Avon, Naturals, Apple Blossom, Body Lotion (Balsam do ciała `Kwiat jabłoni`)

Avon, Naturals, Apple Blossom, Body Lotion (Balsam do ciała `Kwiat jabłoni`)

Balsam do ciała o kremowej, odżywczej formule, pełen świeżego aromatu zielonych jabłek, nadaje skórze gładkość i uczucie nawilżenia, pozostawia słodki zapach. Jabłko bogate w witaminę C, nawilża, odżywia, wygładza i przyjemnie odświeża skórę.

Przyjemny zapach oraz nawilzenie

Moja skora jest normalna, bez wiekszych wymagan jezeli chodzi o cialo, bo twarz to inna bajka. Niepotrzebne mi jakieg meganawilzenie, ot zwykla pielegnacja i ochrona. ten zapach spelnia to zadania, a w dodatku ma przyjemny kwiatowy zapach umilajacy uzywanie.

+ piekny zapach
+ lekka konsystencja
+ szybko sie wchlania
+ nie zapycha
+ wygladza i nawilza
+ nie uczula
+ nie wysusza skory przy dluzszym stosowaniu
+ czesto w promocjacj
+ ladny design opakowania
+ opakowanie na klik, miekkie, latwo z niego wydobyc produkt
+ czesto w promocji, nawet za 5 zł :)

- malowydajny

Polecam wyprobowac, jest mnostwo wersji zapchowych, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Lekki i pięknie pachnie

Dobrze nawilża, ale moja skóra nie jest specjalnie sucha, więc ciężko ocenić czy nada się do b. wysuszonej skóry. Idealny na wiosnę/lato, bo ma piękny, delikatny zapach jabłoni, ale nie "zbyt" jabłkowy. Poręczne opakowanie, idealne do podróży. Dobrze się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Piękny, jabłkowy zapach! :)

W zeszłym roku nabyłam ten balsam razem z mgiełką i żelem pod prysznic w bardzo przystępnej cenie 15 zł. Gdy tylko do mnie dotarł, zakochałam się w tym pięknym zapachu. Jestem z niego zadowolona również patrząc na konsystencję, która bardzo łatwo rozprowadza się na skórze, nie lepi się, a skóra pozostaje wygładzona, nawilżona i pachnąca :)!
Jedynym minusem który zauważyłam w tym produkcie jest niewygodne dla mnie opakowanie, kiedy balsam się kończył, ciężko było go wydobyć z buteleczki, ale mimo tego polecam ! :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Dla tych o niewielkich wymaganiach

Kiepsko u mnie ze stosowaniem czegokolwiek pielęgnującego do ciała, prawdopodobnie dlatego, że nie mam większych problemów ze skórą- nie jest ani wrażliwa, ani sucha, ani szorstka, a cellulit pewnie dostanę prędzej czy później. ;) Akurat Avon miał promocję, więc stwierdziłam, że jakiś balsam wypadałoby mieć. Ponieważ spodziewałam się, że będzie składać się głównie z gliceryny i oleju mineralnego, kierowałam się głównie zapachem jaki balsam miał mieć.

No i właśnie, zapach... Po powąchaniu go z butelki byłam niezbyt zadowolona z wyboru, gdyż jest on słabo wyczuwalny, a miałam ochotę na jabłuszko. Szybko jednak okazało się, że właśnie ta delikatna woń stanie się sporym plusem- jest na tyle delikatna, by zyskać na uniwersalności i móc używać balsamu po każdej kąpieli, niezależnie od nastroju, a w zaparowanej łazience wyczucie kwiatu jabłoni nie jest wielkim problemem.

Działanie? Ciężko oceniać to komuś, kto wielkich wymagań nie stawia, jednak pewne efekty są. Po pierwsze, skóra stała się zdecydowanie gładsza w dotyku. Działa też dobrze na świeżo ogoloną skórę na nogach i pod pachami- po posmarowaniu balsamem nie jest ona ani sucha, ani podrażniona jaka byłaby, gdybym zostawiła ją na pastwę losu po działaniu maszynką.

Miłym zaskoczeniem okazał się także czas wchłonięcia. To co zawsze zniechęcało mnie do używania balsamu, to właśnie czekanie, aż będzie można się ubrać i nie upaćkać sobie rzeczy. Stanie głupkowato w zaparowanej po kąpieli łazience i czekanie, aż balsam łaskawie się wchłonie zdecydowanie nie jest dla mnie, a w chłodne pory roku nie mam zamiaru paradować po domu w bieliźnie. Kwiat Jabłoni od Avonu może nie wchłania się jakoś błyskawicznie, jednak szybciej niż smarowidła Dove, Garnier czy Nivea- ten balsam robi to w czasie dla mnie odpowiednim. Po wysmarowaniu się od szyi do stópek, mogę spokojnie ubrać górną część piżamy.

W kolejce czekają na mnie jeszcze 3 avonowce. Miejmy nadzieję, że będę po nich równie zadowolona, bo póki co jest to mój pierwszy zużyty balsam!

Używam tego produktu od: Listopad 2014- kwiecień 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe

Fajny :)

Balsam spełnia swoje zadanie a to najważniejsze :)

Plusy:
- ładnie pachnie,
- nawilża,
- łatwo się rozprowadza,
- nie lepi się,
- jest wydajny,
- nie wysusza skóry,
- cena,
- dostępność

Myślę że jeszcze nie raz z niego skorzystam :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania