Khadi, Balsam Hair Oil (Olejek do suchej skóry głowy)

Khadi, Balsam Hair Oil (Olejek do suchej skóry głowy)

Ekskluzywny olejek pomaga kontrolować łupież i przynosi ulgę swędzącemu skalpowi. Olejek sezamowy zapobiega suchości skalpu. Olejek z drzewa herbacianego zapobiega infekcjom skóry głowy, podczas gdy neem działa antyseptycznie. Olej musztardowy stymuluje skalp i przyspiesza wzrost włosów, a kamfora działając antybakteryjnie zapobiega łupieżowi.

Jak to Khadi

Mialam pozostale oleje Khadi, brakowalo mi jeszcze wyporbowac ten. Ale firma zmienila opakowania na szklane i co za tym idzie podniosla ceny, a z 210ml objetosci zrobilo sie tylko 100ml. Oczywiscie mnie to zniechecilo i sie obrazilam. Mialam juz nie kupowac zadnych oleji tej marki :-) Jednak przez przypadek w jakims tam sklepie ze zdrowa zywnoscia na miescie, natknelam sie jeszcze na stare opakowania i wzielam ten olej, bo tylko tego nieznalam :-)
Produkt byl przyjemny, jak pozostale oleje. Mnie zapach nie przeszkadzal, lubie zapachy produktow Khadi. Ja wcieram oleje w skore glowy i tez we wlosy. tak samo uzywalam i ten. Zmywal sie dobrze, jak i inne oleje. Uzywam w tym cemu mysla do wlosow, albo zwyklego cielesnego Aleppo. od min 2 lat nie uzywam klasycznych szamponow.
Jako, ze ja mam fazy iz uzywam produkt regularnie 1-2 razy w tygodniu, a potem jakos mi sie nie chce i sie zmuszam zeby uzyc cosby raz, to zeby zuzyc olej uzywalam go troche wiecej niz potrzeba. Wlosy byly bardzo tluste i podwojne namydlanie ich szamponem i tak powodowalo, ze gdzies z tylu glowy mialam jakis tlusty kosmyk wlosow. Przypomnialo mi sie, ze dostalam kiedys szampon w kostce. Balam sie go uzywac, bo moja skora nie przepada za detergentami, ale ze te tluste oleje zmywaja latwiej i szybciej, to postanowilam uzyc do pierwszego mycia, a drugie namydlanie odbywalo sie przy pomocy mydla, co by ewentualnie wywolane podraznie przez szampon, zalagodzic mydlem. Mialam racje:-) Oleje zmywaja sie szybciej i latwiej przy pomocy detergentow.
Czy kupie ten olej ponownie? Nie wiem. Chcialabym jeszcze pouzywac 3 marki ( jedna juz zaczelam) i zobaczyc jak dzialaja na moja skore glowy, porownac cene z pojemnoscia. Poprostu sprawdzic, co jeszcze rynek oferuje :-) Pozniej sobie usiade, spisze plusy i minusy, dostepnosci( bo to tez ma znaczenie, co mi po oleju tanim, jak musialabym go ekstra sprowadzac z PL, czasami moge sobie cos przywiesc, ale na codzien chce uzywac cos, co moge zawsze kupic tutaj)cene i zdecyduje, czy czasem jednak Khadi zagosci ponownie, czy tez nie :-)
Jedno jest pewne, krzywdy mi nie zrobil, a wrecz przeciwnie :-)

Używam tego produktu od: hmmm chyba od maja, ale pod koniec sobie go nie zalowalam

Cudwony

Uwielbiam ten olejek. Zużyłam już jedno całe opakowanie i jestem w połowie drugiego. Włosy po nim są lśniące, mocniejsze, nawilżone i zregenerowane. Używam go dwa razy w tygodniu. Nakładam specyfik na całe włosy i skórę głowy pozostawiając na noc lub czasami na 4h do 6h. Nie mam problemu ze zmyciem go, wystarczy dobry szampon myjący. Dzięki niemu udało mi się wyhodować długie, piękne włosy co bez niego nie udawało mi się przez wiele lat. Jestem nim zachwycona i polecam każdemu kto chcę zapuścić włosy, bo jest naprawdę skuteczny.

Używam tego produktu od: Rok

Genialny!

Z racji częstych problemów ze skórą głowy (swędzenie, pieczenie, podrażnienie - związane z AZS) ostrożnie sięgam po produkty przeznaczone do skalpu. Khadi Balsam Oil miał być moim ostatnim olejowym eksperymentem w tym temacie, bo wszystkie dotychczasowe olejowania skóry głowy kończyły się podrażnieniem, wysypką i wypadaniem włosów.

Tymczasem Khadi Balsam Oil to strzał w 10!

Zalety Khadi Balsam Oil:
+ Brak jakichkolwiek objawów AZS na skórze głowy odkąd go używam.
+ Wysyp baby hair.
+ Przyspieszenie przyrostu.
+ Dobra wydajność. Używam go już 2 miesiące, a do dna daleko.
+ Przyjemny zapach. Mocny, ziołowy, z wyraźną nutą olejku z drzewa herbacianego.
+ Wygodne dozowanie. Dziubek butelki nie rozlewa oleju wokoło, butelka się nie brudzi.

Używam Khadi Balsam Oil regularnie co drugi dzień od 2 miesięcy, wmasowując go w skalp na godzinę przed myciem i jestem pewna, że zostanę przy nim jeszcze długo.

Mała uwaga - nie kładę Khadi Balsam Oil na długość. W składzie są kamfora i olejek z drzewa herbacianego, które w moim odczuciu długości mogłyby zaszkodzić, przesuszyć ją.

Używam tego produktu od: 2 miesiące, regularnie co 2 dzień
Ilość zużytych opakowań: jedno, 210 ml