Paloma, Body SPA, Oliwkowy peeling cukrowy do ciała

Paloma, Body SPA, Oliwkowy peeling cukrowy do ciała

Oliwkowy peeling do ciała o jedwabistej konsystencji, dzięki połączeniu naturalnych kryształków cukru z oliwą z oliwek szybko i delikatnie złuszcza martwy naskórek, pobudzając mikrokrążenie skóry. Oliwa słynie z doskonałych właściwości odżywczych i pielęgnacyjnych. Dzięki zawartości cennych dla skóry witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych nawilża, wygładza oraz działa antyrodnikowo. Wzbogacony masłem shea oraz witaminami A i E peeling intensywnie nawilża i regeneruje skórę, pozostawiając ją jedwabiście miękką i gładką. Oleje makadamia i migdałowy poprawiają elastyczność i wygląd skóry. Delikatny zapach koi zmysły i uwalnia skórę od stresu. Produkt polecany jest do suchej i odwodnionej skóry.

Świetny!

Wolę wprawdzie peelingi drobnoziarniste ale ten jest świetny! Delikatny zapach nie odstrasza. Nastawiałam się tylko na właściwości złuszczające a tu takie miłe zaskoczenie: PRODUKT CUDOWNIE NATŁUSZCZA skórę i nie trzeba się niczym smarować po kąpieli :) Wielki plus!

Świetny!

całkiem, całkiem

Bardzo lubię peelingi cukrowe, tego nie miałam wcześniej okazji wypróbować, skusiłam się na promocję w Naturze.

Od razu zaznaczę, że nie zależało mi na większości obietnic producenta - nie liczyłam na nawilżenie skóry, na poprawę jej wyglądu czy regenerację. Tego absolutnie nie zauważyłam po stosowaniu. Peeling natłuszcza i delikatnie wygładza. Ja używam go przed depilacją i balsamem brązującym - i tu spełnia swoją rolę. Dużo sprawniej i dokładniej idzie depilacja, a balsam nie pozostawia plam, tylko tworzy równomierną opaleniznę. I to w dużej mierze zasługa tego peelingu.
Przyjemnie pachnie, plus za obecność olejków i oliwy z oliwek, dobrze się spłukuje.
Stosuję go czasami przed myciem głowy, żeby pobudzić ukrwienie skóry i lepiej wyczyścić głowę, skóra głowy jest dobrze oczyszczona, ale peeling przetłuszcza moje włosy, dlatego stosuję go bardzo rzadko. Mąż ma króciutkie włosy, które myje codziennie i u niego ta funkcja sprawdza się lepiej :)

Nie wiem, czy sięgnę po niego jeszcze raz, bo jest wiele cukrowych peelingów do spróbowania, a one niewiele się dla mnie różnią, no i można go zrobić samemu.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy kilka razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Jak dla mnie super!

Uwielbiam po sto kroć! Po użyciu tego peelingu skóra jest gładka, delikatna i wspaniała w dotyku. Peeling bardzo fajnie natłuszcza skórę, więc po zastosowaniu nie potrzeba żadnych dodatkowych balsamów. No i ładnie pachnie. Jeśli chodzi o wydajność, to trudno mi powiedzieć, bo ja raczej go sobie nie żałowałam :):)

Rewelacja

Peeling jest super
Jest gruboziarnisty bardzo takie lubie
Skora po nim jest jedwabiscie gladka i bardzo dobrze nawilzona
Przystepna cena
Latwo dostepny

Minusow brak

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1