L`biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

L`biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Pearl to doskonała kompozycja złożona z bogactwa morskich skarbów: kosztownych pereł i czystego kolagenu, zamkniętych w intensywnie regenerującej maseczce do włosów. Odbudowujące właściwości protein perłowych i kolagenu wzmocnią włosy i otoczą je drogocennym, perłowym blaskiem.
Proteiny perłowe - perły to jedna z największych tajemnic ukrytych w głębinach wód. Proteiny, z których są zbudowane, są odpowiednikiem naturalnej keratyny obecnej we włosach. Dzięki temu pielęgnują i odbudowują włosy oraz chronią je przed uszkodzeniami i przesuszeniem, utrzymując prawidłowe nawilżenie. Nadają im przepiękny, perłowy blask.
Kolagen morski - naturalnie pozyskiwane białko tworzy na włosach swoistą warstwę ochronną, która wspaniale wygładza, chroni i utrzymuje odpowiednie nawilżenie. Nadaje włosom elastyczność i aksamitny chwyt. Zwiększa ich objętość i odbudowuje naruszoną strukturę, przywracając im naturalną gładkość.
Efekt na włosach:
- odbudowa i intensywna regeneracja włosów,
- włosy wygładzone i aksamitne w dotyku,
- szlachetny, perłowy blask.

Całkiem przyjemna

Mam bardzo suche włosy, maski uwielbiam! Nakładam ja na około 15 min i odkrywam włosy ciepłym ręcznikiem.
Efekt
Włosy wyraźnie wygładzone, nie ma problemu z rozczesywaniem, włosy nie placza się i są błyszczące. Używam jej około 2-3 razy w tyg.
Dobry produkt, choć jak dla mnie mało wydajny co prawda mam bardzo gęste włosy i długie więc zależy od czupryny

Love-hale relationship

Maskę kupiłam, żeby spróbować czy będą z tego dzieci. Wyszło pół na pół. Produkt fajnie pachnie, konsystencja gęsta, biovaxowa, stylistyka opakowania obłędna. Jednak jeśli chodzi o działanie to bywa różnie. Włosy po masce stały się bardziej błyszczące, miękkie, plastyczne, ale.. bardziej spuszone. Przy innych Biovaxach nie doświadczyłam jeszcze podobnego efektu. Chociaż to nie znowu jakiś koniec świata, wystarczy kilka kropel olejku czy balsamu olea. Maska, chociaż luxurius, to cudów nie zdziałała. Wolę już zostać przy standardowych seriach, bo też cena za te mniejsze produkty jest powalająca.

Super, nic dodać nic ująć

Maska ślicznie pachnie, delikatnie i "fryzjersko" trochę, dla mnie na plus. Ma kremowo-biala konsystencję, a w niej drobinki, jest też gęsta. Producent zaleca nam użycie jej po umyciu włosów i podsuszeniu ich, a potem znowu splukanie produktu. Mnie niestety tak się nie chce, więc w sumie używam jej jako odżywki i zostawiam na parenascie minut. (W tym czasie myje resztę ciała itp). W tym wypadku również super działa. Włosy są gładkie, dobrze się rozczesuja, ale też ładnie wyglądają i wydawaja się nawilżone. Używam jej też jako dodatek do moich masek domowych z innymi składnikami.

Niby ok, ale zbyt lekka dla moich włosów

Oceniam wersję w tubie.
Bardzo lubię wszelkie Biovaxy, używam zamiennie różnych wersji, niektóre są naprawdę przebojowe ;) Tą konkretną kupiłam głównie ze względu na zawartość kolagenu, ponieważ moje włosy bardzo lubią się z tym składnikiem, i zyskują dzięki niemu dużo lepsze dociążenie, objętość i grubość.
Niestety, tutaj albo kolagenu jest mniej, albo to inny kolagen, niż ten, z którym miałam wcześniej styczność - w każdym razie ta maseczka działa na moje włosy dużo słabiej.

