Kolastyna, Energy Touch, Krem - żel nawilżający na dzień i na noc dla cery zmęczonej `Eksplozja blasku`

Formuła dla cery zmęczonej, pozbawionej blasku stanowi znakomitą mieszankę synergicznie działających składników aktywnych, aby zapewnić skórze optymalne rezultaty. Krem-żel o delikatnej konsystencji ożywi skórę jak `koktajl energetyczny`. Jego formuła jest wzbogacona w:
- H2OIntense, unikalne połączenie starannie dobranego kompleksu nawilżającego oraz biopolimerów, zapewniające skórze właściwe nawilżenie. Działa na dwóch poziomach: tworząc ochronny film na powierzchni skóry oraz rezerwy wilgoci w naskórku,
- Collasten Complex unikalną kompozycję kolagenu, elastyny i glikogenu, zapewniającą skórze nawilżenie, energię i ochronę oraz podtrzymanie jej elastyczności,
- ekstrakt z Acai, które znane jako superowoc z dużą zawartością minerałów, witamin i składników odżywczych korzystnych dla cery, oferuje skórze odżywienie i blask.
Rezultaty:
- już po jednym zastosowaniu skóra pozostaje nawilżona aż do 24 godzin,
- koloryt skóry jest wyrównany i świetlisty, cera odzyskuje zdrowy wygląd i utraconą promienność,
- dyskomfort odwodnienia zostaje wyraźnie zredukowany.

działanie słabe, a zapach odstręczająacy

Konsystencja - OK.
Opakowanie - mam wrażenie, że tubka ma ukryć tę mniejszą pojemność. Mamy tu 40 ml, a nie standardowe 50 ml.
Działanie: nawilża, ale nie zabezpiecza skóry - szybko się wchłania i skóra zaraz wysycha. Przynajmniej moja, sucha skóra - tak.
Najgorsze ten zapach (grr) - landrynkowy, meczący. Pamiętam to pierwsze użycie, otworzenie kosmetyku i - zderzenie się z tym zapachem. Stosowałam żel na noc. Ten zapach na skórze był męczący.
Zmęczyłam to jedno opakowanie, kolejnych na pewno nie kupię. Paradoksalnie - cieszyłam się, że to tylko 40 ml - szybciej się skończy :)

rozczarowanie

+przyjemna,żelowa konsystencja,która łatwo się rozprowadza
+szybko się wchłania
+przy regularnym stosowaniu nieco poprawia koloryt cery (ale nie spodziewajcie się cudów)
+cena (trafiłam promocję za 6zł)

-nie mam przesuszonej cery,ale nawilżenia nie odnotowałam - w ciągu dnia musiałam go nakładać ponownie,ponieważ skóra była "ściągnięta"

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Pozytywnie

Zaskakująco przyjemny kremik. Dzięki półżelowej konsystencji dobrze się rozprowadza i szybko wsiąka. Aplikację uprzyjemna miły, nienachalny zapach. Bardzo lekki, nie zapycha, nie powoduje nadprodukcji sebum. Nie lepi się, nie roluje, stanowi dobrą bazę pod makijaż. Buzia jest po nim świeża, miła w dotyku, dostatecznie nawilżona i subtelnie rozświetlona (żaden brokat!). W okresie ujemnych temperatur moja mieszna cera potrzebuje zdecydowanie lepszej ochrony i odżywienia, jednak teraz, w okresie przejściowym, lekka formuła kremo-żelu zdaje się wystarczająca.
Stojąca, zgrabna tuba umożliwia wygodną i higieniczną aplikację. Estetyka również bez zarzutu. Bardzo szybko ubywa, ale przy tej cenie można przymknąć oko.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Godny polecenia

Krem szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustości na skórze, ręce po nim się nie lepią. Fajna forma opakowania, lubię kremy z tubek. Skóra jak najbardziej nawilżona, wygładzona i odżywiona. Polecę go moim kolezankom!

Zaskakująco pozytywnie

Używam żelu Kolastyna od miesiąca. Wcześniej jak nakładałam wystarczająco nawilżający krem to po nałożeniu makijażu skóra po dość krótkim czasie zaczynała się świecić. Jak używałam krem matujący skóra była przesuszona, niewystarczająco nawilżona. A tu mam dobrze nawilżoną skórę i naprawdę się nie świecę. 24-godzinne nawilżenie to nie jest, ale nawet tego nie oczekiwałam.
Do tego przyjemnie się go nakłada - ma ładny zapach, daje uczucie chłodu i nie zostawia tłustej powłoki. Moim zdaniem super. Jedyny niedosyt to tuba - wolę pojemnik z pompką.

całkiem, całkiem

Krem-żel o przyjemnej konsystencji i zapachu. Działanie nawilżające nie trwa napewno 24 godzin, ale po użyciu na mojej mieszanej cerze jest ok, nie przetluszcza sie dodatkowo wiec to plus.
Czy jest efekt promiennej cery? Ciezko stwierdzic, czy akurat te obietnice zostały spełnione. Krem jest niezły jako zwykły nawilżacz typu krem Nivea..

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Przyjemny, ale czegoś mu brak

Kremik jest bardzo przyjemny choć spodziewałam się po nim trochę innego działania.
Mianowicie liczyłam na większą poprawę kolorytu i wizualnego wyglądu mojej skóry. Nie powiem , że się zawiodłam lecz czuję lekki niedosyt. W moim odczuciu produkt jest naprawdę bardzo przyjemny i chociaż nie stanowi głównej odstawy w mojej pielęgnacji. Raczej używam go dla przyjemności niż dla faktycznych efektów.
Zalety :
+ z pewnością konsystencja, żelowa, wydajna i łatwa w aplikacji, szybko się wchłania i pozostawia buzie miękką i przyjemną w dotyku, nie pozostawia na twarzy kleistego filmu
+ buzia wydaje się promienista, pełna energii i wygładzona
+ świetny pod makijaż
+ bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach według mnie to pomarańcza z pudrowymi cukierkami
Wady:
- zbyt niski poziom nawilżenia, liczyłam na więcej
- nie zauważyłam poprawy w kwestii poprawy kolorytu czy stanu skóry
- moja buzia po pewnym czasie zaczęła się niestety zbyt szybko przetłuszczać

Podsumowując : Kremik jest naprawdę przyjazny i wzbudza we mnie pozytywne odczucia jednak jeśli chodzi o pielęgnacje to moje wymagania są bardzo wysokie. Chętnie wypróbuję pozostałych kremów z tej serii, bo są według mnie ciekawe i warte przetestowania.

nienajgorszy ;)

Krem ten spełnia wszystkie moje wymogi takie jak :

- szybko się wchłania
- ładnie pachnie
- ma lekkie i poręcze opakowanie, świetny do torebki

Niestety jak dla mnie jest mało wydajny, jednak za taką cenę, nie jest to duży minus. Pół gwiazdki odejmuję za "efekt rozświetlenia", którego praktycznie nie ma. Nie szukałam niczego z drobinkami brokatu, ale mimo wszystko, nie jest to efekt o jaki mi chodziło. Pewnie kupię ponownie ze względu na budżet ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka