Toni&Guy, Casual, Radiating Tropical Elixir (Eliksir do włosów rozświetlający)

Toni&Guy, Casual, Radiating Tropical Elixir (Eliksir do włosów rozświetlający)

Unikalny eliksir wzbogacony o 4 naturalne, lekkie olejki podkresla naturalny blask Twoich włosów. Włosy po aplikacji eliksiru są lśniące i nie puszą się.

Super

Skusiłam się na to serum na jakiejś promocji za 30 zł i nie zawiodłam się. Mam włosy, które się kręcą i są codziennie prostowane do tego rozjaśnione, więc często się puszą. Serum wygładza je i nadaje blask. Dosłownie jedna pompka starcza na całe włosy, nie robi na nich tłustych plam. Używam już jakiś miesiąc, a zużycie jest minimalne, ubyło może z 2 mm. Cena regularna dość wysoka, warto czekać na promocję chociaż tych 10 zł.

całkiem udany

Całkiem przydatny kosmetyk do wygładzania włosów i zapobiegania puszeniu i elektryzowaniu. Wystarczy bardzo mała ilość (kilka kropelek roztartych w dłoniach), żeby ujarzmić spuszone włosy, nadać blasku końcówkom.
Wiadomo, cudów nie czyni ;) dlatego daję 4 gwiazdki - ale w codziennej pielęgnacji / stylizacji może być przydatny. Fajna, niewielka i lekka buteleczka, którą można zabrać w podróż (a może się bardzo przydać podczas wakacji np. nad morzem, gdy słońce i słona czy chlorowana woda niszczą nam włosy, szczególnie na końcówkach).
Efekt wygładzenia jest widoczny, połysk również.
Jest też naprawdę bardzo wydajny.

Polecam :) sama jednak nie wiem, czy kupię ponownie, bo po prostu używam już tyle czasu, że gdy się skończy, chętnie wypróbuję coś nowego.

pogromca puszenia

Mam włosy kręcone, które zawsze wyciagam na szczotce. Niestety wilgos w powietrzu bardzo łatwo rujnuje ten efekt - już nawet nie chodzi o skręcanie sie włosów, ale ich puszenie, co rujnuje całe wysiłki i doprowadza mnie do rozpaczy.

Szukalam czegos, co ten problem rozwiąże lub zmiejszy i znalazłam serum Toni&Guy. Nie było go akurat w rossmannie i kupiłam ten kosmetyk. I jest cudowny!

bardzo widocznie edukuje puszenie i przedłuża efekt prostych, lejacych sie włosów, prawie az do nastepnego mycia.
Stosuję na mokre włosy, daje im podeschnac i wyciagam na szczotce.
Włosy zdrowieją w oczach - wiem, że to tylko efekt kosmetyczny, natomiast i tak warto spróbowac.
Zauważyla, że dzieki ochronie, jaką daja silikony, moje rozdwojone końcówki przestały byc tak widoczne.
Polecam.

Używam tego produktu od: 2 mies