Golden Rose, Nail Expert, 4 in 1 Complete Care (Odżywka 4 w 1 `Kompleksowa ochrona`)

Sprawdź ceny produktu

Dzięki zaawansowanej formule i podwojonej ilości kompleksu witamin i ekstraktów roślinnych oraz zawartości składników wzmacniających odżywka zapewnia:
- wygładzenie,
- wzmocnienie i ochronę przed łamaniem,
- nawilżenie,
- lśniący połysk.
Dzięki zawartości witamin A, E, C, F, ekstraktów roślinnych (aloes, cytryna, grejpfrut, granat, żeń-szeń) i olejku z pestek winogron preparat odżywia i odnawia paznokcie. Bogata formuła wzmacniająca wpływa na procesy twardnienia keratyny poprawiając wygląd paznokci już po 4 tygodniach regularnego stosowania.
Nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie. Nakładać jedną warstwę jako baza pod lakier chroniącą paznokcie. Nakładać dwie warstwy na niepomalowane paznokcie aby uzyskać naturalny wygląd. Nakładać jedną warstwę na lakier jako top coat.

Wzmacnia paznokcie!

Kiedyś borykałam się z łamiącymi się, cienkimi paznokciami. Kiedyś, ponieważ ten problem od kilku miesięcy już mnie nie dotyczy.
Odżywkę stosuję od kilku miesięcy - jako baza pod lakier bądź jako top. Już po pierwszym zastosowaniu dostrzegłam wyraźną różnicę. Moje paznokcie są na tyle twarde, że nawet przy silnym uderzeniu nie łamią się ani nie pękają. Wreszcie nieco je zapuściłam :)
Jestem bardzo zadowolona z produktu i chętnie polecam znajomym.

Bez fajerwerków

+ wygładza płytkę
+ szybko się wysycha
+ wygląda jak bezbarwny lakier

- wysusza skórki
- nie przyśpiesza wzrostu paznokci
- czasami paznokcie się łamią i rozdwajają

najpierw ideał, potem koszmar

nigdy nie miałam problemu z łamiącymi się czy rozdwajającymi paznokciami, ale odżywkę kupiłam dla dodatkowego wzmocnienia gdyż lakier gości na moich paznokciach cały czas.

odżywki używałam około dwóch miesięcy, zawsze nakładając ją jako bazę pod lakier. za każdym razem zachwycałam się nią jakie to pazokcie są mocne i piękne po jej nałożeniu.
czar prysł gdy odżywka zrobiła się całkowicie gęsta, a ja miałam jeszcze 1/3 buteleczki. skończyłam zatem stosować ją jako bazę i ... moje paznokcie zaczęły się rozdwajać! kilka na raz, gdzie nigdy nie miałam z tym problemu. wielkie płaty paznokci odstające od płytki. coś strasznego. nie polecam, ja sama na pewno już nigdy nie kupię i każdemu będę odradzać.

U mnie - przeciwieństwo odżywki

Dopiero od paru miesięcy maluję regularnie paznokcie. Nigdy nie miałam z nimi problemów - były w miarę mocne, niełamliwe, może najwyżej nieco porowate. Polubiłam jednak lakiery w mocnych kolorach, więc nie chcąc, żeby płytka paznokcia mi się odbarwiła, kupiłam sobie tę odżywkę.
W moim przypadku się nie sprawdziła. Po ok. dwóch miesiącach paznokcie zaczęły mi się rozdwajać - po prostu schodzi wierzchnia warstwa. Najpierw sądziłam że może uderzyłam w coś palcem, ale potem pękanie pojawiło się na drugim paznokciu. Odżywkę odstawiam.
To, co na pewno jest na plus, to ochrona przed przebarwieniami - przechodzę przez najrozmaitsze róże, żółcie, błękity i zielenie, a paznokcie pozostają normalne i nie żółkną. No i fajnie, że nie ma formaldehydu.
Wydajność - nie jest źle, ale po tych dwóch miesiącach już lekko zgęstniała i ciężej się maluje. Opakowanie jest wygodne, estetyczne, ponadto szeroki pędzelek (taki jaki lubię najbardziej) zdecydowanie ułatwia aplikację. Jeśli chodzi o zapach, to pachnie jak lakier, czyli nieprzyjemnie - ale dla mnie to normalne, więc nie ma co się zżymać.
Nie kupię więcej, bo w moim przypadku jest nieskuteczna, a nawet gorzej - psuje pazurki.

Po zachwycie...

Najpierw szał - świetna odżywka, sto razy lepsza od Eveline. Ale po 4 miesiącach zachwytu paznkcie zaczęły mi się ni stąd, ni zowąd rozdwajać... a nie miałam tego problemu od lat. Nie wiem czy to przez odżywkę czy może po prostu nie ma ona czegoś, co w moim przypadku hamowało rozdwajanie i co za tym idzie łamanie... jednak warto przetestować, przestrzegam jedynie osoby z BARDZO dużym problemem jak mój.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Najlepsza!

Po chyba dwuletnim stosowaniu Eveline moje paznokcie nagle zaczęły się kruszyć tak, że ciągle musiałam je obcinać, czego nienawidzę - zwyczajnie kocham długie!

Na początku - zero zmian, mówię sobie, że trzeba poczekać. I SIĘ DOCZEKAŁAM!
W końcu moje pazurki odrastają, nie łamią się, są twarde jak skała pomalowane tą odżywką. Niektóre lakiery faktycznie źle z nim współgrają (albo z top coatem Seche, którego używam). Jednak lakiery GR są równie fajne, więc używam teraz reguły ich - z nimi to bezkonkurencyjnie wygrywa :) Szeroki pędzelek również na plus!
Odjęlam pół gwiazki, gdyż trzeba uważać na zasychający lakier pod zakrętką - kruszy i wpada do środka, co tworzy nieeetetyczny efekt przy malowaniu...
Mimo to - to mój hit!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Lepsza od Eveline

Odżywka niesamowicie przedłuża trwałość lakieru, bo mi spokojnie tydzień nic nie odpryskuje. Używam jej tylko jako bazę na paznokieć, a stosuję ponad miesiąc i jak do tej pory nie zawuażyłam, aby paznokcie były bardziej zniszczone, nierozdwajają się, nie są "giętkie".

Jedynym minusem, który zauważyłam, to niektóre lakiery po jakimś czasie pękają (robią się drobne pęknięcia po ok. 4 dniach). Nie wiem czy to jakaś reakcja na odżywkę czy dzieje się to zamiast odpryskiwania lakieru... Wygląda to nieestetycznie przy bardzo jasnych kolorach.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne

dobrze wydane pieniądze

Dobrze wygładza paznokcie, ładnie się błyszczą, nie łamią się tak. Cieszę się, że nie zawiera formaldehydu, bpa bo tych substancji staram się unikać :)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

świetna odżywka

Używam jej od niedawna ale już jestem nią zachwycona. Często służy mi jako top coat, nie dość że wzmacnia to jeszcze podtrzymuje żywotność lakieru, no i jest w rozsądnej cenie.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe