Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ultra Doux, Szampon odżywczy z cudownymi olejkami do włosów zniszczonych i łamliwych

Szampon odżywczy z Cudownymi Olejkami do włosów zniszczonych i łamliwych. Starannie opracowana receptura z dodatkiem odżywczego olejku arganowego, zwanego Złotem Maroka oraz olejku kameliowego, który od stuleci jest ceniony ze względu na swoje właściwości wygładzające. Bogata formuła o egzotycznym zapachu odżywia zniszczone włosy i nadaje im wyjątkowy połysk. Natychmiastowe działania - włosy olśniewają pięknem i blaskiem.
Bez parabenów, z naturalnymi ekstraktami.

Słabe opakowanie, dobra zawartość

Szampon zdecydowanie do włosów suchych, normalne i przetłuszczajace może obciążać. Dobrze odżywia i nawilża włosy, sprawia, że są miękkie w dotyku i "sypkie". Ale jakiegoś dużego wygładzenia nie zauważyłam.
Szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest tani i wydajny.
Zmieniłabym jedynie opakowanie bo bardzo ciężko się otwiera. Zwłaszcza wtedy, kiedy mamy mokre dłonie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511916].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudny

1. pięknie pachnie
2. wyhaczony w promocji kup 2 za 10zł
3. opakowanie mogłoby być lepsze, bo ciężko mokrymi palcami otworzyć dość niewygodny klik, ciężko też go postawić do góry nogami aby ściekła końcowa zawartość
4. dobrze myje włosy, zostawia na nich delikatny dotyk jak po zastosowaniu olejku
5. włosy przepięknie pachną po umyciu (nawet do 2 dni)
6. wydajność na plus, mam włosy od pasa, a używałam około miesiąca
7. na pewno do niego wrócę, bo jest świetny!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457847].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny.

Kiedyś stosowałam odżywkę z tej samej serii, byłam zadowolona, a teraz zdecydowałam się na szampon - ot co, promocja w hebe (ok. 6 zł).

+ przepiękny, kwiatowy zapach - gdy stosuję ten szampon zawsze przenosi mnie w świat ukojenia i totalnego relaksu;
+ cena - zachęca do kupna;
+ duży format - 400 ml;
+ ładne, estetyczne opakowanie, zawierające wszelkie informacje dla użytkowników;
+ dobrze doczyszcza, usuwa wszelkie zabrudzenia;
+ wygładza oraz nabłyszcza włosy;
+ włosy są idealnie nawilżone i gładkie;

- mały minus za wydajność.

Chętnie do niego wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453832].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Tylko do wlosow suchych

Mam wlosy przy skorze glowy ze sklonnoscia do przetluszczania i ten szampon niestety je obciaza. Natomiast moje suche koncowki nawilza, ale ja i tak potrzebuje dodatkowych nawilzaczy, zeby bez problemu rozczesac wlosy. Zapach jest dla mnie zbyt slodki i mdly.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444016].usefull || 0 }}% pomocna.

drogeryjny, dobry, chemiczny i wygładza

Mój ulubiony ultra doux. Od czasu do czasu sięgam po ten szampon, gdy moje włosy potrzebują nieco dociążenia i oczyszczenia po bardziej naturalnych specyfikach. Oczyszcza dość dobrze, ładnie się pieni. Ma sporo niezdrowych rzeczy w składzie, ale moje włosy go lubią. Dla włosów zniszczonych farbowaniem prawdziwy wygładzacz i poskramniacz. Nawilża powierzchownie, ale od tego jest raczej maska czy jakieś serum. W moc olejków raczej nie wierzę, traktuję je jako miły dodatek do całej drogeryjnej chemii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390606].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry do zniszczonych włosów.

Szampon ten przypadł mi do gustu - bardzo!!!
Plusy :
- ładnie pachnie,
- dobrze myje,
- odżywia zniszczone włosy - po myciu są błyszczące, gładkie oraz wygładzone,
- jest wydajny - starcza na długo,
- cena oraz dostępność również na +,
Minusów brak! Serdecznie polecam!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386456].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek ;)

Jak na szampon drogeryjny nawet przyzwoity - ładnie pachnie, pieni się jak szalony, dobrze myje. Włosy po umyciu są nieco szorstkie, więc konieczna jest jakaś dodatkowa pielęgnacja. Nie swędzi mnie po nim głowa jak po innych szamponach popularnych marek. Minus wielki za opakowanie - nie da się go otworzyć, a zwłaszcza jak ma się mokre ręce. Pomagam sobie zahaczając nakrętkę o kran, bo inaczej już bym miała wszystkie paznokcie połamane. :P

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373751].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Szampon doskonały.
Zalety:
+ wygodne opakowanie
+ cudowny zapach
+ wydajność
+ niska cena
+ dostępność
+ pojemność
+ dobrze się pieni
+ bardzo dobrze oczyszcza, pozostawiając włosy miękkie i gładkie
+ nie obciąża
i ogólnie mówiąc: jest idealny :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288236].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony szampon :)

Moja skóra głowy także mimo suchej struktury włosów miała problem z przetluszaniem. Na ten problem zaczęłam wiec stosować zwykle, ziołowe szampony, jednak po nich włosy były jeszcze bardziej suche. Wtedy spotkałam ten szampon i postanowiłam spróbować. Włosy stały sie gladkie, błyszczące i łatwiejsze w układaniu. Stosuje go razem z poprzednim ziołowym, jednak ten tylko na włosy, nie na skore głowy, żeby dodatkowo nie zapychać nim porów, z uwagi na to, ze jest tłusty. Takie zabiegi sprawiają ze moje włosy są najpiękniejsze odkąd pamietam. Nigdy nie były tak błyszczące i nie wyglądały tak zdrowo. Polecam ten szampon, mimo ze zapach trochę mnie drażni, to na pewno kupię kolejne opakowanie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233258].usefull || 0 }}% pomocna.

Po prostu dobry

Spośród gamy szamponów Ultra Doux ten akurat przypadła mi najbardziej do gustu. Jest to dobry szampon jak wszystkie firmy Garnier. Warto zauważyć, że bardzo mocno się pieni. Przy pierwszym użuciu nałożyłam go tyle co zawsze i ku mojemu zdziweniu miałam kupe piany na głowie, także nalezy uważać aby nie przesadzić ;). Nie zapewnia co prawda tak spektakularnych efektów jak w opisie, ale jest to solidny szampon, który z pewnością dobrze się sprawdza przy codziennej pielęgnacji.
+baaaardzo dobrze się pieni
+ładny zapach pozostający długo na włosach
+nie obciąża
+nie przyspiesza przetłuszczania sie włosów
+po umyciu włosy są miękkie i puszyste
+dobrze oczyszcza nawet z mocnych lakierów
+lekko nabłyszcza
+wydajność
+cena

-nie poprawia kondycji włosów

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226788].usefull || 0 }}% pomocna.