Schwarzkopf Professional, Osis +, Blow & Go Smooth, Sleek Blow Dry Spray (Spray przyspieszający suszenie i wygładający)

Spray Schwarzkopf Osis Blow & Go Smooth zapewnia wygładzenie oraz przyspiesza proces suszenia włosów. Ponadto dzięki aktywnym składnikom Twoje pasma chronione są przed elektryzowaniem. Formuła sprayu jest bardzo lekka, dzięki temu nie obciąża włosów oraz sprawia, że się przetłuszczają. W efekcie włosy są miękkie i naturalne w dotyku.
Sposób użycia: nanieś na wilgotne włosy, susz i stylizuj wedle uznania.

w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne
termoochrona
termoochronne, utrwalające

Naprawdę działa

Zasugerowałam się pochlebną recenzją w gazecie i kupiłam jeszcze tego samego dnia. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że opinia redaktorki jest wiarygodna. Spray jest rewelacyjny! Nie wiem jak to działa, ale jednak - włosy suszone suszarką schną z tym preparatem jakieś 2 minuty szybciej - 2 minuty rano to dla mnie czas bezcenny.
Atomizer daje ładną mgiełkę, ciężko przesadzić z ilością. Delikatnie modeluje, nabłyszcza. Zaskakująco wydajny.
Dla mnie odkrycie sezonu.