Fa, Sport Ultimate Dry, Power - Fresh Antiperspirant Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Maksymalna ochrona przed wilgocią do 96h w porównaniu do innych dezodorantów damskich Fa.

Dobry antyperspirant.

Antyperspirantów Fa używam już bardzo długo i jestem z nich bardzo zadowolona. Ten antyperspirant ma delikatny zapach. Wygodne opakowanie. Sztyft który bardzo dobrze się stosuje. Ogólnie całkiem OK antyperspirant.

Nic specjalnego

Antyperspirant to co najważniejsze chroni naszą skórę ale nie na długo. Po intensywniejszych ćwiczeniach już go nie czuć. Zapach średniawy, trzeba bardzo uważać bo zostawia ślady na ubraniach i nie jest wydajny. Zdecydowanie już do niego nie wrócę.

Całkowita pomyłka

Zalety:
+ wydajność
+ cena
+ dostępność
+ zapach

Wady:
- działanie, a raczej jego brak. Produkt jedynie był na ciele. Nie chronił przed potem.
- odbarwianie ubrań.

W porządku

Cudów nie ma, ale tragedii też nie. Producent obiecuje, że dezodorant działa 96h - nie sprawdzałam! U mnie po kilku godzinach efekt słabnie, ale pocę się bardzo mocno i mało który dezodorant sobie z tym radzi, więc nie chcę też być zbyt surowa wobec Fa. Ale na co dzień używam Rexon w sztyfcie i muszę przyznać, że one spisują się lepiej.

Fa ma przyjemny zapach, nawet bardzo, ale po nałożeniu na skórę niestety wcale nie za mocno wyczuwalny. Co najgorsze, jeśli spocę się mocniej, to dezodorant nie maskuje tego zapachu, więc czuć ode mnie i dezodorant i pot. Tragedia.

Fa zostawia również białe ślady na ubraniach.

Konsystencja jest przyjemna, w porównaniu z Rexoną bardziej sucha, mniej kremowa i niestety mam wrażenie, że dezodorant trochę wysusza skórę pod pachami. Trudno też nałożyć go grubszą warstwę, bo ze względu na konsystencję przy kolejnym przejechaniu dezodorantem pod pachą, ścieram po prostu poprzednią warstwę...

Niestety wypadł średnio, ale też ze mną nie ma łatwego zadania...

Plusy:
+ładnie pachnie
+cena
+dostępność
+wygodne opakowanie
+dobrze się nakłada
+wydajny

Minusy:
-słabo chroni przed poceniem
-nie maskuje zapachu potu
-w ogóle słabo pachnie
-brudzi ubrania na biało
-lekko wysusza skórę pod pachami

Myślę, że będzie w porządku dla osób, które mało się pocą, a dezodorantu używają bardziej "na wszelki wypadek". Ja muszę mieć skuteczniejszy produkt.

Nie, nie, nie

Produkt ten naprawdę słabo wypadł w porównaniu z innymi. Z reguły uwielbiam używać antyperspiranty w sztyfcie, a podczas zużywania tego produktu aż z podkulonym ogonem pogodziłam się z antyperspirantami w sprayu.

+ opakowanie
+ cena
+ dostępność
+ całkiem przyjemny zapach
+ wydajny

- brudzi ubrania czarne sprawiając, że pod pachą materiał jest biały, a jeśli chodzi o ubrania białe to materiał pod pachą robi się żółty
- roluje się nieprzyjemnie i nieistotne było ile tego produktu użyję pod pachą
- nie chroni jak trzeba - a raczej w ogóle nie chroni, bo czułam się jakbym kompletnie nic nie miała co sprawiało ogromny dyskomfort

Kompletnie nie sprawdził się, a chciałabym podkreślić, że nie jestem jakąś wymagającą osobą, bo nie mam problemów z nadmierną potliwością albo coś w tym stylu i nie używałam tego produktów podczas ćwiczeń tylko normalnie do wychodzenia na miasto. Nawet przy tak bezproblemowej osobie jak ja nie dał sobie rady, a nie chcę sobie wyobrazić jak działa podczas uprawiania jakiegokolwiek sportu. Pozostawiam niską ocenę, bo produkt ten nie spełnił w moim przypadku podstawowej roli, którą jest po prostu ochrona przed potem. I takie plusy jak wydajność czy cena tego nie wynagrodzą. Zakupiłam na starcie 2 sztuki i powoli z ogromną cierpliwością skończyłam, bo szkoda było mi wyrzucać. Na pewno nie zakupię ponownie.

Test przełożony na lato, ponieważ...

Strrrasznie brudzi ubrania :( użyłam go dwa razy i włożyłam spowrotem do szuflady, bo zwyczajnie szkoda mi było ubrań.
Pachnie przecudownie, mam nadzieję, że z topami sprawdzi się super :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Test przełożony na lato, ponieważ...

Zwykły

Zalety:
- wygodne opakowanie
- cena
- wydajny
- ładnie pachnie
- długo się utrzymuje
- sztyft
- nie tworzy mokrych plam

Wady:
- zostawia ślady na ubraniach
- kruszy się i roluje
- kolejny raz podczas użytkowania "złamał" mi się i nie mogłam go dalej używać

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50ml

przyjemy ale...

Dezodorant sam w sobie jest bardzo przyjemny- bardzo łądnie, kobieco długotrwale pachnie. Skuteczne zbezpiecza przed powstawaniem przykrego zapachu oraz przed powstawaniem mokrych plam, ktore sie oczywscie zdarzaja kazdemu- zaznacze tutaj ze ja kłopotow z nadpotliwoscia nie mam.
Lubie forme sztyftu- tego typu produkty sa bardziej wydajne niz kulki i nie ma efektu \'\'mokrej pachy\'\'.
Opakowanie zgrabne, schludne.
Nie kupie ponownie poniewaz osiada na ubraniach a powstałe plamy jak wiadomo ciezko sprac.Załatwiłam nim jedna z moich ulubionych czarnych koszulek.
Gdyby nie ten jakze istotny minus mogłby smiało dołaczyc do grona ulubiencow w swojej kategorii.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

BARDZO DOBRY

Nie zgodzę się z poprzednimi recenzjami,dla mnie ale to subiektywna ocena jest super, przez cały czas używania produktu pachy suche,polecam!

wad nie ma

zalety suche pachy

Używam tego produktu od: MIESIĄC

Słabo

Antyperspirant kupiłam, ponieważ skusiła mnie promocja. W 96 godzinną ochronę oczywiście nie uwierzyłam, ale myślałam, że będzie to produkt jakościowo podobny do innych z tej samej półki cenowej.

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ antyperspirant w sztyfcie, wygodna aplikacja
+ całkiem wydajny
+ cena i dostępność

MINUSY:
- największy i podstawowy minus - marna ochrona przed poceniem. U mnie było to góra 1,5 h. Zdecydowanie za mało.
- potrafi ubrudzić ubrania co później ciężko wyszyścić

Podsumowując, u mnie antyperspirant się nie sprawdził. Mimo, że ładnie pachniał i był tani, więcej do niego nie wrócę, ponieważ ochrona przed poceniem jest zdecydowanie za słaba jak na moje potrzeby.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Kiepski produkt

Jestem rozczarowana tym antyperspirantem, ponieważ w ogóle nie spełnia on swojej podstawowej funkcji. Nie chroni przed potem ! Jest dosyć twardy. Jego aplikacja nie jest łatwa, ponieważ produkt kruszy się i roluje. Ma delikatny zapach i jest tani, ale to za mało ;/ Plus za ładne opakowanie i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne