Wellness & Beauty, Duschgel, Pfirsich & Jojoba (Żel pod prysznic Brzoskwinia & Jojoba)

Żel pod prysznic Brzoskwinia & Jojoba - naturalny owocowy zapach brzoskwiń w połączeniu z pielęgnującym olejkiem jojoba delikatnie oczyszcza ciało podczas kąpieli. Nawilżające lipidy zapewniają skórze naturalna równowagę i zapobiegają jej wysuszaniu.

godny zainteresowania

Kupiłam produkt z uwagi na bardzo niską cenę i spodobał mi się.

+ Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na ponad miesiąc;

+ Żel cudownie pięknie świeżymi brzoskwiniami, na pewno wypróbuje także inne rodzaje;

+ Zawiera olejek, który jest wyczuwalny podczas kąpieli, skutecznie wygładzając ciało, nadaje mu blasku i elastyczności;

+ dobrze się pieni, skutecznie oczyszcza i nawilża ciało, nie pozostawia skóry suchej;

+ rzadka, żelowa konsystencja, łatwo się spłukuje;

+ jest delikatny - polecam szczególnie do suchej skóry

+/- zapach szybko ulatuje i nie utrzymuje się zbyt długo na ciele

Wydaje mi się, że ten żel dobrze jest wypróbować, bo świetnie spełnia swoją funkcje, jednak sama nie przywiązuję się do niego, i nie oczekuję po nim jakiś spektakularnych efektów. Przyjemnie umila codzienny prysznic.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

przyjemny

Fajny kosmetyk. Kupilam go na promocji bo dosc niskiej cenie skuszona swiezym brzoskwiniowym zapachem:)
Zel jest wydajny, dobrze sie pieni, nie wysusza skory.
Pozostawia skore delikatna i pachnaca (szkoda tylko, ze tak krotko).
Opakowanie takie sobie, ale poreczne.
Mozliwe, ze skusze sie na niego ponownie:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

brzoskwinia???

Kupiłam go po zużyciu wersji pomarańczowo-miętowej i niestety, ale się zawiodłam. Żel pięknie pachnie brzoskwiniami, ale tylko w tubce :( Na ciele zapach się zmienia w jakiś taki niezbyt przyjemny, aczkolwiek kojarzący mi się właśnie za taką cierpką brzoskwiniową skórką... :/ Sam żel jest dość gęsty (gęściejszy od poprzednika nawet), wydajny (niestety ja mam już do serdecznie dość), bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie wysusza skóry, choć i nie nawilża. Niemniej jedak tego zapachu więcej nie kupię.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Co za zaskoczenie!

Miałam miniaturkę 30ml. I to jest pierwszy plus - co za wspaniały pomysł z miniaturkami! Po co mi na spróbowanie cała butla, skoro mogę kupić to maleństwo, sprawdzić tyle zapachów, ile chcę, i potem kupic cos większego. Bardzo dobry pomysł. Dalej tez plusy. Żel dobrze myje, dobrze się pieni, ma pięęęęęęęęęękny zapach, jest wydajny. Super. Naprawdę polecam. Gdyby był do tego jeszcze balsam.... Ach, podejrzewam, że nie spoczęłabym, zanim bym nie wypróbowała wszystkich odmian zapachowych. Daję 5*, a to u mnie raczej rzadkie :)