Sensual Lips Lipstick

Sensual Lips Lipstick

Nowa szminka fińskiej firmy Lumene sprawia, że usta stają się wydatne, pełne, a zarazem delikatne i idealnie pokryte kolorem. Szminka dodatkowo nawilża usta i nadaje im zmysłowy kształt. Nie wysusza wrażliwej skóry warg. Występuje w wielu interesujących, bardziej lub mniej intensywnych kolorach. Ma bardzo ładne, nowoczesne srebrne opakowanie. Przepięknie pachnie - kwiatowo-owocowo.

oddałam siostrze

miałam odcień the parts over- faktycznie transparentny a pragnełam dobrego pokrycia ładnego rózowego koloru zapach ok , opakowanie śliczne wydajna tyle że wolę baredziej kryjące róże powiększenia nie zauważyłam :/

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszej

Dobra, ale...

Kupilam te szminke, bo po pierwsze bardzo sobie cenie firme Lumene, a po drugie skusily mnie ciekawe chlodne roze tych szminek. Ogolnie jestem zadowolona: opakowanie jest estetyczne, praktyczne i trwale (przezyje rozne turbulencje w torebce ;) ), zapach jest przyjemny, kolory efektowne, zwlaszcza dla blondynek o skandynawskim typie urody :) Duza wada jest wg mnie to, ze szminka jest dosc twarda i trudno rozprowadza sie na ustach, trzeba sporo wprawy i cierpliwosci, zeby uzyskac fajny efekt. Obiecanego przez producenta efekty pelnych ust nie udaalo mi sie dostrzec... Srednio trwala. Na moich ustach nie daje pelnego krycia, raczej transparentny kolor.