Wibo, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Wibo, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Kremowa baza pod cienie. Delikatna w dotyku konsystencja przedłuża trwałość cieni. Wygładza i rozjaśnia skórę. Formuła zawiera wosk pszczeli i wit.E. Sprawia, że kolory są bardziej intensywne i nie rolują się w załamaniach powiek nawet po wielu godzinach. Testowany dermatologicznie.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
hipoalergiczna
w słoiczku

Najpierw hit, później kit..

Kupiłam ta bazę z czystego przypadku, początkowo byłam nią zachwycona, jedynym minusem był słoiczek, z którego bardzo ciężko było wydobyć produkt. Nie minął miesiąc, a baza okropnie zgęstniała, ciężko się rozprowadzała na powiece, zbierała w załamaniu, rolowała. Plus za to, ze cienie się trzymają, swoje zadanie spełnia, ale reszta to minusy, duże minusy.

Jest okej

Bazę kupiłam niedawno na promocji w Rossmanie za około 5 złotych. Jest to moje drugie opakowanie. Poprzednie używałam jakieś 2 lata temu - teraz skusila mnie cena. Produkt spełnia swoją funkcje. Cienie wytrzymują na powiekach ok. 8-10 godzin. Przez swoje okapowanie jest dość uciążliwy w użytkowaniu, zwłaszcza przy długich paznokciach. Poza tym nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - zwłaszcza za taką cenę.

Nie polecam

To była moja pierwsza baza pod cienie i ostatnia. Nie zauważyłam, żeby cienie trzymały się jakoś znaczącą dłużej niż przy zastosowaniu po prostu korektora i pudru na powiekę. Baza była przyjemna, nie podrażniała, ale dziwnie zasychała, niektóre cienie się na niej rolowały, poza tym bardzo szybko wyschła, zrobiła się gumowata i nie szło już nic z nią zrobić. Niby produkt nie drogi, ale i tak szkoda pieniędzy. :D

Może czas na zmiany? :)

Używam codziennie od kilku miesięcy. Mam już za sobą 3 opakowania. Jest zawsze ładnie zapakowana w stylowe kartonowe pudełeczko. Jest bezzapachowa. Kłopotliwym jest wyciąganie produktu paznokciem ze słoiczka. O ile na początku produkt można łatwo rozsmarować na powiece, to czasem zaczyna się wysuszać i ciężko jest ją aplikować, bo przybiera postać gumy.
Gdy nałożymy go za dużo, to zostawia brzydkie, białe "skorupki".

Po napisaniu tej recenzji, po wymienieniu jej wad jeszcze bardziej zastanawiam się czemu ją używam :)
Chyba czas na zmiany :)

Słabo :(

Niestety, moja pierwsza baza pod cienie i trafiłam na bubel. Zaczynając od niewygodnego opakowania, bazę trzeba skrobać paznokciem, ciężko rozprowadza się po powiece i dużo lepszy efekt trwałości cieni zyskuje po nałożeniu korektora.

Bez szału

Baza jest poprawna bez większego "szału". Od Wibo oczekiwałam czego więcej, ponieważ firma ma duży potencjał. Mam nadzieję, że to taki jednorazowy gorszy produkt w porównaniu do innych.

Taka sobie.

Zawsze pod cień używałam korektora i w końcu postanowiłam że kupię dedykowany produkt pod cień. Padło na tą bazę ze względu na cenę.
Słoiczek nie jest zbyt praktyczny. Ciężko tam włożyć palca. Ja wydobywam bazę końcówką pędzla. Baza rozsmarowuje się średnio, ale się nie roluje. Dopiero po jakimś 1,5 roku od otwarcia się zaczeła rolować i nie mogłam już jej ładnie zaaplikować. Baza ma jasny kolor i cienie nałożone na nią zyskują na głębi koloru. Niestety nie zauważyłam żeby makijaż trzymał się na niej jakoś dłużej niż bez niej.
Nie wrócę do niej, będę szukać innej z lepszym aplikatorem.

LIPA

Bazy użyłam może ze 2-3 razy i żałuję że ją wg kupiłam.
Konsystencja tragiczna a rozprowadzić ją to dopiero wyzwanie :D
Trwałość znikoma, już lepiej trzyma mój podkład
Roluje się i zbiera na załamaniach razem z cieniem, zniszczy nawet najlepszy cień
BUBEL

Jestem na nie

była to moja pierwsza baza pod cienie i zawiodłam się na niej..Opakowanie jest bardzo mało praktyczne, trudno jest wydobyć cokolwiek z niego. Sama baza roluje mi się na powiece, ma dziwną konsystencję, źle się rozprowadza.

Przyzwoita

Bardzo dobra baza, mój egzemplarz ma miękką konsystencję, łatwo się rozciera na powiece i utrzymuje cienie cały dzień. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń na plus jest też ładne opakowanie i śmiesznie niska cena. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych baz jaką można kupić w Rossmannie.

Nie, nie, nie - najgorsza baza pod cienie jakiej używałam

Do jej zakupu zachęciła mnie chyba tylko cena. Żałuję, wyrzucone w błoto 10 zł.

:( - konsystencja - jest tak twarda, jak plastelina, że nie sposób wydobyć ją z opakowania
:( - opakowanie jest tak strasznie nieergonomiczne, tak głębokie, malutkie z wąskim otworem, że palcem nie można wydobyć kosmetyku, zawsze baza znajdzie się zamiast na palcu to pod paznokciem (choćbym nie wiem jak krótko paznokcie obcięła). Próbowałam ją wygrzebuwać szpatulką kosmetyczną do kremów, ale ze względu na pkt. 1 (plastwlinowata konsystencja) niewiele to pomagało
:( - nakłada się na powiekę tak tępo, jak żaden inny kosmetyk. Twarda, sucha, tworzy placki na powiece zamiast jednolitej warstwy komsetyku, roluje się.
:( - zdecydowanie nie ułątwia nakłądania cieni pracowanych czy sypkich pigmentów. Wręcz utrudnia blendowanie cieni.

Ta baza robi wszystkoe na odwrót co powinna robić baza pod cienie!

:) + na plus tylko cena - kilka złotych
:) + oraz braz zapachu
:) + nie podrażnia i nie uczula

Dałam jej wiele szans, kilkanaście prób, ponad 3 tygodnie prób wykonania codziennego makijażu. Szkoda się męczyć. Trafiłą całą do kosza.

OK.

Małe, ładne opakowanie niestety jeśli się ma paznokcie to trochę ciężko dostać się- pomagam sobie pędzelkiem do korektora. Czasami jak nie mam czasu z nim się bawić to zostają takie bryłki kosmetyku, które widać... Jednak gdy wypracuje go to wyrównuje kolor moich powiek i ładnie się iskrzy. Nie nakładam dużo cieni zazwyczaj tylko delikatnie kolor i jak na takie malowanie to baza daje rade.