PZ Cussons, Original Source, Wild Berries Shower Gel (Żel pod prysznic z jagodami leśnymi)

Żel pod prysznic o zapachu dzikich jagód leśnych Original Source. Poranny prysznic z Wild Berries sprawi, że poczujesz dzikość serca i pozytywnie nakręcisz się na cały dzień.
Edycja limitowana na wiosnę 2015.

jest ok

kupuję żel pod prysznic głownie po zapachu. ten tutaj bardzo mi się podobał, słodki, owocowy, ale nie utrzymujący się na skórze po prysznicu. kolejną wadą jest galaretowata konsystencja, która łatwo spływa z dłoni czy gąbki. niemniej jednak żel fajnie odświeża i dobrze się pieni, przez co jest wydajny.

śmierdziuch

Nie mam dużych wymagań co do żelu pod prysznic - ma dobrze myć, nie siać spustoszenia na skórze (od nawilżania mam balsam) i ładnie pachnieć. Ewentualnie znośnie pachnieć. Lub neutralnie.

To, co mnie odrzuca od tego żelu to właśnie zapach. Żel zwyczajnie dla mnie śmierdzi. Ma odrzucający zapach, trudno go określić. Chemiczny jak diabli. Na szczęście zupełnie nietrwały ale i tak musiałam go wdychać całą kąpiel...

Miałam kiedyś żele OS i nie były to dobre doświadczenia. Tutaj także - galaretowata konsystencja, bardzo wysusza skórę. Jedyna rzecz na plus - pieni się i dobrze myje.

Niestety, nie mogłam go znieść. Z ulgą zużyłam i wyrzuciłam puste opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jedno wielkie ALE, które psuje wszystko...

Pięknie pachnie, ładnie myje ale... ma fatalną konsystencję. Tak trochę jak galareta. Ciężko rozprowadzić na ciele, zostaje na gąbce. Trudno się pieni.