Najpierw jednak - pierwsze wrażenia :)
Tuba - wygodna, łatwa w wyciskaniu (miękki, elastyczny materiał), ładna wizualnie. Absolutnie da się ją postawić na widoku w łazience i nie będzie razić estetycznie.
Konsystencja - w sam raz, nie spływa, dobrze się wciera we włosy; formuła bardziej jak odżywka niż jak maska, nie tak gęsta.
Zapach - bardzo, bardzo mi się spodobał. Przypomina mi nieco perfumy, bo nie jest ani typowo dla odżywek owocowy, ani kwiatowy, raczej coś nietypowego, mocno słodkiego, ale nie w oczywisty sposób. Zapach bardzo wyraźny przy nakładaniu, a co dziwne przy spłukiwaniu zmienia się w bardziej wytrawny. Nie wyczuwam go za bardzo na włosach, jest wyrazisty najbardziej podczas aplikacji.

A samo działanie? Cóż, na pewno nie jest to 10/10. Ani nawet 8/10. Dla mnie - gdzieś w połowie skali: może się spodobać, ale raczej nie robi rewelacji, przynajmniej na moich włosach. Moje są lekkie, cienkie, bardzo dobrze służą ich wyglądowi lekko dociążające odżywki i maski. Ta owszem, wygładza, pielęgnuje włosy, ale tym, co mi przeszkadza, jest to, że pozostawia je bardzo lekkie, fruwające, w ogóle nie dociążone. Przywykłam do tego, że odżywki z kolagenem mocno pogrubiają wizualnie moje włosy, sprawiają, że w dotyku stają się bardziej "treściwe", grubsze (taki efekt daje mi choćby moja ulubiona Isana z kolagenem, za parę złotych). Tutaj - nic z tych rzeczy, włosy fruwają, są zbyt lekkie, żeby trzymać objętość i kształt, może nie są spuszone, ale sprawiają wrażenie cieniutkich i latających na wszystkie strony. Ten właśnie efekt sprawia, że nie wrócę już do tej maski, choć obiektywnie może być ok, na pewno dobrze robi na kondycję włosów, nawilża. Ale nie dla mnie.

Relacja ceny do jakości - nieco zawyżona, kupowałam na promocji, ale i tak miałam odżywki o silniejszym działaniu za niższą cenę.

Dla kogo? Może dla osób o włosach grubszych, bardziej sztywnych. Im na pewno nie zaszkodzi, że maseczka je dodatkowo zmiękczy. Moje są już miękkie i lekkie, a ta odżywka jeszcze to podkreśla. Choć faktycznie nadaje się do regeneracji włosów suchych i zniszczonych, bo poprawia ich stan.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Całkiem niezła

Jako jedna z niewielu maseczek nie obciążała i nie przetłuszczała mi włosów. Po w miarę regularnym stosowaniu miałam też wrażenie, że włosy są rzeczywiście wzmocnione. Dobra konsystencja, miły zapach. Wydajny, przy stosowaniu ok. raz na tydzień starczyło mi na kilka miesięcy. Cena dość wysoka, ale można trafić na promocje w Rossmannie.
Minusem jest to, że trzeba nakładać na ok. pół godziny po umyciu włosów a potem jeszcze spłukać, co wydłuża cały zabieg mycia dość znacząco - przed pójściem do pracy nie ma szans, bym stosowała. Ale może się jeszcze kiedyś skuszę.

Oblepia włosy...

Mam wersję w tubce, ale jest to raczej to samo - ten sam napis itd. Maseczka zostawia na moich włosach dziwny osad. Są czyms oblepione. A schnąc zamieniają się w jakiś puszek... Może przy dłuższym używaniu zauważę jakieś pozytywne działanie - gdyby tak sie stało, to poinformuję. Póki co jestem rozczarowana. Dodam, że mam włosy zniszczone rozjaśniaczem, może po prostu nie jest odpowiednia dla takich włosow(?)

