Color of Rouge, Róż Trendy

Color of Rouge, Róż Trendy

Jednolity róż do policzków, zawierający w całej swojej strukturze drobne, mieniące się perły, dostępne w 3 kolorach. Do opakowania dołączono malutki pędzelek.
Dodatkowe informacje od producenta:
Kompozycja koloru i świetlanych efektów. Stanowi wdzięczny dodatek rozświetlonej mgiełki kolorystycznej. Barwami natury odmładza cerę.

Cena: ok. 8,50 zł

Bardzo dobry

Mam nr 301.
+ wygodnie się go nakłada
+ trwały
+ nie spływa, nie ulatnia się
Nie wiem czemu jest w kategorii kosmetyków zapomnianych - ja go kupiłam z rok temu.

Używam tego produktu od: ponad roku

fajny

Mam ten róż, nie pamiętam numeru, ale taki kolorowy z drobinkami...
Róż daje naturalny efekt, ale raczej nie polecam bardzo bladym paniom, jest wydajny, ja używam dużego pędzla do różu- ten dołączony do opakowania jest beznadziejny.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1- w trakcie

tandetny

Mam odcień 302-róż z domieszką brązu, w opakowaniu wyglądał ładnie, delikatnie się mienił, natomiast na buzi dość ostro, trzeba bardzo ostrożnie go nakładać, bo w przeciwnym razie efekt ruskiej baby z bazau murowany:( Pędzlkiem dołączonym do różu nie da się moim zdaniem pomalować jest kiepski. Wracam do bourjois.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Serum na zmarszczki

słaby

To był mój pierwszy róż i zrobił na mnie negatywne wrażenie. Źle sie go nakłada, kolor jest sztuczny bardzo szybko znika z policzków. Ma tandetne opakowanie i bezużyteczny pędzelek. Nie warto wydawać nawet tak niewiele.

Używam tego produktu od:używałam go dawno temu
Ilość zużytych opakowań:jedno napoczęte

Ogólnie-ok

Posiadam mam kolor 302-czyli ciemno-brzoskwiniowy z drobinkami złota i polecam raczej do ciemnej karnacji.

Róż dobrze sie rozprowadza, nie tworzy smug, bardzo ładnie delikatnie rozświetla, ale słabo jest z jego trwałością i trzeba uważać żeby nie przesadzić z aplikacją różu (bo nie jest to boujours, czy loral...) ale ogólnie za tą cenę (9,5) jest w porządku:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

na codzień całkiem dobry

Używam go od co najmniej pół roku i wciąż mam niemal cały (używam prawie codziennie). Mam odcień 303. Całkiem dobrze się trzyma, choć niezbyt długo, zaledwie kilka godzin. Nadaje ładny jednolity kolor. Delikatnie rozświetla. Więcej go nie kupię bo niczym mnie nie zachwycił, ale z pewnością zasługuje na pozytywną ocenę.
Jak poprzedniczka nie poleciłabym na specjalne okazje, bo niczym mnie nie powala...ot taki róż...zdecydowanie lepsze są kuleczki Vollare czy Cantare.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Ok

Kupiłam kolorek 47 , przybrudzony róż, w sumie wszystko jest ok, niesamowicie wydajny, dobrze sie nakłada na pędzel ale ma jedną wadę , która doprowadza mnie do szału a mianowicie po nałożeniu na policzki po jakimś czasie mam czerwone kropki pudru.czyli cos musi być nie tak, osadzają się one nie ładnie na twarzy tak jakbym była źle pomalowana.Używam go na codzień do pracy ale na większe wyjścia niestety bym go niezaryzykowała.Jednak za tak niską cenę naprawdę jest ok.