L`biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

L`biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Caviar intensywnie nawilża i ochroni włosy. Zamknięte w regenerującej maseczce, zapewnią włosom pielęgnację, która podkreśli ich piękno i doda im blasku.
Ekstrakt z kawioru - chroni je przed utratą koloru i zachowuje ich młodość. Aminokwasy i lipidy kontrolują poziom nawilżenia włosów i wygładzają ich powierzchnię, dodając im szlachetnego połysku.
Złote algi - wykazują aktywność przeciwko promieniowaniu UV, chroniąc włosy przed fotostarzeniem.

nic nie robi

Tak samo szampon z tej serii, jak i ta maska są do niczego. Do tego są to produkty trochę droższe niż inne drogeryjne maski czy szampony.

-męski zapach
-nic nie robi
-mało wydajna
-droższa
-plącze włosy
-obciąża
-nie wygładza

Słaba maseczka

Ta maseczka to nieporozumienie jak dla mnie. Miała być luksusowa i świetna, a moje włosy wcale nie wyglądały po niej lepiej... Jestem zawiedziona :(
Plusem jest piekne opakowanie i piekny zapach, ale jak dla mnie to zbyt malo aby moc cieszyc sie ta maseczka.

Przyjemna

Kupiłam ją w promocji, gdy szukałam czegoś na szybko - miałam wersję w tubce, ale o tej samej pojemności. Całkiem dobry wybór.

Maseczka jest bardzo kremowa, opalizująca i ładnie pachnie. Nie oblepia i nie spływa z włosów, ale ważniejsze jest to, że faktycznie działa. Aplikowałam ją każdorazowo na 10-15 minut i za każdym razem po spłukaniu miałam śliskie, miękkie, błyszczące włosy. Stosowałam ją na przemian z innymi produktami, więc nie wiem, czy działanie utrzymuje się przy używaniu non stop pod rząd. Jednak sięgając po nią co jakiś czas, byłam bardzo zadowolona.

Jedyne zarzuty to niewielka pojemność i niezbyt duża wydajność - fakt, mam włosy do pasa, ale tego produktu każdorazowo schodziło mi naprawdę sporo w porównaniu do innych maseczek. Mimo to polecam, warto upolować w promocji.

Efekt od pierwszego użycia

Produkt dostałam od znajomej. Zaciekawiona opisem zabrałam się za testowanie. Pierwsze wrażenie było dobre. Zapach fajny, gęsta kremowa konsystencja, drobinki kawioru. Poza tym ładne opakowanie. Więcej poniżej.

bardzo dobra, ale obciąża

Wiele dobrego słyszałam p maseczkach z Biovax, a trafiła się promocja, więc postanowiłam spróbować. Mam włosy cienkie, przetłuszczające, ale w czasie, gdy nabyłam maskę były po tygodniowej kąpieli słonecznej i był naprawdę suche. Stosowałam przez miesiąc, dwa razy w tygodniu i na tyle starczyła mi jedna tuba. Nie wiem, czy kupię ponownie, z uwagi na obciążenie itrudność w ujarzmieniu włosów po niej.

Jestem na TAK!

Maseczka obiecuje nawilżenie i to robi! Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że moje włosy są ładnie dociążone, a końcówki nawilżone. Dodatkowo maseczka zawiera w sobie delikatne drobinki, które po zastosowaniu pięknie błyszczą na włosach. Zapach jest przyjemny i długo utrzymuje się na włosach.

Bardzo dobra.

Opakowanie eleganckie ,przyciaga uwage.
Konsystencja gesta,bogata,nie splywa z wlosow.
Zapach przyjemny ,dlugo utrzymuje sie na wlosach.
Dziala dobrze i szybko niezaleznie od tego na ile minut ja naloze.
Dziala bardzo dobrze co widac juz od 1 uzycia.
Przede wszystkim nawilza. Wlosy latwo sie rozczesuja,sa miekkie, jedwabiscie gladkie. Po kilku uzyciach odzyskuja blask i zdrowy wyglad.
Pojemnosc mala a cena wysoka ale za takie efekty warto.
Zero rozczarowania,widze w niej same plusy. A uwierzcie ,moje wlosy sa dosc kaprysne.

Daje poczucie luksusu

Maskę kupiłam w Rossmannie. Opakowanie jest bardzo ładne ale troszkę zbyt małe w stosunku do ceny. Konsystencja kremowa, gęsta z małymi czarnymi drobinkami. Zapach- piękny, luksusowy, orientalny, pozostaje na włosach. Kolejny plus za skład. Maska ułatwia rozczesywanie, włosy są błyszczące i gładkie, ale nie jest to efekt długofalowy.

Uczucie luksusu

Nie wiem czemu, używając tej maski mam uczucie używania produktu luksusowego. Nie jest tania, ale też nie tak droga na jaką się wydaje. Moje włosy po niej pięknie błyszczą i są nawilżone. Jedna z najlepszych maseczek, jakie miałam, a przerobiłam ich naprawdę sporo. Polecam!

Godna polecenia maseczka

Bardzo dobra maska, godna polecenia. Już po kilku zastosowaniach zauważalna jest duża zmiana. Włosy są nawilżone, bardziej miękkie i łatwo się rozczesują. Maska jest rewelacyjna!
Zalety:
+ odżywia
+ wygładza
+ nawilża
+ wpływa na poprawę kondycji włosów
+ przyjemna konsystencja
+ piękny zapach
+ wydajna
Wady:
- niewygodne opakowanie

przyjemna ale bez szału

Włosy po użyciu tej maski są nawilżone i miękkie,jednak do bardzo suchych włosów nie bardzo się sprawdzi,bo działa raczej jak odżywka,a nie bogata maska. Najbardziej brakuje mi w niej dociążenia, włosy mimo miękkości bardzo się elektryzują,więc konieczne było użycie po niej odżywki w sprayu.

Moja ulubiona

maska intensywnie regenerująca , ratunek dla przesuszonych włosów zamknięty w niewielkim pudełeczku , różnicę czuć już po jednym użyciu , włosy są błyszczące i miękkie w dotyku , maska nie przeciąża włosów i jest bez SLS i parabenów. Polecam , szczególnie dla tych co lubią rozpieszczać swoje włosy