są coraz lepsze.

Nie wiem jak to jest, ale im bliżej wieczór tym lepiej ten podkład wygląda, a właściwie twarz, bo sam podkład nie odróżnia się i nie widać go na skórze, chyba, że nałożymy go za dużo, wtedy mam gwarantowaną maskę, ale to już inna historia.

Tak czy inaczej mniejsza ilość wyczaruje nam ładniejszy efekt. Skóra jest ujednolicona, nie błyszczy, nie jest sucha, ładnie wygląda też z bronzerem i różem, dobrze współpracuje z rozświetlaczem.

Mówiono mi w perfumerii, że dzięki płynności podkład będzie bardzo wydajny. Tak też jest- nakładam go naprawdę w skromnych ilościach, obserwuję niewielki ubytek z buteleczki.

Kolor 01, który wybrałam jest ładny, jaśniutki, ale nie blady, nieco się utlenia do ciemniejszego, ale znośnie, bo nie tak jak wcześniejsze Diory.

Kupiłam ten podkład po przetestowaniu próbki chyba nr 02, miała zbyt ciemny kolor, ale twarz wyglądała jak na idealnym zdjęciu, kolor 01 na pewno właściwy, już nie powtórzył tego efektu, mimo to jestem zadowolona, bo jest znośnie. Trwałość podkładu bardzo dobra.

Podkład ten kojarzy mi się z wcześniejszym Teint Diorlift i liczę na to, że Nude Air jest jego nową wersją. Jeden z lepszych podkładów, nie zawiodłam się, może kupię jeszcze kolejne buteleczki, ale nie tak szybko, aktualne opakowanie wystarczy mi na długo.

Dobry

+ ładne kolory
+ dopasowuje się do skóry
+ nie oksyduje
+ nie zapycha
+ nie uczula
+ wydajny

- cena
- bardzo podkreśla suche skórki

Fajny

Zacznę od tego, że przetestowałam w życiu dziesiątki podkładów z różnych półek cenowych, większość się u mnie nie sprawdziła. Ten podkład to jeden z wyjątków i uważam, że dla mnie jest prawie idealny mimo tego, że jest podkładem dość trudnym i kapryśnym. Więc:

+ kolor - oceniam najjaśniejszy, bardzo ładnie się stapia z moją bladą ale żółtą skórą
+ konsystencja - prawie jak woda (olejek?)
+ bardzo naturalny efekt
+ aksamitne wykończenie (troszkę pudrowe na początku)

zapach - kwestia dyskusyjna, jest bardzo intensywny, wg mnie ma w sobie za dużo substancji perfumujących - może przez to uczulać

+ skład (nie licząc substancji zapachowych)
+ nie zauważyłam zapychania
+ nie wzmaga przetłuszczania skóry
+ nie waży się (a u mnie prawie każdy to robi)
+ piękne opakowanie
+ możliwość stopniowania krycia (bardzo duża)
+ jeszcze żaden podkład nie trzymał mi się tak dobrze i długo

Tyle plusów, ma też jak każdy słabe strony:
- cena - myślę, że przez nią mocno się zastanowię nad kolejnym opakowaniem i wrócę do czegoś tańszego, ale to Dior, cóż...
- przy jego używaniu trzeba mieć dobrze "ogarniętą" skórę, bez przesuszeń itp, bo je podkreśli i osadzi się brzydko

Ogólnie bardzo polecam osobom które nie przeraża cena, można poczuć się dzięki niemu przez chwilę luksusowo :)

oj nie

Niestety podkład okazał się niewypałem. Podkreśla suche skórki, do tego po miesiącu zakraplacz się rozkleił i buteleczka była nieszczelna przez co podkład zaczął się wylewać i co gorza UTLENIAĆ, a nie tego oczekuję wydając ponad 200zł. Do tego mam wrażenie, że trochę wysuszył mi skórę. Jedyny plus to delikatne krycie, bez efektu maski.
Może być w porządku dla osób z bezproblemową cerą, u mnie niestety się nie sprawdził i chyba był to najgorszy podkład z jakim miałam do czynienia.

