Urban Decay, De - Slick Mattifying Powder (Puder matujący do twarzy w kompakcie)

Puder matujący marki Urban Decay. Nie tylko zapobiega świeceniu, ale także absorbuje sebum. Swoją lekką formułę zawdzięcza pudrowi ryżowemu, z którego jest zrobiony.

matujące
prasowany
Cera
tłusta
Krycie
lekkie

Świetny produkt

Nie wierzyłam, że kiedykolwiek uda mi się znaleźć puder, który nie tylko zmatuje moją cerę, ale również będzie się utrzymywał przez kilka godzin. Próbowałam wielu różnych pudrów w różnych cenach i różnych producentów i żaden nie umywa się do tego produktu. Puder Urban Decay naprawdę dobrze matuje skórę i utrzymuje się kilka godzin (u mnie jest to dokładnie ok. 7-8). Praktycznie wystarcza na całe wyjście do pracy lub na imprezę. Ponadto gdy cera zaczyna się błyszczeć, to i tak błyszczy się mniej intensywnie niż normalnie. W takim przypadku jeżeli jadę prosto do domu nie robię z tym nic, jeśli natomiast spotykam się z kimś to wystarczają mi do poprawki bibułki matujące. Moja cera w strefie T błyszczy się dość mocno, dlatego nie wiem czy będzie to odpowiedni produkt dla osób o mniej błyszczącej cerze. Jedno opakowanie wystarcza mi na ok. 5 miesięcy.

Niestety, zupełnie przeciętny puder matujący

Cóż, wygląda na to, że moja recenzja obniży ocenę De-Slickowi, ale czuję się w obowiązku ją napisać.

Zacznę może od plusów:

- wydajny
- bezbarwny (przy większej ilości może nieco bielić, dla mnie to jest ok.)
- ładnie wygląda na skórze, nie podkreśla skórek, nieco rozmywa rysy

I teraz minus:

- u mnie matuje tak samo długo, jak zwykły puder, czyli mat trwa może 1-2 h.

Niestety, ale nie dostrzegam w nim żadnych matujących właściwości. Naprawdę, działa dokładnie tak samo, jakbym wykończyła makijaż Meteorytami - na moim mocno (!) przetłuszczającym się czole tafla łoju pojawia się tak samo szybko. Może sprawdzi się u osób z niewielką skłonnością do przetłuszczania twarzy, ale obawiam się, że dla posiadaczy naprawdę tłustych obszarów nic nie zdziała.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Integralna część udanego makijażu

Matujący puder -nasza tajna broń ukryta w torebce i wykorzystywana
w razie awarii - gdy twarz zaczyna się nieestetycznie błyszczeć . Gdy latem ,tak gorącym u nas teraz -strużką spływa to -nad czym pracujemy przed wyjściem:)Znaleść geniusza?Polecam Urbanka..Jest świetny.Faktycznie matuje i trzyma w ryzach moją strefę T.Wygodny w aplikacji,dobrze współgra z różnymi podkładami ,ładny -fioletowy desing:),utrwala makijaż,wydaaaajny!Cena też do przełknięcia.Nie zapycha,nie powoduje podraznień.Puder stabilizuje i utrwala działanie podkładu oraz korektora, a także wygładza skórę, sprawiając, że przez wiele godzin wygląda ona matowo i świeżo.Moja integralna część udanego makijażu <3 Polecam

Używam tego produktu od: 4 mcy

bardzo fajnie matuje

+ przyjemna cena :)
+ mam mieszaną skórę, z przetłuszczająca się strefą T i radz sobie z nią doskonale
+ wygodne opakowanie (po serii pudrów z pędzelkami, osobnymi szyfladkami na gąbeczki bardzo doceniam to tradycyjne opakowanie)
+ nie powoduje przesuszenia, zapchania

- czasami trochę bieli a mam bardzo jasną karnację

Ilość zużytych opakowań: 1szt

Doskonały produkt

Mam od jakiegos czasu ogromne problemy ze swieceniem sie skory. Tylko De Slick sprawia, ze jako tako wygladam. Wszelakie Kanebo, Chanel, MUFE i mnostwo innych w ogole nie zdaja egzaminu. De Slick okazal sie prawdziwym cudotworca. Nigdy nie spotkalam tak swietnie matujacego produktu.

Puderniczka jest plastikowa. Kolor fioletowy. Na puderniczce znajduje sie subtelny i przyjemny dla oka wzorek.

Po otworzeniu puderniczki znajdziemy lusterko. Oczywiscie bardzo sie przydaje.

Sam puder jest bialego koloru. Na buzi koloru jednak nie daje. Jest transparentny. Nie bieli. Nie zmienia odcienia podkladu ani nie ociepla/nie oziebia go.

Posiadaczki suchej skory moze nieco wysuszac. Puder, moim zdaniem, nadaje sie glownie dla posiadaczej cery mieszanej w kierunku tlustej a takze tlustej.

Co do wydajnosci to uwazam, ze puder calkiem niezle sie spisuje. Uzywam go minimum 6 razy w tygodniu od pol roku. Sadze, ze ze dwa miesiace jeszcze mi posluzy.

Bardzo polecam. Niesamowity produkt.

Używam tego produktu od: pol roku