Garnier, Ultra Doux, Le Shampooing Merveilleux Huile d'Argan et de Camélia (Szampon odżywczy z cudownymi olejkami do włosów zniszczonych i łamliwych)

Sprawdź ceny produktu

Szampon odżywczy z Cudownymi Olejkami do włosów zniszczonych i łamliwych. Starannie opracowana receptura z dodatkiem odżywczego olejku arganowego, zwanego Złotem Maroka oraz olejku kameliowego, który od stuleci jest ceniony ze względu na swoje właściwości wygładzające. Bogata formuła o egzotycznym zapachu odżywia zniszczone włosy i nadaje im wyjątkowy połysk. Natychmiastowe działania - włosy olśniewają pięknem i blaskiem.
Bez parabenów, z naturalnymi ekstraktami.

Drogeryjny zwyklak

Szampon kupiłam po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji. Mam suche, farbowane włosy. Podatne na łupież, łamanie i rozdwajanie. Lekko falowane, średniej grubości i gęstości. Zazwyczaj długości do łopatek. Znalezienie dobrych dla nich kosmetyków, to nie lada wyzwanie.

Szampon Garniera jest bardzo gęsty, może za sprawą olejku rycynowego. Ma ładny, słodko-orientalny, dość mocny zapach. Bardzo dobrze się pieni, ale to zupełnie normalne przy takim składzie. Bez problemu zmywa wszelkie zanieczyszczenia i oleje. Nie plącze włosów, nie wzmaga ich wypadania, nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje łupieżu, ale za to wysusza włosy. No, ale tego się mogłam spodziewać, bo oparty jest na mocnych detergentach. Przed nim używałam łagodnego szamponu i naprawdę było widać różnicę w jakości włosów.
W składzie poza tytułowymi olejkami (w drugiej połowie) nie ma żadnych innych substancji aktywnych.

Butelka przezroczysta, plastikowa, z zamknięciem na zatrzask. Naklejki odklejają się pod wpływem wilgoci.
Cena niska przy dużej pojemności (ja miałam 400 ml). Dostępne wszędzie.

Zwyklak

Kolejny szampon,który postanowiłam wypróbować,bo liczyłam na odżywienia moich suchych włosów.
Ten produkt kupiłam w Naturze za ok.7zł.
Szampon ma butelkę o pojemności 250 ml i jest przezroczysta,więc widać ile mamy jeszcze produktu.
Zapach jest śliczny i orientalny,ale nie utrzymuję się długo na włosach.
Konsystencja jest odpowiednia i dzięki temu kosmetyk z łatwością się nakłada.
Szampon dobrze się pieni oraz myje włosy.
Nie wysusza ich i nie podrażnia skóry głowy.
Niestety też nie pielęgnuję ich w szczególny sposób...
Bez odżywki na pewno się nie obejdzie.
Trochę się rozczarowałam,bo myślałam,że moje włosy będą się chociaż łatwiej rozczesywać,ale nic takiego się nie wydarzyło...

dobry

Przyjemny szampon o ładnym zapachu. Bardzo dobrze się pieni, mycie włosów staje się łatwe i szybkie. Jest bezbarwny, sprawia wrażenie mało treściwego a jednak po jego użyciu nie potrzeba już odżywki - włosy wyglądają jak po jej użyciu: są nawilżone, nie puszą się, są ułożone i nieco obciążone (na drugi dzień u mnie niestety wyraźnie oklapnięte, przetłuszczone). Chyba wolę szampony, które pozostawiają włosy bardziej sypkie, świeże, lekkie. Przy dłuższym używaniu nie zauważyłam poprawy kondycji włosów ani skóry głowy.
Szampon jest bardzo wydajny.

