Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Pearl to doskonała kompozycja złożona z bogactwa morskich skarbów: kosztownych pereł i czystego kolagenu, zamkniętych w intensywnie regenerującej maseczce do włosów. Odbudowujące właściwości protein perłowych i kolagenu wzmocnią włosy i otoczą je drogocennym, perłowym blaskiem.
Proteiny perłowe - perły to jedna z największych tajemnic ukrytych w głębinach wód. Proteiny, z których są zbudowane, są odpowiednikiem naturalnej keratyny obecnej we włosach. Dzięki temu pielęgnują i odbudowują włosy oraz chronią je przed uszkodzeniami i przesuszeniem, utrzymując prawidłowe nawilżenie. Nadają im przepiękny, perłowy blask.
Kolagen morski - naturalnie pozyskiwane białko tworzy na włosach swoistą warstwę ochronną, która wspaniale wygładza, chroni i utrzymuje odpowiednie nawilżenie. Nadaje włosom elastyczność i aksamitny chwyt. Zwiększa ich objętość i odbudowuje naruszoną strukturę, przywracając im naturalną gładkość.
Efekt na włosach:
- odbudowa i intensywna regeneracja włosów,
- włosy wygładzone i aksamitne w dotyku,
- szlachetny, perłowy blask.

L'biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Bardzo fajna i przyjemna maska... z resztą jak każda z tej firmy ... uwielbiam każdą ... nie potrafię wybrać jednej najlepszej ... potrafią zdziałać cuda jeśli ma się podejście do nich ... z pewnością nie pożałujecie ... warte swojej ceny i wypróbowania ...szczerze polecam !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575416].usefull || 0 }}% pomocna.

W tej cenie- nic specjalnego.

Spodziewałam się po niej lepszego efektu. Ostatecznie otrzymałam pięknie pachnące włosy, poza tym- brak efektu.
Używałam jej na kilka sposobów. Siedziała na włosach kilkanaście minut, kilkadziesiąt minut, godzinę. Solo, z odżywką, z olejem, pod czepkiem i "na świeżym powietrzu". Żadna metoda nie przyniosła spektakularnych efektów. Włosy pachniały, ot co- nic poza tym.
Mimo wszystko za tę cenę miała nieco wyższe oczekiwania. Maseczka była mało wydajna, ale miała fajną konsystencję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551426].usefull || 0 }}% pomocna.

zwyklak

Mam długie, gęste, ciężkie, niskoporowate włosy. Tej maseczki używałam na kilka sposobów.
Przed myciem nakładałam na długość. Po zmyciu i nie nałożeniu odżywki włosy były trudne do rozczesania, ale miałam wrażenie, że są jakby lekkie, niczym nie obciążone, a przy tym były błyszczące i wyglądały na prawdę zdrowo.
Kiedy po myciu nałożyłam odżywkę nie widziałam żadnego działania maseczki.

Używałam ją też jako odżywkę po umyciu włosów. Zachowywała się przyzwoicie, jak każda niemal odżywka. Może delikatnie pomogła rozczesać włosy. Na pewno nie obciążała. Zostawiała za to bardzo intensywny zapach, który było czuć aż do kolejnego mycia.

Z walorów użytkowych maseczka ma gęstą konsystencję, kremowy kolor i wyraźnie zanurzone błyszczące drobinki, którym później na włosach nie widać wcale. Pachnie bardzo intensywnie, perfumeryjnie, może nawet lekko męsko. Zdarzały się dni, że ten zapach mnie denerwował, jednak na co dzień nie jest on męczący. Opakowanie jest wygodne, jednak produkt jest bardzo niewydajny. Jedna puszeczka starcza mi na około 4 użycia co przy normalnej cenie niemal 20zł uważam za słaby wynik. Mi udało się kupić dwa opakowania na promocji, gdzie kosztowała 9,99 i uważam, że tyle jest warta. Nie wiem czy kupię ją ponownie, pewnie nie. Znam tańsze i lepsze produkty.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551066].usefull || 0 }}% pomocna.
Grzywka na jeden wieczór

Luksus dla włosów

Świetna maska, przy moim długich włosach sprawdza się bardzo dobrze- wygładza włosy, są bardzo miękkie, nie ma tez problemu z ich ułożeniem, również dobrze je nawilża. Samo opakowanie poręczne , zapach bardzo przyjemny. Cena trochę nieadekwatna do pojemności produktu. Z powodu małego opakowania nie ma niestety dołączonego czepka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459172].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Plusy:
- pogrubienie włosów,
- silne nabłyszczenie włosów,
- miękkie w dotyku,
- "prostuje" włosy,
- łatwo dostępna,
- wydajna,
- wygodne, estetyczne opakowanie,
- zapach,
Wady:
- można przeproteinować włosy przy nieumiejętność obserwacji włosów,
- cena,
- nie nadaje objętości,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335051].usefull || 0 }}% pomocna.

