Kolastyna, Energy Touch, Lekki krem nawilżający na dzień i noc dla cery normalnej `Fala nawilżenia`

Formuła dla cery normalnej stanowi znakomitą mieszankę synergicznie działających składników aktywnych, aby zapewnić skórze najlepsze rezultaty.
Lekki krem o wyjątkowej konsystencji ożywi skórę jak "koktajl energetyczny". Jego formuła jest wzbogacona w:
- H2OIntense, unikalne połączenie starannie dobranego kompleksu nawilżającego oraz biopolimerów, zapewniające skórze właściwe nawilżenie. Działa na dwóch poziomach: tworząc ochronny film na powierzchni skóry oraz rezerwy wilgoci w naskórku.
- Collasten Complex, unikalną kompozycję kolagenu, elastyny i glikogenu, zapewniającą skórze nawilżenie, energię i ochronę oraz podtrzymanie jej elastyczności.
- Ekstrakt z marakui, bogaty w cukry, kwasy organiczne, witaminę C i karotenoidy, zapewniający skórze odżywienie i ochronę.
Rezultaty:
- Już po jednym zastosowaniu skóra pozostaje nawilżona aż do 24 godzin.
- Cera odzyskuje zdrowy, promienny, świeży wygląd.

nawilżające, ochronne
Struktura
bogate
uniwersalne
w tubce
krem
<50ml

całkiem fajny

Krem ma fajną lekką konsystencję, szybko się wchłania bez pozostawiania na skórze tłustej warstwy. Skóra po nim jest dobrze nawilżona i ma świeży promienny wygląd. Na zapach nie narzekam.

roczarowanie

Kupiłam fioletowy Energy Touch do nocnego nawilżenia, ale się zawiodłam.

+łatwo się rozprowadza
+szybko się wchłania
+lekki,nie zapycha porów (może się sprawdzi latem...)
+cena (w promocji 6zł)

-nie mam przesuszonej cery,ale dobrego nawilżenia nie odnotowałam
-męczący zapach

Używam tego produktu od: ok.2 miesiące

krem na basen i fitness

Nie lubię kremów wszechstronnych - na dzień i na noc. Ja w swojej pielęgnacji różnicuję potrzeby skóry w zależności od pory. Pielęgnacja dzienna musi zawierać filtry ochronne SPF , natomiast nocna, zapewniać bogatą, treściwą regenerację.
Ten krem nie nadaje się do stosowania na dzień z uwagi na brak filtrów, nie nadaje się również na noc z uwagi na zbyt lekką konsystencję.
Co więc robi w mojej kosmetyczce?
Dostałam go do testów.
Jako że nie ma filtrów, a ja ciągle złuszczam się w okresie zima - wiosna kwasami, używam go jedynie na siłowni i na basenie jako lekki, nie obciążający nawilżacz. po zmyciu makijażu buzia potrzebuje nawilżenia, filtry w pomieszczeniu są raczej zbędne, więc tak daje radę.
Wchłania się szybko, ładnie pachnie ( trochę mocno jak na kosmetyk do twarzy), najpewniej nie powoduje zapychania.

Poleciłabym tylko osobom, które za nic mają pielęgnację ochronną SPF, lub znajdą jakiś pomysł inny na jego stosowanie. Ewentualnie dla osób, z mało wymagającą cerą.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niezły, ale nie odpowiada mi zapach

Kremik jest naprawdę niezły, ale bardzo przeszkadza mi jego zapach. Męczy mnie i kojarzy mi się z antybiotykiem, który brałam jako nastolatka.
Krem ma sporo plusów:
- polska marka
- nawilża
- wygodne opakowanie
- nie podrażnia
- nie uczula.
Myślę, że na lato będzie idealny, gdyż zimą i teraz wiosną jest dla mnie troszkę za lekki i muszę go czymś wspomagać. Wydaje mi się, że nie powoduje wysypu niedoskonałości, ale trudno mi powiedzieć, bo ze względu na jego lekkość stosuję go zamiennie z innymi kremami. Konsystencja jest nietypowa, bo troszkę taka toporna, ale szybko się wchłania do matu. Raczej nie kupię go, ale tylko wyłącznie ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Krem dobry, pewnie jeszcze u mnie zagości.

Krem pięknie pachnie, pięknie nawilża. Cera po nim mogłaby się minimalnie mniej błyszczeć, za co odejmuję pół gwiazdki. Ale generalnie jestem zadowolona, pewnie wrócę do niego. Nawilżenie ładnie się utrzymuje.

Używam tego produktu od: grudzień, styczeń? Nie pamiętam dokładnie.
Ilość zużytych opakowań: 1, 40 ml

wszystko ok

Krem ma bardzo przyjemny, owocowy zapach, szybko się wchłania i świetnie nawilża skórę. Nie pozostawia na twarzy tłuste warstewki. Oprócz tego poprawia kondycję skóry, sprawia że wygląda ona zdrowiej i jest bardziej \'żywa\'.

jestem zadwolona

zacznę od poręcznej tubki, z której łatwo wyciska się odpowiednia ilośc kosmetyku. Krem delikatnie pachnie jest gęsty dobrze się rozprowadza, daje nawilżenie czyli to co obiecuje producent

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40 ml

polubilam

Mega podoba mi sie zapach!
Krem mega szybko sie wchlania, pozostawiajac skore mega gladka ,ujednolicona, i matowa.
Swietnie komponuje sie pod makijazem i nie roluje go. Dobrze wklepuje sie podklad nie robiac smug.Krem jak dla mnie jest bardzo wydajny i daje go malo. Konsystencja jest dziwna, lekka ni to troche zelowa moze troche jak mus.
Uwielbiam smarowac okolice oczu bo dzieki temu kremowi nie musze uzywac bazy pod makijaz w okolicach oczu.
Nie uczula mnie,nie zapycha.

Używam tego produktu od: okolo tygodnia
Ilość zużytych opakowań: wciaz jedno pierwsze

krem fajny, godny polecenia

opakowanie kremu bardzo zachęcające do kupna a i zawrtość godna polecenia. Krem jest fajny, lekki, dobrze nawilża, super pachnie, doskonale sprawdza się na zimowe dni i noce i tylko ma jedną wadę: pojemność opakowania, mogłaby być nieco większa za tą cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 40ml