Średni

Ten szampon nie zrobił na mnie wrażenia. Kupiłam go na promocji i nie dziwię się, że chcieli się go pozbyć. Wysusza włosy, czuję suchość już przy spłukiwaniu. Włosy są pozbawione blasku i plączą się przy rozczesywaniu.

lubię

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- spełnia obietnice producenta
- cena
- ułatwia rozczesywanie
- opakowanie
wady:
- nie przychodzi mi nic do głowy

Słabe opakowanie, dobra zawartość

Szampon zdecydowanie do włosów suchych, normalne i przetłuszczajace może obciążać. Dobrze odżywia i nawilża włosy, sprawia, że są miękkie w dotyku i "sypkie". Ale jakiegoś dużego wygładzenia nie zauważyłam.
Szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest tani i wydajny.
Zmieniłabym jedynie opakowanie bo bardzo ciężko się otwiera. Zwłaszcza wtedy, kiedy mamy mokre dłonie.

Cudny

1. pięknie pachnie
2. wyhaczony w promocji kup 2 za 10zł
3. opakowanie mogłoby być lepsze, bo ciężko mokrymi palcami otworzyć dość niewygodny klik, ciężko też go postawić do góry nogami aby ściekła końcowa zawartość
4. dobrze myje włosy, zostawia na nich delikatny dotyk jak po zastosowaniu olejku
5. włosy przepięknie pachną po umyciu (nawet do 2 dni)
6. wydajność na plus, mam włosy od pasa, a używałam około miesiąca
7. na pewno do niego wrócę, bo jest świetny!

Świetny.

Kiedyś stosowałam odżywkę z tej samej serii, byłam zadowolona, a teraz zdecydowałam się na szampon - ot co, promocja w hebe (ok. 6 zł).

+ przepiękny, kwiatowy zapach - gdy stosuję ten szampon zawsze przenosi mnie w świat ukojenia i totalnego relaksu;
+ cena - zachęca do kupna;
+ duży format - 400 ml;
+ ładne, estetyczne opakowanie, zawierające wszelkie informacje dla użytkowników;
+ dobrze doczyszcza, usuwa wszelkie zabrudzenia;
+ wygładza oraz nabłyszcza włosy;
+ włosy są idealnie nawilżone i gładkie;

- mały minus za wydajność.

Chętnie do niego wrócę.

Tylko do wlosow suchych

Mam wlosy przy skorze glowy ze sklonnoscia do przetluszczania i ten szampon niestety je obciaza. Natomiast moje suche koncowki nawilza, ale ja i tak potrzebuje dodatkowych nawilzaczy, zeby bez problemu rozczesac wlosy. Zapach jest dla mnie zbyt slodki i mdly.

drogeryjny, dobry, chemiczny i wygładza

Mój ulubiony ultra doux. Od czasu do czasu sięgam po ten szampon, gdy moje włosy potrzebują nieco dociążenia i oczyszczenia po bardziej naturalnych specyfikach. Oczyszcza dość dobrze, ładnie się pieni. Ma sporo niezdrowych rzeczy w składzie, ale moje włosy go lubią. Dla włosów zniszczonych farbowaniem prawdziwy wygładzacz i poskramniacz. Nawilża powierzchownie, ale od tego jest raczej maska czy jakieś serum. W moc olejków raczej nie wierzę, traktuję je jako miły dodatek do całej drogeryjnej chemii.

Bardzo dobry do zniszczonych włosów.

Szampon ten przypadł mi do gustu - bardzo!!!
Plusy :
- ładnie pachnie,
- dobrze myje,
- odżywia zniszczone włosy - po myciu są błyszczące, gładkie oraz wygładzone,
- jest wydajny - starcza na długo,
- cena oraz dostępność również na +,
Minusów brak! Serdecznie polecam!!!

Średniaczek ;)

Jak na szampon drogeryjny nawet przyzwoity - ładnie pachnie, pieni się jak szalony, dobrze myje. Włosy po umyciu są nieco szorstkie, więc konieczna jest jakaś dodatkowa pielęgnacja. Nie swędzi mnie po nim głowa jak po innych szamponach popularnych marek. Minus wielki za opakowanie - nie da się go otworzyć, a zwłaszcza jak ma się mokre ręce. Pomagam sobie zahaczając nakrętkę o kran, bo inaczej już bym miała wszystkie paznokcie połamane. :P