Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mincer Pharma, Terapia odmładzająca, Maseczka serum odmładzająca

Mincer Pharma, Terapia odmładzająca, Maseczka serum odmładzająca

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Pojemność 15 ml
Cena 1,70 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Maseczka powoduje natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Przeznaczona dla cer suchych z widocznymi oznakami starzenia, po 30-tym roku życia.
Dzięki skoncentrowanej zawartości składników czynnych ma silne działanie nawilżające i regenerujące skórę. Skutecznie zmniejsza zmarszczki, przywraca elastyczność i sprężystość, likwiduje objawy zmęczenia, polepsza koloryt i owal twarzy, lekko napina, łagodzi podrażnienia, daje uczucie ulgi i odprężenia. Preparat wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii roślinnej. Maseczka zawiera bogaty w odmładzające fitohormony roślinne wyciąg z soi, lnu i koniczyny, nawilżające biopolimery z liści afrykańskiego baobabu, energizujący wyciąg z mikroalg oraz działające przeciwrodnikowo polifenole winogron. Dodatkowo formułę maseczki wzbogacono o kojące podrażnienia pantenol i alantoinę.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 20 minut.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie najlepiej

Oj oj oj, jak się czyta takie pełne samozachwytów i westchnień producenta opisy, od razu człowiekowi wydaje się, że to aż niemożliwe, żeby takie cudo spokojnie leżało na sklepowej półce...
Ta maseczka jest tak bardzo przeciętna, że po dwóch razach zupełnie o niej zapomniałam, do tego stopnia, że nie oceniłam nawet :) i jakieś niedobitki tylko wczoraj napadły na mnie w łazience. Maska ma żelową, ale dość bogatą, podchodzącą pod kremową nawet konsystencję, ostry zapach i średnią wchłanialność - zamiast tego zastyga na twarzy na kształt gumy; nie nawilża, nie odżywia, ale podwoduje, że buzia jest bardzo gładka, jakaś taka aż nienaturalna. Skoro tak podziałała na moją ultra-tłustą skórę, nie wyobrażam jej sobie na twarzy tłustej (do której pielęgnacji jest podobno przeznaczona...)
Ogólnie mi nie podszedł ten produkt.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking