18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Matrix, Design Pulse, Iron In (Mgiełka termiczna do prostowania włosów)

Matrix, Design Pulse, Iron In (Mgiełka termiczna do prostowania włosów)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 50,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mgiełka termiczna Iron In to produkt przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. Ultra lekka formuła tworzy barierę ochronną na powierzchni włosa zapewniając kompleksową ochronę przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Odżywcza formuła nawilża pasma pozostawiając je sprężystymi i miękkimi w dotyku. Mgiełka Matrix Design Pulse Iron In aktywowana ciepłem ułatwia stylizację i dyscyplinowanie trudnych do ułożenia włosów. Zapobiega puszeniu się pasm kręconych i falowanych. Wygładzające kompleksy zamykają łuski włosa na całej jego długości nadając im niesamowitego blasku od cebulek aż po same końce. Produkt polecany jest również w przypadku stosowania suszarki gdyż znacznie skraca czas suszenia przez co zmniejsza się ryzyko uszkodzeń mechanicznych struktury pasm. Lekki faktor utrwalenia wspomaga rezultaty powstałe przy prostowaniu włosów i pozwala zachować ich kształt przez wiele godzin.
Sposób użycia: Produkt można aplikować na włosy zarówno wilgotne jak i suche przed rozpoczęciem stylizacji. Rozprowadzić na całej długości pasm lub na wybranych partiach a następnie układać za pomocą suszarki, prostownicy lub lokówki.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Beznadziejny produkt!

Mam geste wlosy. Nie dosyc ze spray jest bez areozolu i trzeba sie napompowac jak wariat, to jeszcze je skleja wlosy tak, ze nie mozna ich rozczesac. Zmarnowane pieniadze, nie polecam.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  438
  pochwał

  10,00

 2. 2

  50
  produktów

  160
  recenzji

  273
  pochwał

  9,89

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  422
  pochwał

  8,81

Zobacz cały ranking