Krynickie Spa, Krem borowinowy nawilżający z kolagenem

Krynickie Spa, Krem borowinowy nawilżający z kolagenem

Krem borowinowy nawilżający z kolagenem to delikatny produkt o naprawdę lekkiej konsystencji, który swą doskonałość zawdzięcza zawartej w niej naturalnej wodzie ze źródeł Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S. A. Krem borowinowy nawilżający z kolagenem przeznaczony jest dla każdej osoby, która potrzebuję codziennej pielęgnacji suchej skóry. Polecany jesttakże gdy skóra jest normalna lub pozbawiona energii. Krem dzięki swojej formule doskonale się wchłania pozostawiając skórę twarzy z uczuciem gładkości i zadbania.

Cera
w słoiczku
krem
na dzień

Często do niego wracam

Krem borowinowy z serii Krynickie Spa - to jeden z moich ulubionych kosmetyków pielęgnacyjnych.
Mieszkam w Krynicy-Zdrój kupiłam, więc ten produkt z czysto lokalnego patriotyzmu i ciekawości (bardzo lubię i cenię kosmetyki z borowiną). I nie zawiodłam się :)
Krem ładnie, naturalnie pachnie, ma lekką i przyjemną konsystencję, szybko się wchłania po jego nałożeniu skóra lekko szczypie (LUBIĘ TO!), szybciutko jednak matowieje i nabiera jednolitego, zdrowego kolorytu. Nawilżanie dla mnie zdecydowanie wystarcza na cały aktywny dzień. Doskonale nadaje się pod makijaż (jak narazie współpracował ze wszystkimi używanymi przeze mnie podkładami).
Lubię go za skład, konsystencję, działanie, polskie pochodzenie i cenę!
Nie wiem jak z dostępnością, na terenie kraju, ale jeśli gdzieś na niego traficie to naprawdę warto wypróbować!! - podobnie zresztą jak i pozostałe kosmetyki tej serii :)

Stosuję punktację wg schematu:
1 gwiazdka - 1 - 3 zalety mające mały lub zerowy wpływ na efekty wynikające z używania produktu
2 gwiazdki - produkt spełnia 1-2 obietnice producenta
3 gwiazdki - produkt spełnia większość obietnic producenta, ale nie wszystkie (wart wypróbowania)
4 gwiazdki - produkt spełnia obietnice producenta, jednak nie sprawdził się w moim przypadku (zdecydowanie wart wypróbowania)
5 gwiazdek - produkt spełnia obietnice producenta i spełnił moje oczekiwania w 90-100% (mój KWC!)

Fajny ale jeszcze za mało nawilżenia

Krem ma fajny naturalny skład;
jest lekki i nietłusty;
szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż;
widocznie wygłada (dzięki kolagenowi) i nawilża;
dość wydajny;
ma ciekawy taki świeży mydlany zapach - dość intensywny przez pierwsze pół godziny po nałożeniu;
niedrogi a sensowny.

Co do stron ujemnych to akurat jak dla mnie mógłby jeszcze mocniej nawilżać. W niektóre dni skóra nadal po nim jest trochę ściągnięta i trzeba dosmarować :)

Podsumowując jak dotąd jeden z najlepiej trafionych kremów nawilżających.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Idelany krem pod makijaż

Krem jest idealny jako baza pod makijaż, konsystencja kremowa jak śmietana, bardzo dobrze się wchłania i super nawilża skórę twarzy. Krem ma dość intensywny zapach, ale dla mnie jest ok. Polecam.