Mój ulubieniec :)

Mam cerę tłustą. Przetestowałam wiele podkładów; od M.A.C po Estée Lauder. Wybierałam matujące, dobrze kryjące podkłady, które wyglądały po kilku godzinach na mojej cerze jak ciasto.
Po wielu przeczytanych recenzjach zakupiłam Nude Air i okazało się to najlepszą decyzją jaką podjęłam. Wykończenie podkładu jest satynowe. Czuję jakbym miała przez cały dzień jakąś dobrą pielęgnację na twarzy. Wystarczy 4/5 kropel i pokrywam nim całą twarz. Trwałość mogłaby być lepsza, lecz chyba nie istnieje taki podkład, który wytrzymałby na mojej twarzy od rana do wieczora nienaruszony. Krycie jest lekkie w kierunku średniego - można stopniować. Mimo nakładania kolejnych warstw podkład nie roluje się, nie wchodzi w pory, nie wygląda jak ciasto. Cera wygląda na wypoczętą, kolor dobrze stapia się ze skórą. Wg mnie mogłaby być lepsza kolorystyka. Między 010, a 020 jest przepaść. Dla bladych jedynie w grę wchodzi 010. Wydajny i czuję, ze starczy mi na bardzo długo. Cena mogłaby być ciut niższa. Opakowanie jest cięzkie. Należy uważać, bo może się wylać. Pipeta jako aplikator nie jest dla mnie problemem choć wiem, że wiele osób narzeka.
Jak dla mnie (póki co) KWC :)

Sama nie wiem?

Po pozytywnych doświadczeniach ze "zwykłym" Nude, kupiłam wersję Air z myślą używania go latem.
Kolor 020 ma inny odcień niż w Nude - dwa tony ciemniejszy, bardziej pomarańczowy niż beżowy. Ok, na lato pasuje, ale na zimę juz kompletnie nie.
Przy mieszanej cerze potrafi przesuszysz skórę i podkreślić suche skórki, co było dla mnie kompletna nowością.
Ze względu na płynną konsystencję jego nakładanie wymaga wprawy. Osobiście aplikuję go palcami, bo wsiąka w pędzel. Pipetką jest wygodna, zapach piękny.
Zapewnia aksamitne, przyjemne wykończenie.

Mam mieszane uczucia co do rekomendacji, chyba ze względu na przesuszanie nawet tłustej skory. Na pewno gorszy od starszego brata Dior Nude.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo mi odpowiada

Lubię ten podkład.

Fajna forma aplikacji- pipetka. Bardzo mi to odpowiada. Podkład aplikuję pędzlem. Kilka kropel na pędzel i ... podkład znika. Jednak pracując pędzlem po buzi, pojawia się. Fajna konsystencja, suchy olejek- tak mi się to kojarzy.

Stapia się dobrze z naskórkiem. Odświeża buzię. Myślę, że to składniki serum robią swoje.

Niestety nie mogę stosować podkładu latem. Po kilku godzinach bardzo świeci się na buzi. Kiedy dodatkowo zmatuję pudrem sypkim, moja buzia po jakimś czasie przypomina maskę. Za ciężki efekt, mimo stosowania z różnymi pudrami sypkimi.

Jest moim ulubieńcem od jesieni do wiosny. W tych porach roku mogę go nazwać doskonałym.

Ilość zużytych opakowań: dwa

no nie polecam

Zacznę od tego że ostatnio mam szał na kosmetyki/zabiegi które upiększają ale nie dają sztucznego efektu: jest różnica między tekstem typu: "dobry masz make up" a "ale masz ładną dziś cerę". Po prostu lubię udawać że dobrze wyglądam "naturalnie" ha ha :)

Formuła tego podkładu miała dawać wrażenie właśnie takiej "naturalności".

Zacznę od tego że samo opakowanie (grube szkło , pipetka), konsystencja (płynna, sucha) do mnie przemawia. Dzięki temu produkt zostanie zuzyty do ostatniej kropli. Dior miał fantastyczną wizję niestety produkt fantastyczny z niej nie powstał.

NAJWIĘKSZA WADA: podkreśla suche skórki! i to najmniejsze, a do tego podkreśla pory, wchodzi w nie, uwidacznia. Cera wygląda na zmęczona, starszą i jest naprawdę taka płaska- bez życia.
Jeżeli chodzi o krycie to kryje całkiem dobrze, twarz się nie świeci, ale jak już mówilam twarz jest bez życia.

Kurczę no jedyny plus jest to OPAKOWANIE, ale jego zawartość jest niestety (przynajmniej dla mnie) bardzo bardzo słaba.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół- 30 ml