Wibo, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Wibo, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Kremowa baza pod cienie. Delikatna w dotyku konsystencja przedłuża trwałość cieni. Wygładza i rozjaśnia skórę. Formuła zawiera wosk pszczeli i wit.E. Sprawia, że kolory są bardziej intensywne i nie rolują się w załamaniach powiek nawet po wielu godzinach. Testowany dermatologicznie.

Próbowałam (większe) kilka razy

Niestety baza od Wibo wylądowała w koszu na śmieci. Nie miałam pomysłu na tę bazę. Obojętnie czy nakładałam większą czy minimalną ilość, rolowała mi się i zbierała w załamaniu powieki już po chwili od nałożenia. Wklepywana, rozsmarowywana, efekt mierny. Ciężka do rozprowadzenia, trzeba ją mocno ogrzać, wtedy jest trochę lepiej (tylko do nakładania palcami). Cienie się do niej przyklejają, jednak w moim przypadku, kiedy nie potrafiłam za nic w świecie jej równomiernie rozprowadzić, efektu żadnego, bo cienie i tak po godzinie zbierały się razem z nią w załamaniu. Być może taka baza woskowa nie jest odpowiednia do mojego typu skóry, albo nie wiem jak sobie z nią poradzić. Bardziej sprawdza się u mnie nawet zwykły lepki krem...
Opakowanie - fajnie, że takie małe bo można wszędzie zabrać, jednak tak jak u wszystkich - kłopoty z wydobyciem bazy na świat :)

Nie polecam

Najgorsza z możliwych,nie jest możliwe rozprowadzić ją na powiekę ponieważ się waży,ani trochę nie przedłuża trwałośći cieni, nie nie i jeszcze raz nie

Bubel.

Bazę kupiłam w szale zakupów na promocji kolorówkowej. Był to mój najgorszy kosmetyczny zakup od jakiegoś czasu. Przechodząc do konkretów...

+CENA - niewysoka. Miło. Chociaż to i tak pieniądze wyrzucone w błoto.

+DOSTĘPNOŚĆ - produkty Wibo są łatwo dostępne. I tutaj plusy się kończą.

+/-WYDAJNOŚĆ - przeciętna. Wolałabym chyba, żeby kończyło się szybciej...

+/-OPAKOWANIE - lekkie, poręczne i dość estetyczne, ale wydobywanie z niego produktu to jakiś dramat, nawet pędzelkiem. O wydobywaniu palcem można zapomnieć, nawet, jeśli nie ma się szczególnie długich paznokci

-KONSYSTENCJA - kremowa, ale zbita, baza jest straszliwie trudna w rozprowadzaniu

-DZIAŁANIE - nie zauważyłam żadnych efektów, poza tym, że rolowała mi się na powiece. Robiłam wiele podejść. Sama, na korektor, przypudrowana, palcem, pędzlem... Dalej to samo. Nie przedłużała też trwałości cieni. Gdyby chociaż nie to wałkowanie, to mogłaby leciutko rozświetlać powieki przy delikatnym, codziennym makijażu. A tak? A tak to lipa.

Nie polecam.

Jestem na tak.

Baza nie jest bez wad - dla mnie rozprowadzenie równe jej na powiece jest dość czasochłonne oraz wydostanie produktu z malego nie porecznego pojemniczka.
Jednak po pokonaniu powyższych trudności baza spełnia swoją funkcje zgodnie z oczekiwaniami. Cienie nakładają się dobrze, również dobrze się blendują. Bazę stosuję pod makijaz woeczorowy, wyjściowy i jak dk tej pory cienie utrzymywały się całą noc oraz nie zbierały w załamaniach

Śmiech na sali

Powieki - opadające, mnóstwo żył ogólnie zły stan
Baza no ma jak dla mnie same wady. W ogóle mi się nie sprawdziła. Denerwował mnie mały słoiczek, bo przy długich paznokciach nie jest to dobra opcja. Makijaż trzymał mi się gorzej niż bez tego. Jedynie konsystencja była okej - kremowa więc jedynie to na plus

Działa jak trzeba

Fajna i tania baza. Dzisiaj utrzymał mi się na niej matowy make up oczu przez 11h, po tym czasie cień bardzo delikatnie zaczął zbierać się w załamaniu. Szkoda, że nie ma beżowego koloru. Wygodniejsze byłoby również opakowanie w formie tubki, zwłaszcza dla posiadaczek długich paznokci.

Bardzo dobra baza w bardzo niskiej cenie

Baza pod cienie sprawdza się u mnie zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia. Cienie nie gromadzą się w załamaniu powieki, są na swoim miejscu przez cały dzień. Jedyny minus to opakowanie, ciężko wydobyć z niego produkt (szczególnie jeśli ma się długie paznokcie ;). Jeżeli miałabym się jeszcze do czegoś przyczepić - to konsystencja, jest bardzo gęsta i zbita, ciężko ją dobrze rozsmarować na powiece. Poza tymi małymi minusami jest naprawdę dobra.

Na taką cenę jest spoko.

Baza ładnie wyrównuje koloryt powieki i ją wygładza. Ładnie przytrzymuje cienie jednak nie wszystkie. Nie ma lepkiej konsystencji więc nie do końca przyklejają się do niej cienie z z brokatem. Z pozostałymi daje radę. Baza troszkę rozświetla skórę, mam wrażenie, że pozostawia delikatną taflę. Sprawia też, że skóra jest troszkę gładsza.
Baza sama w sobie nie ma żadnego zapachu i jest bardzo gęsta - ma konsystencje bardzo elastycznej plasteliny ( można powiedzieć, że ma konsystencję plasteliny pozostawionej na słońcu). Przez taką konsystencje ciężko ją równo rozprowadzić. Trzeba porządnie nad nią pracować - Najlepiej palcami by baza złapała ciepło dłoni.
Dodatkowo słoiczek nie jest wypełniony do końca i trochę ciężko dostać się do produktu ( zwłaszcza z dłuższymi paznokciami)

Mieszane uczucia

Mam już drugie opakowanie tej bazy, całkiem dobrze trzyma cienie, ale jej konsystencja jest nieciekawa, strasznie ciężko się ją rozciera na całość powieki, zbiera się w załamaniu oka i długo trzeba z nią pracować. Dałam jej drugą szansę, ale zmienię ją na coś innego. Jest wydajna, ale gdy zaczyna się kończyć coraz ciężej się ją wyciąga. Jest tania i wydajna.

Dobry zamiennik drogich baz

Dopiero co zaczęłam używać więc moja opinia dopiero się kształtuje, ale jestem bardzo zadowolona. Baza IDEALNIE trzyma cienie przez cały dzień, cienie się nie rolują, ładnie się blendują.

Nie polecam

Zawiodłam się. Baza jest bardzo gęsta, źle się ją nakłada. Podczas nakładania powstają grudki co nie wygląda zbyt dobrze. Ciężko wygrzebać ją ze słoiczka. Gdy już uda się ją w miarę rozprowadzić na powiece okazuje się że wcale nie przedłuża trwałości cieni.. Tragedia.

Cudo!

Kupiłam ta bazę kilka miesięcy temu, gdy zaczęłam zabawę z cieniami. I szok! Za cenę ok. 8 zł w tym małym opakowaniu odnalazła swój ideał! ❣️❣️Baza nie roluje się. Współgra z każdym nawet najmniej napigmentowanym cieniem do powiek. Polecam ją każdemu!