Za mała pojemność.

Mam długie włosy, delikatne, łamilwe. Nakładam ją na minimum 20 minut. Maseczka pozostawia je nawilżone, miłe w dotyku. Nie mam po jej zastosowaniu problemów z rozczesywaniem. Maseczka zawiera perłowe drobinki, które dodaja skórze blasku. Jednak cena w stosunku do pojemności jest zdecydowanie zbyt wysoka. Przy moich włosach starcza na zaledwie kilka użyć, dlatego nie kupię jej ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332586].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoje zadanie w przyjemny sposób.

Na wstępie mojej recenzji poinformuję iż moje włosy są rozjaśniane do blondu, poziom 10-11. Są przesuszone oraz łamliwe. Bez prostownicy tworzą sianowatą szopę ;) . Podczas pierwszego użycia maski umyłam je szamponem Green Pharmacy rumiankowy. Nałożyłam ją na mokre włosy i owinęłam ręcznikiem. Trzymałam ok 15 min po czym spłukałam ciepłą wodą. Pierwsze wrażenia. Włosy podczas spłukiwania były miękkie i śliskie. Zapach przyjemny, nie drażnił mnie ani nie był przytłaczający. Po osuszeniu włosów nałożyłam na końce krem bez spłukiwania tej samej firmy (serii kolagen i perły jak maska). Podczas suszenia już czułam zmianę. Włosy były miększe, gładsze w dotyku oraz delikatnie nabrały połysku. Nie użyłam prostownicy bo włosy pierwszy raz od długiego czasu nie stały się postrzępioną szopą :-o. Były naprawdę fajne. Jak na rozjaśnione, zniszczone włosy jestem bardzo zadowolona. Nałożyłam na nie jeszcze odrobinkę jedwabiu i teraz rozkoszuję się ich miękkością oraz zapachem. Naprawdę do włosów mojego typu bardzo polecam te produkty. Oleokrem Biovax również, bo po użyciu maski fajnie ujarzmia przesuszone i zniszczone włosy. Ale pamiętajcie. Maska jest dość ciężka. Ososbiście będę jej używać raz na trzy dni. Jeśli macie naturalne włosy może wam je mocno obciążyć! Moje rozjaśnione wręcz przeciwnie chłoną wszelkie obciążenia ;) Polecam wszystkim dziewczynom które mają rozjaśnione i zniszczone włosy. Minusem jest tylko wielkość opakowania i wygórowana za nie cena. Trzeba szukać promocji żeby się opłacało kupić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281406].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona maseczka

Jest to jedna z moich ulubionych masek, cuudownie pachnie i jest idealnym rozwiązaniem na przesuszone włosy i rozdwojone końcówki. Po użyciu maski włosy są gładkie i łatwo się rozczesują. Jedynym minusem jest małe opakowanie;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264181].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek gdy przeciażę swoje włosy.

Mam długie, niskoporowate, cienkie włosy, szybko przetłuszczające się u nasady, trochę przesuszające się na końcach. Ta maska ratuje mnie gdy przesadzę z odżywkami emolientowymi. Już jedno użycie pomaga zlikwidować przeciążenie włosów - z oklapniętych strąków zmieniają się w sypkie i puszyste. Myślę że stosowanie jej solo przez dłuższy czas mogłoby spowodować przeproteinowanie włosów.
Podoba mi się zapach produktu, jest delikatny, ale raczej męski więc nie każdemu może przypaść do gustu.
Nie przeszkadza mi mała ilość tej odżywki, bo nie stosuję jej codziennie i nie na całe włosy. Jedno opakowanie spokojnie wystarcza mi na około 1,5-2 mce. Jednak cena ze względu na małą objętość mogłaby być niższa i za to obniżam ocenę.
Jeśli chodzi o działanie jako równowaga dla odżywek nawilżających - nie mam zastrzeżeń.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219713].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Bardzo lubię maski firmy Biovax. Mają bardzo przyjemne składy i dobrze sprawdzają się na moich włosach. W dodatku nie maja wygórowanej ceny. Niestety co do tej maski mam trochę mieszane uczucia.

Plusy:
- Przyjemna konsystencja: Produkt nie spływa z włosów, potrzeba niewielkiej ilości, aby pokryć nim całe włosy
- Dobra dostępność: Widziałam ją w Rossmannie oraz w aptekach
- Zazwyczaj ładnie wygładza, dociąża oraz nawilża włosy
- Wydajność

Minusy:
- Małe opakowanie
- Jak na firmę Biovax cena jest dość wysoka
- Zapach, który kompletnie nie przypadł mi do gustu
- Zdarzało jej się moje włosy spuszyć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211068].usefull || 0 }}% pomocna.