Garnier, Ultra Doux, Le Baume Merveilleux Huile d'Argan et de Camélia (Intensywna odżywka z cudownymi olejkami do włosów zniszczonych i łamliwych)

Sprawdź ceny produktu

Formuła z olejkiem arganowym i kameliowym stworzona z myślą o uszkodzonych, łamliwych włosach. Receptura z dodatkiem olejku arganowego oraz olejku kameliowego. Formuła odżywia zniszczone włosy i nadaje im wyjątkowy połysk. Natychmiastowe działanie - włosy olśniewają pięknem i blaskiem. Bez parabenów, z naturalnymi ekstraktami.

Pierwsza odżywka, która widocznie poprawiła kondycję moich włosów

Kosmetyk kupiłam bez większego przekonania, bardziej z ciekawości i promocji, na którą akurat trafiłam. Bez przekonania też zaczęłam jej używać i przyznam szczerze, że wielkie było moje zdziwienie kiedy po niedługim czasie zauważyłam wyraźną poprawę w wyglądzie moich włosów. Przyznam, że byłam nawet zszokowana, bo był to pierwszy produkt, który spełnił wszystkie obietnice producenta. Włosy zyskały na objętości, stały się ładniejsze, grubsze, lepiej się układały i wyglądały na wyraźnie zdrowsze.

Bardzo się polubiłyśmy

Bardzo dobrze sprawdza się na moich włosach przetłuszczających się u nasady a suchych na całej długości. Nie obciąża, wygładza, dobrze się rozprowadza, jest dość wydajna. Nie wiem jak z dostępnością, bo widziałam ostatnio, że w Rossmannie nie będzie już w sprzedaży.

nie bardzo

Coś ostatnio nie po drodze mi z odżywkami Garnier. Ta skusiła mnie cudownymi olejkami. Moje włosy lubią olejki i silikony, więc decyzja była szybka.
Odżywka ma gęstą konsystencję i bardzo intensywny zapach, który utrzymuje się na włosach. Moje włosy sięgają pasa, więc musiałam użyć jej bardzo dużo żeby pokryć je całe od połowy.
Po zmyciu nie zauważyłam żeby włosy lepiej się układały czy ładniej wyglądały. Owszem, łatwiej było je rozczesać ale na tym chyba działanie tej odżywki skończyło się.
Z pewnością nie kupię ponownie.

super!

Odżywka wygładza włosy, sprawia, że robią się miękkie. Nie plącze włosów, nie obkleja ich i nie przetłuszcza. Wydajna, ma przepiękny, mocny, korzenny zapach, który utrzymuje się dośc długo.

średniak wśród odżywek

Do zakup produktu skusiła mnie marka (lubię produkty Garnier), zapach oraz ładne opakowanie.
Producent obiecywał cuda wianki - a wyszło tak średnio.
Na włosach działa w sposób niezauważalny, ani nie nawilża, ani nie szkodzi.
Duży plus za zapach i ładne opakowanie..

całkiem całkiem

obecnie używam tej odżywki , chociaż nie szczególnie przypadła mi do gustu , może z użyciem szamponu było by inaczej . Garnier Ultra Doux do włosów zniszczonyc i łamliwych jest produktem który nadaje włosom blasku i tego nie można mu zarzucić.

Nie dla moich włosów

Na moich cienkich delikatnych włosach nie robi kompletnie nic. Brak jakiegokolwiek odżywienia, nawilżenia czy ułatwienia rozczesywania ew trochę obciąża. Wlosy wyglądają chyba nawet gorzej niż gdybym nie użyła nic.
Zapach w maiarę ok, konsysencja też za to wydajność pozostawia wiele do życzenia.

Przyjemny produkt

Nie sądziłam, że ta odżywka będzie działać, ale chciałam ją wypróbować z polecenia Maxineczki i... Jest to bardzo przyjemny, drogeryjny produkt. Faktycznie wygładza włosy, które mniej się puszą i są ujarzmione. Szczególnie lubię ten efekt kiedy wyprostuję włosy. Zauważyłam, że pomimo dociążenia włosy są bardziej sypkie i zdecydowanie bardziej miękkie w dotyku. Ma to też swój minus, ponieważ mam wrażenie, że włosy szybciej nadają się do ponownego umycia, ale taki już los nawet naturalnie gładkich włosów.
Konsystencja odżywki jest lekka, przez co zapominam, że mam ją na włosach. Pomimo nałożenia dużej ilości, niewiele zostaje do spłukania, więc cały proces zmywania jest krótki co jest dla mnie na plus.
Zapach specyficzny, ale nie jest mocno wyczuwalny na włosach. Na moich włosach do biustu wystarczyła na niecałe 3 miesiące, więc wydajność standardowa.
Myślę, że przez ten czas poprawiła także ogólną kondycję włosów. Daje radę z moimi rozjaśnianymi pasmami, nie jest droga, więc myślę, że będę do niej wracać. Warto sprawdzić na swoich kosmkach:)

Nic, naprawdę nic

Odżywkę kupiłam pod wpływem chwili, poszłam po co innego ale ta wpadła mi w oko i po przeczytaniu opisu producenta postanowiłam spróbować. I niestety plułam sobie w brodę że nie kupiłam odżywki po którą pierwotnie poszłam.
Ta odżywka z moimi włosami nie robi kompletnie nic. Brak jakiegokolwiek odżywienia, nawilżenia czy ułatwienia rozczesywania, po prostu nic, nawet jej zapach jest męczący. Na całe szczęście nie jest zbyt wydajna ;)

Urocza odżywka

+cudowny zapach
+włosy po niej piękne lśniące, nie puszyły się
+łatwe rozczesywanie po niej
+cena bardzo fajna

-opakowanie ciężkie w sytuacji, gdzie na koniec trzeba wydobyć resztkę

rewelacja

Moim zdaniem lepsza odżywka od tej słynnej z awokado. Zapach ma wręcz obłędny - idealny dla wielbicieli orientalnych klimatów. Coś pięknego - olejek arganowy i kameliowy w połączeniu pachnie jak dobre drogie perfumy ze wschodu. A przede wszystkim działanie. Na moich włosach dużo lepiej się sprawuje od wersji żółtej. Działa jakby bardziej aktywnie - tam było bardziej maślanie oplatająco, ta wersja dobrze odżywia włosy i robią się po niej bardzo miękkie w dotyku. Przyjemność z używania i efektu kosmetyku zdecydowanie większa. Wystarczy też na długo, bo już niewielka ilość produktu dobrze pokrywa włosy. W moim przypadku odżywka wystarczyła na ok miesiąc .
Podsumowując - świetny produkt za przystępną cenę - polecam.

Hit

Uwielbiam tą odżywkę za to co robi z włosami. Nie nakładam jej na całe włosy, ponieważ boję się, że może je obciążyć, ale odżywka działa!
Plusy:
+ nawilża, lekko dociąża włosy
+ pięknie pachnie
+ niska cena
+ strasznie wydajna
+ dogaduje się z innymi szamponami
+ poręczne opakowanie jak to Garnier ;)

Minusy
- producent obiecuje blask. Ja go nie zauważyłam. Ta odżywka po prostu dobrze nawilża włosy