L'biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

L'biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Caviar intensywnie nawilża i ochroni włosy. Zamknięte w regenerującej maseczce, zapewnią włosom pielęgnację, która podkreśli ich piękno i doda im blasku.
Ekstrakt z kawioru - chroni je przed utratą koloru i zachowuje ich młodość. Aminokwasy i lipidy kontrolują poziom nawilżenia włosów i wygładzają ich powierzchnię, dodając im szlachetnego połysku.
Złote algi - wykazują aktywność przeciwko promieniowaniu UV, chroniąc włosy przed fotostarzeniem.

Jestem na TAK!

Maseczka obiecuje nawilżenie i to robi! Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że moje włosy są ładnie dociążone, a końcówki nawilżone. Dodatkowo maseczka zawiera w sobie delikatne drobinki, które po zastosowaniu pięknie błyszczą na włosach. Zapach jest przyjemny i długo utrzymuje się na włosach.

Bardzo dobra.

Opakowanie eleganckie ,przyciaga uwage.
Konsystencja gesta,bogata,nie splywa z wlosow.
Zapach przyjemny ,dlugo utrzymuje sie na wlosach.
Dziala dobrze i szybko niezaleznie od tego na ile minut ja naloze.
Dziala bardzo dobrze co widac juz od 1 uzycia.
Przede wszystkim nawilza. Wlosy latwo sie rozczesuja,sa miekkie, jedwabiscie gladkie. Po kilku uzyciach odzyskuja blask i zdrowy wyglad.
Pojemnosc mala a cena wysoka ale za takie efekty warto.
Zero rozczarowania,widze w niej same plusy. A uwierzcie ,moje wlosy sa dosc kaprysne.

Daje poczucie luksusu

Maskę kupiłam w Rossmannie. Opakowanie jest bardzo ładne ale troszkę zbyt małe w stosunku do ceny. Konsystencja kremowa, gęsta z małymi czarnymi drobinkami. Zapach- piękny, luksusowy, orientalny, pozostaje na włosach. Kolejny plus za skład. Maska ułatwia rozczesywanie, włosy są błyszczące i gładkie, ale nie jest to efekt długofalowy.

Uczucie luksusu

Nie wiem czemu, używając tej maski mam uczucie używania produktu luksusowego. Nie jest tania, ale też nie tak droga na jaką się wydaje. Moje włosy po niej pięknie błyszczą i są nawilżone. Jedna z najlepszych maseczek, jakie miałam, a przerobiłam ich naprawdę sporo. Polecam!

Godna polecenia maseczka

Bardzo dobra maska, godna polecenia. Już po kilku zastosowaniach zauważalna jest duża zmiana. Włosy są nawilżone, bardziej miękkie i łatwo się rozczesują. Maska jest rewelacyjna!
Zalety:
+ odżywia
+ wygładza
+ nawilża
+ wpływa na poprawę kondycji włosów
+ przyjemna konsystencja
+ piękny zapach
+ wydajna
Wady:
- niewygodne opakowanie

przyjemna ale bez szału

Włosy po użyciu tej maski są nawilżone i miękkie,jednak do bardzo suchych włosów nie bardzo się sprawdzi,bo działa raczej jak odżywka,a nie bogata maska. Najbardziej brakuje mi w niej dociążenia, włosy mimo miękkości bardzo się elektryzują,więc konieczne było użycie po niej odżywki w sprayu.

Moja ulubiona

maska intensywnie regenerująca , ratunek dla przesuszonych włosów zamknięty w niewielkim pudełeczku , różnicę czuć już po jednym użyciu , włosy są błyszczące i miękkie w dotyku , maska nie przeciąża włosów i jest bez SLS i parabenów. Polecam , szczególnie dla tych co lubią rozpieszczać swoje włosy

Nie dla mnie

Jak dla mnie nie jest skuteczna. Używałam pod czepek i ze 2 x tak na 5 min ale to niezbyt dobra maska dla moich włosów. Puszyła, nie przetłuszczała, nie nawilżała i nie było intensywnej regeneracji. Podsumować mogę że jest jak zwykła odżywka. Po 4 x to używałam jej byle by zużyć. Dobrze że z promocji. Normalna cena nie adekwatna w moim odczuciu co do jakości.

Gładkość

Maska idealnie wygładza moje włosy i sprawia że są niesamowicie śliskie, sypkie i mega wygładzone. Posiada bardzo intensywny, bogaty zapach, który długo się utrzymuje na włosach i jest wyczuwalny przez cały dzien, niczym dobre perfumy..
Mimo małej pojemności bardzo wydajna.

Caviar Maska

Chyba nie jestem w stanie wymienić nazwy jakiejkolwiek marki, której choćby jeden produkt mnie nie zawiódł, czy też nie spełnił oczekiwań. Na pewno wyjątkiem jest tutaj Biovax, szczególnie produkty do włosów, pośród których WSZYSTKIE u mnie się sprawdziły.