Biowax

Oczywiście jestem wierna biowax-owi i nigdy nie byłam rozczarowana. Jednak maseczkę z perłami używałam pierwszy raz i uważam że jest rewelacyjna. Może nie dla wszystkich pasuję , bo nie każda kobieta się zgodzi. Jednym będzie pasować więcej, drugim mniej. Jednak mi pasuje formuła, zapach, wydajność i intensywność :)

intensywna odżywka

Moja druga ulubiona maska do włosów zaraz po złotej. Rozprowadza się bez problemu, nie przeciąża włosów, uelastycznia i regeneruje końcówki. Dość szybko się spłukuje. To raczej intensywna odżywka. Można stosować dość często na długich włosach.

Niestety w moim przypadku wystarcza na 4-5 razy. Trzymam na włosach około 10 minut. Nie próbowałam regenerować przy pomocy tej maski bardzo zniszczonych włosów.

L'biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Bardzo fajna i przyjemna maska... z resztą jak każda z tej firmy ... uwielbiam każdą ... nie potrafię wybrać jednej najlepszej ... potrafią zdziałać cuda jeśli ma się podejście do nich ... z pewnością nie pożałujecie ... warte swojej ceny i wypróbowania ...szczerze polecam !

W tej cenie- nic specjalnego.

Spodziewałam się po niej lepszego efektu. Ostatecznie otrzymałam pięknie pachnące włosy, poza tym- brak efektu.
Używałam jej na kilka sposobów. Siedziała na włosach kilkanaście minut, kilkadziesiąt minut, godzinę. Solo, z odżywką, z olejem, pod czepkiem i "na świeżym powietrzu". Żadna metoda nie przyniosła spektakularnych efektów. Włosy pachniały, ot co- nic poza tym.
Mimo wszystko za tę cenę miała nieco wyższe oczekiwania. Maseczka była mało wydajna, ale miała fajną konsystencję.

zwyklak

Mam długie, gęste, ciężkie, niskoporowate włosy. Tej maseczki używałam na kilka sposobów.
Przed myciem nakładałam na długość. Po zmyciu i nie nałożeniu odżywki włosy były trudne do rozczesania, ale miałam wrażenie, że są jakby lekkie, niczym nie obciążone, a przy tym były błyszczące i wyglądały na prawdę zdrowo.
Kiedy po myciu nałożyłam odżywkę nie widziałam żadnego działania maseczki.

Używałam ją też jako odżywkę po umyciu włosów. Zachowywała się przyzwoicie, jak każda niemal odżywka. Może delikatnie pomogła rozczesać włosy. Na pewno nie obciążała. Zostawiała za to bardzo intensywny zapach, który było czuć aż do kolejnego mycia.

Z walorów użytkowych maseczka ma gęstą konsystencję, kremowy kolor i wyraźnie zanurzone błyszczące drobinki, którym później na włosach nie widać wcale. Pachnie bardzo intensywnie, perfumeryjnie, może nawet lekko męsko. Zdarzały się dni, że ten zapach mnie denerwował, jednak na co dzień nie jest on męczący. Opakowanie jest wygodne, jednak produkt jest bardzo niewydajny. Jedna puszeczka starcza mi na około 4 użycia co przy normalnej cenie niemal 20zł uważam za słaby wynik. Mi udało się kupić dwa opakowania na promocji, gdzie kosztowała 9,99 i uważam, że tyle jest warta. Nie wiem czy kupię ją ponownie, pewnie nie. Znam tańsze i lepsze produkty.

Luksus dla włosów

Świetna maska, przy moim długich włosach sprawdza się bardzo dobrze- wygładza włosy, są bardzo miękkie, nie ma tez problemu z ich ułożeniem, również dobrze je nawilża. Samo opakowanie poręczne , zapach bardzo przyjemny. Cena trochę nieadekwatna do pojemności produktu. Z powodu małego opakowania nie ma niestety dołączonego czepka.