Philips, Suszarko - Lokówka Dynamic Volumebrush HP8654/00

Philips, Suszarko - Lokówka Dynamic Volumebrush HP8654/00

Suszarko-lokówka Philips Dynamic Volumebrush umożliwia tworzenie różnych stylizacji przy zachowaniu gładkości i blasku włosów. Jej obrotowa szczotka 50 mm z naturalnym włosiem zwiększa objętość włosów i ułatwia ich układanie, a szczotka z wysuwanymi ząbkami pozwala tworzyć wyraźne fale bez splątań.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Słabo,gorąco i niewygodnie!

Produkt zupełnie nie warty swojej ceny.Zakupiłam jej by używać mniejszej szczotki,by uzyskać ładne loki.
Nie wiem kto wymyślil żeby przyciski lewo/prawo były pomiędzy rączką a włącznikiem.Efekt,kiedy próbuję przygotować pasmo i wlączyć nawiew,niechcący dotykam owych przycisków(te są niesłychanie czułe,co jest akurat plusem) i szczotka nawija włosy błyskawicznie w sposób zupełnie niekontrolowany.Ustawiona na najwyższej temperaturze po prostu nieslychanie parzy skórę.Oczywiście mogę zmniejszyć temperaturę,ale nie o to chodzi.Nie lubię jej używać i bardzo żałuję straconych pieniędzy :) chętnie odsprzedam z gwarancją na trzy lata ;)
Dwie gwiazdki daję za to,że duża szczotka działa dobrze i spełnia swoją funkcję.

Ilość zużytych opakowań: Jedno