Zacznę od ogólnej pochwały całej linii kosmetyków do włosów, bo moim zdaniem znaczna część z nich ma działanie zbliżone do profesjonalnych produktów, zaś cena i wydajność są na poziomie drogeryjnym, co jest naprawdę ogromnym atutem.

Jeśli chodzi o samą maskę, to na pierwszy rzut oka idzie design opakowania i zapach, które naprawdę już przy pierwszym kontakcie napawają nas nadzieją, że będziemy obcować z profesjonalnym produktem, lub bardzo zbliżonym jakościowo. Zapach jest raczej intensywny, bardzo ładny, nie jestem dobra w interpretacji i porównywaniu więc i tym razem nie będę tego robiła. Dość długo pozostaje na włosach, co w przypadku moich jest na prawdę sukcesem, bo moje włosy raczej nie przyjmują zapachu z masek, czy odżywek- nie mówiąc już o szamponach.

Konsystencja jest wprost idealna. Nie jest zbyt tępa, ani zbyt rzadka. Dzięki temu nie tylko świetnie rozprowadza się na włosach, ale i jest wydajna bo nie trzeba zużywać jej dużo, aby pokryć włosy.

Jeśli chodzi o działanie- powtórzę się: nic nie działa lepiej na moje włosy, niż maski Biovax. Mam włosy grube, długie, rozjaśniane i raczej sztywne i wysokoporowate, co za tym idzie bardzo trudno sprawić, aby były lejące, dociążone, wygładzone, błyszczące- a przy tym nie wydawały się przyklapnięte, przetłuszczone i "bez życia". Tej maseczce się to udaje. Mało tego, nie jest to krótkotrwały efekt, który zapewniają nam silikony, skład jest zbombardowany mega dobroczynnymi składnikami dla włosów. Dzięki temu wyglądają one dużo lepiej już po jednej aplikacji, a przy regularnym stosowaniu rzeczywiście włoski wyglądają lepiej, a ich kondycja poprawia się.

Już wcześniej wspominałam o składzie, znajdziemy w nim wysoko dobroczynne produkty, nie musimy jednak martwić się o to, że w składzie jest nadmiar szkodliwych dla naszych włosków produktów. Producent skutecznie zadbał o to, aby skład był na naprawdę wysokim poziomie.

Wydaje mi się, że już o tym wspomniałam, ale to jednak zasługuje na szczególną uwagę. Ta maska jest bardzo wydajna, do tego w promocji można ją kupić za naprawdę niską cenę, dla mnie to "włosowa perełka" pod względem stosunku jakości i wydajności do ceny.

+odżywia
+wygładza
+nawilża
+dociąża
+poprawia wizualnie kondycję włosów
+poprawia faktyczną kondycję włosów przy regularnym stosowaniu
+idealna konsystencja
+piękny zapach
+wydajność
+bardzo niska cena w stosunku do jakości(zwłaszcza, gdy kupujemy na promocji)
+nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się włosów

-nie zanotowałam

Dla mnie jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza maska z rodziny Biovax, szczególnie sprawdzi się u osób, których włosy są suche, zniszczone- z natury, czy też po zabiegach fryzjerskich.

Godna uwagi

Używam jej dwa razy w tygodniu. Pewnie używałabym częściej, ale trochę zachodu z nią jest.
Trzeba umyć włosy nałożyć najlepiej na minimum kwadrans i spłukać.
Maseczka jest średniej gęstości. Zamknięta w pudełeczku ze zdejmowanym wieczkiem. Średnio podoba mi się to grzebanie w pudełku, ale efekt odsuwa w cień te drobne manamenty. Zapach do przyjemnych nie należy , ale można znieść, ponieważ jest słabo wyczuwalny.
Co do działania; maska dobrze trzyma się na włosach . Mam włosy do ramion, więc spinam je później spinką . Po spłukaniu włosy są bardzo mięciutkie, delikatne i bardzo dobrze wyglądają. Nie zauważyłam aby maseczka miała wpływ na przetłuszczanie /nie zmniejsza i nie zwiększa/ i układanie.
Raz spłukałam po ok 2 minutach i efekt był zdecydowanie słabszy, więc warto poświęcić tej maseczce więcej czasu.

Czy do niej wrócę ? Tak wrócę , ale dla lepszego działania zakupię całą serię.

Najlepsza

Włosy mam zniszczone często farbowane szukałam czegoś w rozsądnej cenie, wydajnego i ładne pachnącego. Znalazłam! Seria tych masek jest cudowna. Na włosach trzymam ok 30min do 1h. Pachnie rewelacyjnie jeszcze na drugi dzień co zadko się zdarza w przypadkach innych firm. Jest wydajna wystarczy mała ilość do nałożenia na całą długość ja mam wlosy do ramion. Włosy są miękkie puszyste lśniąca poprostu nietylko wyglądają ale sa zadbane. :)