Just, Lamelloderm Cream (Krem dla skóry alergicznej)

Just, Lamelloderm Cream (Krem dla skóry alergicznej)

Szwajcarska technologia i siła natury w jednym produkcie. Specjalny produkt dla wszystkich tych, których `wszystko` uczula. Niesamowite i szybkie działanie kojące. Specjalnie wyselekcjonowane składniki: witamina E, ekstrakt z berberysu, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z pnącza kardiospermum, olejek arganowy, olej z czarnuszki, olej jojoba i masło shea. Krem nie zawiera parabenów, konserwantów, barwników ani silikonów. Hipoalergiczny. Bezzapachowy. Stosować miejscowo na podrażnione miejsca.
Wspomaga walkę z takimi chorobami skóry jak: alergia, egzema, łuszczyca, stopowe zapalenie skóry. Można stosować u dzieci. Lamelloderm zapewni odpowiednie nawilżenie skóry, poprzez stworzenie filmu ochronnego i odbudowę warstwy lipidowej. Łagodzi uczucie napięcia i swędzenia.

bardzo dobry

Polubiłam się z tym dermo kosmetykiem ze względu na cudownie lekką konsystencję, która nawet przy posiadaczkach bardzo tłustej skóry, nie pozostawia ciężkiej warstwy, a także za to, że redukuję wrażliwość skóry.
Borykam się z przesuszeniem, a także wypryskami na przedramionach, więc produkt idealny dla mnie. Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona, przesuszona skóra pochłonęła go bardzo szybko. Kiedy za oknem zaś widnieje minusowa temperatura, to zawsze przed makijażem nakładam na twarz grubszą warstwę produktu. Wtedy jestem pewna, że jestem dobrze zakonserwowana przed chłodem. Krem idealnie nadaję się pod makijaż, zostawia ukojoną cerę, tak jakby nasza skóra otoczona była jakąś niewidzialną bańką, chroniącą przed zimnem. Nie nazwałabym jednak tego uczucia filmem.
Żaden inny krem nie potrafił tak szybko poprawić stanu mojej cery, nie powoduje skutków ubocznych typu: zapchane pory, pieczenie, swędzenie, puchnięcie skóry.
Moja mama używa go na noc i jest zachwycona jego lekką konsystencją i towarzyszącymi temu właściwościami nawilżającymi. Ja również zachwycam się mocą jego nawilżenia na skórze twarzy, a także zmniejszenia uczucia swędzenia i widoczności uporczywych krostek na przedramionach. Moja siostra zaś leczy nim podrażnienia po goleniu. Niezwykły specyfik. Ma bliżej nie kreślony zapach J, który jest prawie niewyczuwalny, więc dla osób, które są pod tym względem wymagające będzie idealny. Wolny od parabenów, perfum, konserwantów i barwników.
Moim zdaniem, jest to rewolucyjny kosmetyk w walce z rogowaceniem około mieszkowym. Ma szybkie działanie, i już po pierwszych tygodniach widać znaczną poprawę skóry. Trzeba być jedynie systematycznym, jak to w większości przypadków używanych przez nas kosmetyków.
Niestety na polskich stronach nie znalazłam żadnych opinii na temat tego produktu, za to zaś na zagranicznych, kosmetycznych forach jest wysyp wątków i opinii o tym kremie, ponieważ z tego co słyszałam jest to bestseller. Od leczenia skóry atopowej, trądziku, kończąc na podrażnieniach, sprawdza się jak najbardziej!

Jeżeli miałabym zawrzeć w jednym słowie co kojarzy mi się z tym produktem, to było by to słowo komfort.

Używam tego produktu od: 12.2015
Ilość zużytych opakowań: połowa