L'biotica, Biovax Diamond, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Diamond to preparat zawierający diament, w połączeniu z iminerałami, zamkniętych w regenerującej maseczce do włosów.
Pył diamentowy - nadaje włosom blask i moc
Kompleks minerałów - odżywia i wzmacnia włosy, przywracają im siłę i blask.

Cudownie podkreśla skręt włosów

O maskach Biovaxa słyszałam wiele dobrego, ale jak tylko brałam się za kupno kosmetyków do włosów, to jakoś zapominałam o marce. Wersja Diamond trafiła do mnie w boxie kosmetycznym i bardzo jestem z tego faktu zadowolona, bo maska sprawdziła się i zaostrzyła apetyt na inne warianty.

Moje włosy nie są najłatwiejsze w pielęgnacji. Są wysokoporowate, sianowate, puszące się i kochają emolienty, ale z drugiej strony łatwo je obciążyć z uwagi na ich średnią gęstość i grubość.

Maska ma perłowo-białą barwę i niezbyt atrakcyjny zapach. Może tak pachną diamenty ;-) ? Na szczęście nie jest zbyt intensywny i nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Jak na maskę ma dość luźną konsystencję, ale dzięki temu łatwo się rozprowadza równomierną warstwą i bez problemu później spłukuje.

Włosy fajnie ją chłoną, a podczas spłukiwania już czuć wygładzenie. Pasma nie są splątane.
Po wysuszeniu włosy elegancko błyszczą, a ich skręt jest podkreślony sporo mocniej, niż po użyciu innych masek/odżywek. Naprawdę byłam zaskoczona i podoba mi się ten efekt.
Aczkolwiek mam wrażenie, że nie jest to dogłębny i długotrwały efekt.
Maska nie obciąża włosów. Czasem sporo jej dokładam, a włosy ani troche nie są nieświeże czy przyklapnięte.

Skład całkiem dobrze się prezentuje. Wysoko jest tytułowy pył diamentowy, a znajdzie się jeszcze trochę substancji aktywnych.

Pojemność faktycznie jest niewielka, ale dla mnie to ogromny plus, bo zazwyczaj mam w użyciu kilka różnych masek i odżywek, które stosuję naprzemiennie.
Cena nie jest wygórowana i dostępność całkiem ok.
Maska zapakowana jest dodatkowo w kartonik, który migocze niczym tytułowe diamenty. Kosmetyk znajduje się w plastikowyn pudełeczku o grafitowej barwie. Łatwo się z niego wydobywa produkt do ostatniej kropli.

Sprawdzona maseczka

Sprawdzona maseczka, mogę ją polecić z czystym sumieniem. Na moich włosach świetnie się sprawdziła, po spłukaniu włosy są wygładzone, lekkie a po wyschnięciu idealnie się rozczesują. Często prostuję włosy z powodu puszenia się, ale po użyciu tej maski nie potrzebuje prostownicy.

Sprawdziła się

Lubię tę maskę. Moje włosy łatwo jest obciążyć, ulizać. Kupiłam ją, bo kosmetyki Biovax najlepiej sprawdzają się na moich włosach. Produkt ma piękny zapach, pachnie jak perfumy. Zapakowana jest w opakowanie o ładnych designie, przyjemnie się na nie patrzy, dodatkowo wersja z tubą jest super wygodna. Konsystencja jest gęsta, z licznymi świecącymi drobinkami. Kosmetyk jest wydajny, wystarczy niewielka ilość do pokrycia włosów do połowy pleców (moje są całkiem grube, ale niestety rzadkie). Efekt jaki otrzymałam były lejące, śliskie włosy, na szczęście bez przyklapu. Nie zauwazyłam żadnego osadu, o jakim wspominały poprzedniczki. Może po prostu trzeba ją dłużej wypłukiwać? Myślę, ze to mogłoby być rozwiązaniem.
Myślę, że ta maska sprawdzi się na włosach takich jak moje, czyli zdrowych, niewymagających.

Lubię ją

Maskę kupiłam do kompletu z oleo-kremem z tej linii który sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Maskę stosuje raz w tygodniu ze względu ze trzeba ją trzymać 15 minut a niestety nie zawsze mam na to czas. Jednak jest warta czekania - włosy są bardzo wygładzone, odżywione i pięknie się błyszczą a do tego z łatwością mogę je rozczesać ( co u mnie zazwyczaj jest sporym problemem ). Jedynym minusem jest mała objętość przy dużej cenie ale i tak chętnie do niej wrócę bo przy mojej częstotliwości jej stosowania starcza spokojnie na 1,5-2 miesiące :)

na moich włosach się sprawdziła

Bardzo polubiłam tę maskę. Wygładza,nawilża i niesamowicie nabłyszcza włosy. Wyglądają jak z reklamy. Włosy dużo łatwiej się po niej rozczesują i układają, są bardzo miękkie i odżywione.
Na minus zapach, słaba wydajność - maska jest za gęsta i źle się rozprowadza i cena, Poluję na nią w promocji, w regularnej cenie nie kupię.

