L'biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Pearl to doskonała kompozycja złożona z bogactwa morskich skarbów: kosztownych pereł i czystego kolagenu, zamkniętych w intensywnie regenerującej maseczce do włosów. Odbudowujące właściwości protein perłowych i kolagenu wzmocnią włosy i otoczą je drogocennym, perłowym blaskiem.
Proteiny perłowe - perły to jedna z największych tajemnic ukrytych w głębinach wód. Proteiny, z których są zbudowane, są odpowiednikiem naturalnej keratyny obecnej we włosach. Dzięki temu pielęgnują i odbudowują włosy oraz chronią je przed uszkodzeniami i przesuszeniem, utrzymując prawidłowe nawilżenie. Nadają im przepiękny, perłowy blask.
Kolagen morski - naturalnie pozyskiwane białko tworzy na włosach swoistą warstwę ochronną, która wspaniale wygładza, chroni i utrzymuje odpowiednie nawilżenie. Nadaje włosom elastyczność i aksamitny chwyt. Zwiększa ich objętość i odbudowuje naruszoną strukturę, przywracając im naturalną gładkość.
Efekt na włosach:
- odbudowa i intensywna regeneracja włosów,
- włosy wygładzone i aksamitne w dotyku,
- szlachetny, perłowy blask.

Całkiem niezła

Jako jedna z niewielu maseczek nie obciążała i nie przetłuszczała mi włosów. Po w miarę regularnym stosowaniu miałam też wrażenie, że włosy są rzeczywiście wzmocnione. Dobra konsystencja, miły zapach. Wydajny, przy stosowaniu ok. raz na tydzień starczyło mi na kilka miesięcy. Cena dość wysoka, ale można trafić na promocje w Rossmannie.
Minusem jest to, że trzeba nakładać na ok. pół godziny po umyciu włosów a potem jeszcze spłukać, co wydłuża cały zabieg mycia dość znacząco - przed pójściem do pracy nie ma szans, bym stosowała. Ale może się jeszcze kiedyś skuszę.

Oblepia włosy...

Mam wersję w tubce, ale jest to raczej to samo - ten sam napis itd. Maseczka zostawia na moich włosach dziwny osad. Są czyms oblepione. A schnąc zamieniają się w jakiś puszek... Może przy dłuższym używaniu zauważę jakieś pozytywne działanie - gdyby tak sie stało, to poinformuję. Póki co jestem rozczarowana. Dodam, że mam włosy zniszczone rozjaśniaczem, może po prostu nie jest odpowiednia dla takich włosow(?)

Biowax

Oczywiście jestem wierna biowax-owi i nigdy nie byłam rozczarowana. Jednak maseczkę z perłami używałam pierwszy raz i uważam że jest rewelacyjna. Może nie dla wszystkich pasuję , bo nie każda kobieta się zgodzi. Jednym będzie pasować więcej, drugim mniej. Jednak mi pasuje formuła, zapach, wydajność i intensywność :)

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

intensywna odżywka

Moja druga ulubiona maska do włosów zaraz po złotej. Rozprowadza się bez problemu, nie przeciąża włosów, uelastycznia i regeneruje końcówki. Dość szybko się spłukuje. To raczej intensywna odżywka. Można stosować dość często na długich włosach.

Niestety w moim przypadku wystarcza na 4-5 razy. Trzymam na włosach około 10 minut. Nie próbowałam regenerować przy pomocy tej maski bardzo zniszczonych włosów.

L'biotica, Biovax Pearl, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Bardzo fajna i przyjemna maska... z resztą jak każda z tej firmy ... uwielbiam każdą ... nie potrafię wybrać jednej najlepszej ... potrafią zdziałać cuda jeśli ma się podejście do nich ... z pewnością nie pożałujecie ... warte swojej ceny i wypróbowania ...szczerze polecam !

W tej cenie- nic specjalnego.

Spodziewałam się po niej lepszego efektu. Ostatecznie otrzymałam pięknie pachnące włosy, poza tym- brak efektu.
Używałam jej na kilka sposobów. Siedziała na włosach kilkanaście minut, kilkadziesiąt minut, godzinę. Solo, z odżywką, z olejem, pod czepkiem i "na świeżym powietrzu". Żadna metoda nie przyniosła spektakularnych efektów. Włosy pachniały, ot co- nic poza tym.
Mimo wszystko za tę cenę miała nieco wyższe oczekiwania. Maseczka była mało wydajna, ale miała fajną konsystencję.

zwyklak

Mam długie, gęste, ciężkie, niskoporowate włosy. Tej maseczki używałam na kilka sposobów.
Przed myciem nakładałam na długość. Po zmyciu i nie nałożeniu odżywki włosy były trudne do rozczesania, ale miałam wrażenie, że są jakby lekkie, niczym nie obciążone, a przy tym były błyszczące i wyglądały na prawdę zdrowo.
Kiedy po myciu nałożyłam odżywkę nie widziałam żadnego działania maseczki.

