Golden Rose, Nail Expert, Black Diamond Hardener (Odżywka wzmacniająca paznokcie)

Dzięki cząsteczkom czarnego diamentu zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość. Zawiera podwójną ilość mikro cząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie cienkich, słabych i łamliwych paznokci. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru już po 4 tygodniach stosowania.
Delikatnie wstrząsnąć przed użyciem.Nakładać jedną warstwę jako baza na czyste i suche paznokcie i poczekać do wyschnięcia przed nałożeniem lakieru. Regularnie nakładać dwie warstwy raz w tygodniu aby wzmocnić efekt utwardzenia.

SOS dla moich paznokci!

Używam tę odżywkę już dobre kilka lat. Jest ze mną na dobre i na złe. Moje paznokcie czasami uwielbiają się rozdwajać i pękać, a wiadomo takie paznokcie szybko się łamią :( Ta odżywka zawsze ratowała mnie z opresji. Można pomalować jedną lub dwie warstwy i ma się wrażenie, że tworzy ochronną i pielęgnującą warstwę. Nie jest to efekt tak nagle twardych paznokci jak u Eveline, ponieważ skład jest całkiem inny i zdrowszy dla naszych paznokci.
Kilka dni używania i paznokcie wracają do formy. Polecam jak najbardziej, po różnych eksperymentach paznokciowych zawsze mnie ratowała. Mam wrażliwe paznokcie, źle reagują na hybryde i niektóre lakiery, a dzięki temu, że skład Black diamond nie jest agresywny nie występują żadne reakcje alergiczne (tak jak np u Eveline - ból paznokci, swędzenie itd)
-Sprawdza się jako baza pod lakier.
-Można spokojnie zapuścić dłuższe paznokcie i nie martwić się o nic :)

uratowała mi paznokcie po odżywce eveline

Moja ulubiona odżywka przyniosła ukojenie po dewastacji moich paznokci przez odżywki eveline. Spełnia swoją funkcję idealnie. Utwardza dzięki temu udało mi się zapuścić pazurki.

Bardzo Fajna

Poszukiwałam odżywki, która wzmocni moje paznokcie a przy okazji będzie się nadawać do utwardzenia lakieru. Dla mnie ten kosmetyk jest multifunkcyjny używam jej na pomalowane paznokcie- odżywka nawet dobrze przedłuża trwałość manicure albo jako bazę.

Geniusz za grosze!

Miałam odwieczny problem z łamiącymi i rozdwajającymi się paznokciami.
Próbowalam wielu odzywek, niestety paznokcie po chwilowym wzlocie zaliczały ponowny upadek.
Do momentu aż kupiłam tę odżywkę.
Stwierdziłam, że kolejne 10 zł mnie nie "zbawi" , a może jedynie stac sie pomocne w mojej walce o piekne paznokcie.
Zważywszy na pozytywne opinie oczekiwałam po niej wiele.
Nie zawiodłam się ani trochę.
Odżywka wygląda jak każdy bezbarwny lakier. Jednak szybciej od takowego lakieru schnie. Minuta i gotowe!
Warstwa na paznokciach trzyma sie długo i nie odpryskuje chroniąc płytke. Nawet po myciu naczyń paznokcie nie są miekkie. Mam wrażenie, że są cały czas dobrze chronione.
Rewelacyjnie też rosna i nie wyginają sie (jak wcześniej) w każdą stronę.
Juz dawno nie miałam tak długich i zadbanych paznokci bez przesadnego chuhania i dmuchania. ;)
Polecam!

Częsciowe działanie

Jak napisałam w tytule, produkt nie spełnił do końca moich oczekiwań. Fakt faktem - paznokcie wyglądały ładnie, ale tylko wtedy, gdy był na nich produkt. Niestety, nie przyniósł on długotrwałych efektów, na które liczyłam. Muszę przynać, że przedłużał jednak trwałość lakieru i stanowił dobrą bazę.

Idealna

Ciągle miałam łamliwe,kruche i obrzydliwie krótkie paznokcie lecz gdy kupiłam ( tak naprawdę Przez przypadek)lakier ten zadziałał on identycznie jak odżywka na porost paznokcia i w końcu mam wymarzoną długość naturalnego paznokcia

Extra wzmocnienie

Odżywki używam od dłuższego czasu z polecenia kosmetyczki. Wyraźnie regeneruje oraz wzmacnia paznokcie. Ma fajna cenę oraz ładny flakonik. Odżywka również utwardza płytkę dzięki czemu się nie łamią tak paznokcie.

Działa

Po noszeniu hybryd moje paznokcie były w złym stanie.lamaly się i rozdwajaly. Kupując tą odżywkę miałam nadzieję że pomoże mi ona w pielęgnacji paznokci. I tak się stało.odzywka sprawiła że moje paznokcie szybko odzyskały naturalny wygląd.przestaly się łamać.staly się mocniejsze.. odżywka pozostawia bardzo ładny kolor na paznokciach.. nie ściera się podczas zwykłych prac domowych. Jestem nią zachwycona.

Zwyklaczek

Po obejrzeniu i przeczytaniu wielu recenzji dotyczących tego produktu postanowiłam go zakupić. Paznokcie mam kruche, rozdwajające się i liczyłam na poprawę ich kondycji. Producent dużo obiecuje ale niestety na paznokcie tak nie działa jak jest opisane na opakowaniu.

Ulubiona odżywka do paznokci

Odżywkę stosuję głównie pod lakier do paznokci, ponieważ ja lubię mieć pomalowane pazokcie. Chroni paznokcie przed rozdwajaniem, chroni płytkę przed odbarwieniem od lakierów do paznokci, wzmacnia i utwardza paznokcie.

Zdecydowanie najlepsza!

Najlepsza odżywka dla moich paznokci. Nie zawiera szkodliwych składników dla paznokci, co jest dla mnie ważne. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez tej odżywki. Zawsze idzie u mnie pod lakier, a gdy paznokci nie maluję, to stawiam tylko na tą odżywkę. Mojej paznokcie dzięki niej się nie rozdwajają!

niezastąpiona!

odżywka niewyobrażalnie przywróciła twardość moim paznokciom w momencie gdy były straszliwie rozdwojone i łamiące się. wystarczyło, że używałam ją przez około 2/3 tygodnie. od tamtego czasu (było to grubo ponad rok temu) nie rozdwoiły mi się ani razu!