Bardzo przeciętna

Po paru latach przerwy wróciłam do maski biovaxu. Kiedyś byłam z nich zadowolona. Teraz przeżyłam rozczarowanie - dobrze, że kupiłam ją w promocji.
Maseczka niewiele robi z włosami. Mam wrażenie, że ich nawet nie nawilża, nie mówiąc już o regeneracji. Jedynym plusem jest to, ze nie obciąża włosów.
Moim zdaniem nadaje się jako produkt bazowy, który trzeba podrasować np. olejami aby uzyskać zadowalający efekt. Ale przecież lepiej kupić sobie do tego celu tańszą maskę, bo działanie będzie podobne.

I tak i nie

Jeżeli chodzi o działanie maseczki to jest ok, nawilża włosy, po wysuszeniu ładnie się układają, nie puszą się, nie są sianowate.
Zapach dla mnie jest bardzo przeciętny- taka mieszanka mydła i zjełczałego tłuszczu, ale na szczęście po spłukaniu jest ładniejszy, a po paru godzinach praktycznie nie jest wyczuwalny na włosach.
Jednak dla mnie największą wadą tej maski jest jej wydajność, a właściwie jej brak- użyłam produktu 4 razy a jak biorę do ręki opakowanie to czuję, że już jest pustawe. Maseczka jest gęsta i trudno rozprowadzić ją na włosach.
Udało mi się ją kupić w promce za około 5 zł, w regularnej cenie nie kupię jej nigdy, ale jeśli kiedyś trafię na równie dobrą cenę to ją wezmę z uwagi na działanie i ciekawy skład.
edit: użyłam jej jako kremu bez spłukiwania (wielkość ziarna grochu) i włosy wyglądały bardzo dobrze :)

mieszane uczucia

po jednym zastosowaniu napewno nie zauwazymy zadnych ronic, dopiero po kilku uzyciach wlosy sa mocniejsze i nie lamia sie jednak nie jest to jeden z najlepszych Biovax'ow poniewaz nie upieksza on wlosow tylko delikatnie wzmacnia jego skruktore

Dobry produkt

L'biotica Biovax Diamond intensywnie regenerująca maseczka do włosów zawierająca w składzie pył diamentowy i kompleks minerałów. Używam jej od niedawna więc ciężko powiedzieć czy jest wydajna, na moje długie włosy potrzeba jej całkiem sporo ale nakładać ją należy co 3 - 5 dni więc mam nadzieję, że starczy na jakiś czas. Jestem bardzo zadowolona z jej działania, nasłuchałam się dużo o spektakularnych efektach jakie dają te maski i nie zawiodłam się. Po użyciu tego kosmetyku włosy są miękkie, mięsiste, łatwo się rozczesują i pięknie wyglądają. Konsystencja jest dość zbita więc średnio się rozprowadza na długich włosach, ale biorąc pod uwagę działanie można to wybaczyć. Zapach nie jest zachwycający, trochę mdły, ale nie utrzymuje się długo na włosach. Chętnie wypróbuję również inne warianty masek Biovax, a może w przyszłości skuszę się też na szampon

Najgorsza maska Biovax

To jedyny produkt tej marki, który nie przypadł mi do gustu. Ogromnym zaskoczeniem i zawodem był przede wszystkim zapach. Po tym jak zachwyciła mnie maska Naturalne Oleje (zarówno działaniem jak i zapachem) oraz praktycznie wszystkie wersje Oleokremów powyższa maska to po prostu niewypał. Nie robi nic dobrego dla moich włosów, jest im zupełnie obojętna więc dla mnie to strata pieniędzy. Biovax ma w ofercie po stokroć lepsze produkty.

L'biotica, Biovax Diamond, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Świetna maska z resztą jak wszystkie ...kocham je na zabój ... są rewelacyjne ! piękne pachną ! działają na prawdę dobrze są warte wypróbowania i swojej ceny ! z czystym sumieniem mogę polecić !

Jeden z lepszych BioVaxów

Jest to jedna z lepszych masek BioVax, jakiej używałam. Włosy są po niej bardzo przyjemne w dotyku, gładkie, miękkie, zdyscyplinowane. Dodatkowo znajomi zwracali uwagę, że włosy są pełne blasku. Zapach niestety mi się nie podoba, ciężko określić co przypomina. Wydajność raczej średnia, przy długich włosach wystarcza na kilka razy, a jest dość droga, jak za taką ilość.