My Secret, 3D Effect Volume Mascara ((Tusz pogrubiający do rzęs)

My Secret, 3D Effect Volume Mascara ((Tusz pogrubiający do rzęs)

Mascara nowej generacji, której delikatna i lekka formuła pozwala na niezwykłą stylizację rzęs. Rewolucyjna szczoteczka precyzyjnie rozczesuje i pogrubia rzęsy, nadając niesamowity efekt 3D.

Szczoteczka
silikonowa

zaskoczona

Bardzo duże zaskoczenie tak małym produktem w dodatku w bardzo niskiej cenie. Tusz łatwo się rozprowadza, mam wrażenie, że na rzęsach pozostaje go tyle, ile trzeba, nie kruszy się, nie skleja rzęs. Szczoteczka ładnie rozczesuje, jest wygodna w użyciu. Jestem na prawdę mile zaskoczona i myślę, że przynajmniej na dłuższy czas zostanie w mojej kosmetyczce.

Fajny

Tusz fajnie wydłuża i lekko pogrubia rzęsy, nie zostawia grudek,wydajny (uzywam juz go gdzies ponad 1.5 roku) i jest bardzo fajnym produktem. Nic malego, nic wielkiego, ot w sam raz :)

Fajny

Ten tusz kupiłam zupełnie przypadkowo. Co prawda ładnie wydłuża rzęsy ale nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie je pogrubiał. Używam go przeważnie na co dzień, bo efekt po nałożeniu nie jest spektakularny. Niewątpliwą zaletą jest niska cena i wydajność. Poza tym tusz jest trwały, nie obsypuje się ani nie kruszy. Ma fajną szczoteczkę, która ładnie rozdziela rzęsy.

Świetny

Produkut zakupiony na promocji i jestem z niego mega zadowolona, tak szczoteczka jest jedna z najlepszych jakie miałam :) tusz nie kruszy się pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy nie wysycha szybko mega wydajny , jestem pewna że z pewnością wrócę do tego produktu :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Średni produkt

Mam proste sredniej dlugosci rzesy. Tusz pogrubia rzesy, czasami je sklejając. Nie lubię jego szczoteczki. Maskara nie ma zadnych szczegolnych wlasciwości, natomiast znajac techniki tuszowania mozna tym tuszem podkrecic rzesy do gory. Kosmetyk jest dość trwały, utrzymuje sie pare godzin i sie nie osypuje. Warto sprobować szczegolnie jezeli zalezy nam na niskiej cenie.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykle w uzyciu

polecam

nie spodziewałam sie ze to takie cudenko
opakowanie bardzo poreczne
szczoteczka dobrze rozczesuje i rozdziela rzęsy
cena niewygórowana

taki mały minusik ze nie daje rady całego dnia

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Świetna maskara

Tusz jest fantastyczny , piękna czerń , nie osypuje się , nie skleja rzęs , nie niszczy ich ( nie wypadają jak przy innych ). Początkowo byłam negatywnie nastawiona do tego tuszu , po zakupie i powrocie do domu postanowiłam go wypróbować , efekt był marny , tusz był rzadki i nic konkretnego nie robiła na rzęsach . Jednaj kiedy trochę stężał okazał się istnym cudem , rzęsy po jego użyciu wyglądają przepięknie . Serdecznie polecam !

Tani, ale całkiem dobry tusz

Z reguły nie odwiedzam drogerii Natura, mam koło siebie wszelkie Rossmanny, Firlity, Hebe i Superfarm a i oferta Natury raczej nigdy mnie specjalnie nie przyciągała. Jakoś w listopadzie skończył mi się tusz do rzęs, tak się akurat złożyło, że wracając z zakupów postanowiłam zerknąć do Natury na nabłyszczacz Mariona ( jeszcze nie doczekał się recenzji, ale nadejdzie i jego godzina) i przy okazji uzupełniłam braki w kosmetyczce.

W sumie to kupiłam go bo był najtańszy ;)
Po pierwsze ma całkiem fajną gumową szczoteczkę, chociaż najpierw wydawała mi się zbyt elastyczna i myślałam, że będzie sprawiała problem podczas malowania.

Tusz dobrze rozprowadza się na rzęsach i co najważniejsze dla mnie nie obciąża ich ( co do unoszenia nie unosi, poza tym ja nie wierzę w tusze unoszące moje rzęsy). Nie wytrzymuje całego dnia w nienaruszonym stanie, ale generalnie daje radę i nie kruszy się niemiłosiernie jak niektóre znane mi tańsze maskary. Lekko pogrubia, dla mnie to wystarczający efekt, twierdzę, że nawet trochę wydłuża rzęsy. Ładnie rozdziela, ciężko zrobić sobie nim krzywdę w postaci nóżek muchy.

Za tę cenę warto spróbować ( ja kupiłam za 10 zł)

Używam tego produktu od: 3 m-cy