L'biotica, Biovax Orchid, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

L'biotica, Biovax Orchid, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Biovax Orchid łączy w sobie najdroższe ekstrakty ze świata flory, wykorzystując cenne właściwości najrzadziej występujących gatunków. Ich niezwykłe przymioty sprawią, że włosy nabiorą niespotykanej miękkości. Ukryte w intensywnie regenerującej maseczce, wydobędą z Twoich włosów piękno i zjawiskowy blask.
Ekstrakt z purpurowej orchidei - wyciąg z tych egzotycznych, królewskich kwiatów działa wyjątkowo nawilżająco i zmiękczająco na włosy. Hamuje również działanie wolnych rodników, przyczyniając się do dłuższego zachowania młodości włosów.
Wyciąg z białych trufli - jeden z najrzadszych komponentów na świecie, symbol prestiżu i wyrafinowanego smaku. Należy do najbogatszych źródeł witamin z grupy B, działających na włosy upiększająco i wzmacniająco. Poprawia wytrzymałość włosów, chroni przed kruchością i łamliwością. Dzięki bogactwu soli mineralnych i aminokwasów, dogłębnie odżywia i nawilża włosy, wydobywając ich naturalne piękno i blask.
Efekt na włosach:
- wyjątkowo miękkie, intensywnie zregenerowane włosy,
- włosy nawilżone i odżywione,
- piękno i zjawiskowy blask.

jest zbędna

Kosmetyk nie robi za dużo z włosami. Wole standardowe maseczki z Biovax. Ta niestety nie przypadła mi do gustu.

Cena jest o wiele za wysoka zważywszy na wydajność (max 8-10 użyć).

Co do działania: nie robi nic z włosami ! Nie widze żadnych efektów - mimo tego że trzymałam ją zawsze na włosach 20-30 min. Włosy są po wysuszeniu co prawda miękkie ale strasznie spuszone i nie poddatne na układanie. Uważam że wiele zwykłych ODŻYWEK ma bardziej widoczne działanie niż ta maska.

Spodziewałam się więcej po firmie Biovax bo naprawde lubie maski tej firmy. No niestety tym razem im nie wyszło.

Plus za zapach bo jest naprawde bardzo ładny.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

sama nie wiem...

Na mnie się nie sprawdził. Kupiłam ten produkt w promocji za 11.99, lubię odżywki Biovax a ten opis na opakowaniu...no cos wspaniałego. Czego to tam producent nie dodał, nie naobiedywał... Lubię pięknie pachnące odżywki, kiedy ją zobaczyłam myslałam, że po otwarciu poczuje delikatny zapach orchidei. Niestety poczułam duszący i drażniący smrodek :( Już mi się to nie podobało. Po użyciu moje cienkie włosy do ramion wyglądały jakby były tłuste, nie ma efektu lekkich sypkich włosów. Włosy są faktycznie nawilzone, ale wyglądają nieświezo. I w dodatku ta cena... ok. 18 zł bez promocji za 125 ml(!)

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Cudo, ale ta cena...

Kupiona z ciekawości. Do tej pory jest to pierwsza maska tej marki, która sprawdziła się na moich włosach.
+ nawilża
+ wygładza
+ łatwiej rozczesać
+ nadaje połysk
+ piękny zapach
Minusy jednak są duże - stosunek ceny do pojemności. 100ml cudu kosztuje prawie 18zł! Toż to zdzierstwo! :( Maska w sumie wystarcza na ok 5-6 użyć. Przede mną jeszcze dwa. Mam włosy za łopatki... Cienkie, słabe, mało ich. Nie wiem, jak posiadaczki większej czupryny przełkną taką cenę.
Czy kupię? Ciężko powiedzieć. Jeśli pojawi się w jakiejś promocji, to pewnie tak, ale w takiej cenie - niestety podziękuję, wolę kupić litr Scandic Line.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

REWELACJA !!!

Prawde mówiąc kupiłam ten krodukt,gdyż bardzo spodobało mi sie opkaowanie.:)
Troszke przeraziła mnie cena w stosunku do gramatury ,ale zaryzykowałma i nie załuje.
Maseczka ma same plusy:
-pieknie pachnie

Minusów nie zauwazyłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Luksus dla włosów...

Maska posiada gęstą, kremową konsystencję o białym zabarwieniu, z dość sporą ilością różowych drobinek. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek jest on przyjemny i delikatny. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, są odczuwalnie wygładzone, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Jednakże stosowana zbyt często sprawia, że włosy nie reagują na nią tak spektakularnymi efektami jak wcześniej. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 125 ml

Nic specjalnego.

Maska ładnie wygląda i ładnie pachnie, a opakowanie jest foremne, choć za tą cenę - małe. Miałam nadzieję, że będzie wydajna, ale niestety, podobnie jak większość masek biovaxa muszę jej nieco nałożyc, aby dotrzeć do wszystkich włosów. Możliwe, że to kwestia ilości moich włosów.

Włosy mam kręcone, bardzo mocno reagujące na pogodę, ale zadbane i zregenerowane. Maska stwarzała mi problemy już przy zmywaniu - pierwszy raz w życiu zmywając maskę miałam szorstkie, nieprzyjemne w dotyku włosy. Efekt ten nie znikał niezależnie od aplikacji, testowałam: 15 minut bez czepka, 30 minut w czepku, 30 minut w czepku, reczniku i z podgrzewaniem suszarką. Zawsze wychodziły tępe w dotyku.

Włosy rozczesuje się ciężkawo, zdarzają się kołtuny. Nie robi na włosach nic spektakularnego, wyglądają jak zawsze, ani ich nie dociąża, ani nie wygładza, ani nie ma efektu nawilżenia. Całkiem możliwe, że rozczarował mnie tak bardzo, ponieważ mam wypracowanych pare masek z efektem "wow", przez co biovaxy przestały robić na mnie w pewnym momencie wrażenie.

Osobiście nie kupię jej drugi raz, dla mnie to o wiele za duża kasa za zerowy efekt.

Używam tego produktu od: Pół miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Bardzo polecam!

Mam włosy kręcone, które mają skłonność do przesuszania. Wcześniej nie stosowałam maseczek do włosów, a jedynie szampon i odżywkę, ale po wypróbowaniu tej maski na długo z niej nie zrezygnuję.

Zacznę od tego, że maska ma cudowny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Włosy są bardzo miękkie, nie puszą i nie elektryzują się. Są bardziej "lejące" i w przypadku moich kręconych włosów maska sprawiła, że loki stały się ładniejsze. Uważam, że cena nie jest wysoka. Ja użyłam jej już ooło 4 razy, a zużyłam może 1/4 opakowania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc