Alverde, Lippenbalsam Cranberry Kirsche (Balsam do ust `Żurawina i wiśnia`)

Alverde, Lippenbalsam Cranberry Kirsche (Balsam do ust `Żurawina i wiśnia`)

Pojemność 4,8 ml

Owocowy balsam pielęgnujący do każdego typu ust. Nawilża, wygładza i chroni wrażliwą skórę ust. Lekko nabłyszcza.Zawiera min. olej rycynowy, oliwę z oliwek, olej jojoba, olej palmowy, masło shea, olej z nasion słonecznika.

Taka sobie...

Lubię pomadki Alverde i zawsze jak jestem w pobliżu drogerii DM, przywożę sobie jakąś w formie pamiątki. Tym razem padło na limitowaną wersję żurawinową.

Właściwie wszystkie Alverde mają niezły skład i kremową, choć jednocześnie niezbyt łatwo rozpuszczającą się konsystencję. Żurawina z wiśnią zapewniała przyjemny, nieco kisielkowaty zapach, a jednocześnie delikatnie barwiła usta na lekko czerwony kolor. Niestety, po mniej więcej 2-3 godzinach trzeba było powtórzyć aplikację, nieważne czy latem czy zimą, ale trzeba jej oddać, że nie wysuszała ust, nie zbierała się nieestetycznie w kącikach ani żadnych innych przykrych niespodzianek.

Nie wiem, czy miałam pecha, czy jakoś źle ją przechowywałam, ale mniej więcej po zużyciu 2/3 sztyftu pomadka się nadłamała i od tamtej pory jej używanie stało się prawdziwą katorgą. Zamknięcie za każdym razem ścinało kolejną porcję kosmetyku, rozsmarowując go po opakowaniu... Ech, dość powiedzieć, że dosyć szybko się z Alverde pożegnałam, nie żałując niewykorzystanej części pomadki.

Na razie nie wybieram się w okolice DM, ale szczerze mówiąc jakoś nie tęsknię.