Używałam ją też jako odżywkę po umyciu włosów. Zachowywała się przyzwoicie, jak każda niemal odżywka. Może delikatnie pomogła rozczesać włosy. Na pewno nie obciążała. Zostawiała za to bardzo intensywny zapach, który było czuć aż do kolejnego mycia.

Z walorów użytkowych maseczka ma gęstą konsystencję, kremowy kolor i wyraźnie zanurzone błyszczące drobinki, którym później na włosach nie widać wcale. Pachnie bardzo intensywnie, perfumeryjnie, może nawet lekko męsko. Zdarzały się dni, że ten zapach mnie denerwował, jednak na co dzień nie jest on męczący. Opakowanie jest wygodne, jednak produkt jest bardzo niewydajny. Jedna puszeczka starcza mi na około 4 użycia co przy normalnej cenie niemal 20zł uważam za słaby wynik. Mi udało się kupić dwa opakowania na promocji, gdzie kosztowała 9,99 i uważam, że tyle jest warta. Nie wiem czy kupię ją ponownie, pewnie nie. Znam tańsze i lepsze produkty.

Luksus dla włosów

Świetna maska, przy moim długich włosach sprawdza się bardzo dobrze- wygładza włosy, są bardzo miękkie, nie ma tez problemu z ich ułożeniem, również dobrze je nawilża. Samo opakowanie poręczne , zapach bardzo przyjemny. Cena trochę nieadekwatna do pojemności produktu. Z powodu małego opakowania nie ma niestety dołączonego czepka.

Całkiem dobra

Plusy:
- pogrubienie włosów,
- silne nabłyszczenie włosów,
- miękkie w dotyku,
- "prostuje" włosy,
- łatwo dostępna,
- wydajna,
- wygodne, estetyczne opakowanie,
- zapach,
Wady:
- można przeproteinować włosy przy nieumiejętność obserwacji włosów,
- cena,
- nie nadaje objętości,

Za mała pojemność.

Mam długie włosy, delikatne, łamilwe. Nakładam ją na minimum 20 minut. Maseczka pozostawia je nawilżone, miłe w dotyku. Nie mam po jej zastosowaniu problemów z rozczesywaniem. Maseczka zawiera perłowe drobinki, które dodaja skórze blasku. Jednak cena w stosunku do pojemności jest zdecydowanie zbyt wysoka. Przy moich włosach starcza na zaledwie kilka użyć, dlatego nie kupię jej ponownie.

Spełnia swoje zadanie w przyjemny sposób.

Na wstępie mojej recenzji poinformuję iż moje włosy są rozjaśniane do blondu, poziom 10-11. Są przesuszone oraz łamliwe. Bez prostownicy tworzą sianowatą szopę ;) . Podczas pierwszego użycia maski umyłam je szamponem Green Pharmacy rumiankowy. Nałożyłam ją na mokre włosy i owinęłam ręcznikiem. Trzymałam ok 15 min po czym spłukałam ciepłą wodą. Pierwsze wrażenia. Włosy podczas spłukiwania były miękkie i śliskie. Zapach przyjemny, nie drażnił mnie ani nie był przytłaczający. Po osuszeniu włosów nałożyłam na końce krem bez spłukiwania tej samej firmy (serii kolagen i perły jak maska). Podczas suszenia już czułam zmianę. Włosy były miększe, gładsze w dotyku oraz delikatnie nabrały połysku. Nie użyłam prostownicy bo włosy pierwszy raz od długiego czasu nie stały się postrzępioną szopą :-o. Były naprawdę fajne. Jak na rozjaśnione, zniszczone włosy jestem bardzo zadowolona. Nałożyłam na nie jeszcze odrobinkę jedwabiu i teraz rozkoszuję się ich miękkością oraz zapachem. Naprawdę do włosów mojego typu bardzo polecam te produkty. Oleokrem Biovax również, bo po użyciu maski fajnie ujarzmia przesuszone i zniszczone włosy. Ale pamiętajcie. Maska jest dość ciężka. Ososbiście będę jej używać raz na trzy dni. Jeśli macie naturalne włosy może wam je mocno obciążyć! Moje rozjaśnione wręcz przeciwnie chłoną wszelkie obciążenia ;) Polecam wszystkim dziewczynom które mają rozjaśnione i zniszczone włosy. Minusem jest tylko wielkość opakowania i wygórowana za nie cena. Trzeba szukać promocji żeby się opłacało kupić.

ulubiona maseczka

Jest to jedna z moich ulubionych masek, cuudownie pachnie i jest idealnym rozwiązaniem na przesuszone włosy i rozdwojone końcówki. Po użyciu maski włosy są gładkie i łatwo się rozczesują. Jedynym minusem jest małe opakowanie;)