Chloe, See by Chloé, Si Belle EDP

Chloe, See by Chloé, Si Belle EDP

Si Belle EDP to limitowana edycja linii See by Chloé. Nowy zapach, określany jednocześnie jako kwiatowy i musująco świeży oraz żywy i nowoczesny, opracowany został przez duet Louise Turner i Nathalie Gracia-Cetto. W założeniu twórców ma odzwierciedlać uśmiech, spontaniczność, a także zadziorność linii See by Chloé. Kwiatową kompozycję, pozbawioną tym razem motywu przewodniego tej linii, czyli kwiatu jabłoni, odświeżają liście brzozy w parze z neroli. Serce zapachu zdominowała gardenia, którą połączono z akordami kwiatu pomarańczy. Wszystkie składniki spoczywają na bazie z sensualnego białego piżma.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liść brzozy, neroli
nuta serca: gardenia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: białe piżmo

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

O jejku, jejku!

Perfumy są hiper-ultra syntetyczne, ale mnie to w niczym nie przeszkadza. Bardzo mocno czuć neroli, co mnie zachwyca, bo to mój ulubiony składnik kompozycji wszelakich perfum. Pięknie komponuje się to z białym piżmem, którego także nie żałowano. W zasadzie mogłabym już poprzestać jeśli chodzi o wymienianie składników, ponieważ pozostałe nie są istotne, nie ma ich tak wiele, Si Belle to po prostu neroli z białym piżmem, podane nieznacznie na różowo.
Po jakimś czasie pojawia się delikatna nutka goryczy, trochę wychodzi gardenia, ale moim zdaniem dodaje to tylko pikanterii perfumom.
Zapach jest głęboki, skomplikowany, totalnie nieprzezroczysty, mimo ubogiej ilości składników.

Trochę taki marynarski, ostry, szyprowy, surowy zapach, przełamany ciepłą różową barwą płynu i dziewczęcym, drapowanym flakonem.

To już drugie perfumy z serii See by Chloe, które mnie zachwyciły, zostaję więc fanką!

szybko się ulatnia

Zapachy Chloe to jedne z moich ulubionych. Nie potrafię opisywać zapachów więc moja recenzja będzie krótka i zwięzła. Zapach jest bardzo świeży, energetyczny i idealnie nadaje się na sezon wiosenno - letni. To świeży kwiatowy zapach, gzie można wyczuć gardenię. Niestety niezbyt długo utrzymuje się na mojej skórze więc na pewno za to ogromny minus.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Romantyczny

Zapach jak dla mnie romantyczny i świeży, według mnie będzie najbardziej pasował na wiosnę dla młodej (duchem) dziewczyny, zarówno na dzień jak i wieczór. Najbardziej wyczuwam w nim zapach kwiatów i brzozy, który pachnie słodko i optymistycznie, dodając energii - uczucie jak podczas pięknego, wiosennego spaceru. Trochę męczący dla mojego nosa jest zapach gerdenii - wiem, że ma on swoich fanów, ale mnie lekko przytałacza, za to odejmuję jedną gwaizdkę. Zapach jest elegancki i zwraca na siebie uwagę, a jednocześnie nie jest natrętny i miło się go nosi na codzień.

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: Testy