Wibo, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Wibo, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Sprawdź ceny produktu

Kremowa baza pod cienie. Delikatna w dotyku konsystencja przedłuża trwałość cieni. Wygładza i rozjaśnia skórę. Formuła zawiera wosk pszczeli i wit.E. Sprawia, że kolory są bardziej intensywne i nie rolują się w załamaniach powiek nawet po wielu godzinach. Testowany dermatologicznie.

Jestem bardzo zadowolona tą bazą

Bazę Wibo kupiłam na ostatniej promce w Rossmann... Na szczęście za pół ceny, bo w innym wypadku byłabym jeszcze bardziej rozczarowana. A zdecydowałam się na nią dlatego, że jakiś czas temu malowałam się na imprezkę u profesjonalistki, która bardzo zachwalała ten produkt.

Bazę kupujemy w takim malutkim, plastikowym słoiczku. Słoiczek jest czarny z eleganckimi złotymi napisami na wieczku.
W środku opakowania znajduje się baza - srebrzystoszara, bezzapachowa, o dość twardej, zbitej konsystencji. Do naszej dyspozycji producent oddaje 4 ml tego produktu, z datą ważności 3 miesiące. Wczytując się w skład bazy, wydaje się być on bardzo fajny i przyjazny dla skóry.

Co do użytkowania, to niestety nie jest ono już takie przyjemne. Bazę ciężko wydobyć z opakowania, a jeśli już się nam to uda to trudno nałożyć ją na powieki. Więcej produktu zostaje na placu, lubi się on rolować albo zbijać w takie duże "płatki", które praktycznie są już nie do wklepania. Spodziewałam się, że pod działaniem ciepła palca ta baza będzie się rozpuszczać i łatwo aplikować... Jeśli już uda mi się ją w miarę równomiernie i dokładnie rozprowadzić, to jej konsystencja staje się bardziej taka woskowa, trochę "śliska". Ponadto ma takie perłowe wykończenie i rzeczywiście lekko rozjaśnia skórę. Więc, ogólnie jej końcowy efekt raczej mi odpowiada.
Przechodząc do jej działania. Cienie się na nią dobrze aplikuje, nie ma problemu z blendowaniem itp. Makijaż wygląda ładnie i jest trwały. Jednak do tej pory nakładałam cienie bezpośrednio na korektor i efekty były mniej więcej takie same... Serio, ta baza niewiele zmieniła w moim podejściu do makijażu. Dlatego nie mam zamiaru się więcej z nią męczyć. Chociaż nie wykluczam, że w przyszłości kupię jeszcze tego typu produkt od innego producenta.

Używa produktu od: próbka

Kit

Kompletnie bezużyteczny produkt. Opakowanie jest tak słabo przemyślane, że aż brak słów. Bazę bardzo cięzko wydostać ze słoiczka. Kiedy już jednak nam się to uda i nałożymy na powiekę za chwilę robią się grudki. Lepiej oszczędzić sobie czasu i nerwów i odpuścić nakładanie bazy, niż nakładać tą gdyż w niczym nie pomaga i nie przedłuża trwałości makijązu.

Kit!

Wydajność: na pewno duża, nie zużyłam do końca, puściłam w świat.
Trwałość: nie wydawało mi się, żeby przedłużała trwałość cieni, ale lepiej się trzymały i oddawały kolor.
Stosunek jakości do ceny: koszmarnie klei się do przedłużanych rzęs. Nigdy się z niczym takim nie spotkałam, nie da się tego domyć, nawet stylistka nie dała rady, trzeba było je zdjąć.
Opakowanie: nie wchodzi palec, trzeba wygrzebać paznokciem bądź patyczkiem.

Okropna

Kupiłam ją w promocji -55%, bo ktoś ją polecał na yt, a ja nie miałam wtedy chyba żadnej bazy. Niestety to zupełny niewypał. Na pewno nie kupię jej drugi raz, nawet za tak niską cenę.

Baza pod cienie

Super baza pod cienie. Wyrównuje delikatnie kolor powieki, cienie nic a nic sie nie poprzesuwają, wycierają ani nic podobnego, jestem mega zadowolona. Na pewno będę kupować dalej.

Badziewie

Ta niby baza pod ciebie to totalna klapa.
Nie dość, że ciezko jest ją wydobyć z opakowania ,to na dodatek wcale nie utrzymuje makijażu oczu na dłużej.
Ja osobiście zauważyłam,że niszczy tylko mój makijaż ,ponieważ strasznie się marszczy. Baza zostawia grudki i nijak można je rozsmarować. Katastrofa

Do niczego

Baza nie spełnia swojego zadania. Nieważne czy nakłada się jej dużo, czy mało, czy tak, czy siak. Cienie rolują się w załamaniach powieki. Niewarta uwagi.

Niszczyciel do makijażu.

Tak powinna brzmieć nazwa tego produktu. Kompletne nieporozumienie. Pudełeczko to taki mały pipśtryk, co to sie nawet palec do niego nie mieści. Można zapomnieć o aplikacji pędzelkiem, posiada zbyt "twardą" konsystencję. Niczym do siebie nie przekonuje. Roluje się, zbiera w załamaniach, skleja powiekę zanim dojdzie do aplikacji cieni. Na pewno niczego na sobie nie utrwala. Wylądowała na samym spodzie kosmetyczki.

Taka sobie

Baza na początku była bardzo kremowa w konsystencji, a z czasem robiła się twardsza. Baza z malutkimi drobinkami, trzeba rozgrzać ją pod palcami, oraz nakładać w małej ilości (przy zbyt dużej ilości się roluje).

Nie polecam

Baza w słoiczku ma jasne zabarwienie z błyszczącymi drobinkami, których jednak na oku nie widać. Nie daje koloru. Po otwarciu baza szybko wysycha, a później już nie spełnia swojego zadania. Wydobywanie jej ze słoiczka jest uciążliwe i niehigieniczne, gdyż mając trochę dłuższe paznokcie jest to po prostu niewygodne. Nie przedłuża trwałości cieni, a wręcz baza roluje się i wchodzi w zmarszczki wraz z nimi. Nie polecam.

No niezbyt...

Mi osobiście nie przypadła do gustu. Pierwszy problem jaki się pojawił to trudność wydobycia produktu - opakowanie jest za małe aby zrobić to palcem ( zresztą zbita konsystencja też na to nie pozwala), pędzelkiem za to nie zbyt się ją nakłada. Jak dla mnie jest zbyt wazelinowata. Trzeba ją trochę rozgrzać w palcach aby chciała się jako tako nałożyć - często nie ma na to czasu. Na powiece robi grudki, waży się, nie utrzymuje cieni. No nie... Miałam ją już jakiś czas, użyłam parę razy, leżała zanim wyrzuciłam ją do kosza.

Nie !

Nie nie nie ! Kupiłam tą bazę za namową Pani z drogerii. Totalne rozczarowanie , baza roluje się , sama już nie wiem czym ją nakładać by było dobrze. Konsystencja okropna , cienie zupełnie nie trzymają się bazy , zero trwałości. Do kosza ! Pieniądze wyrzucone w błoto.